Ay'a çalışma

hekate22

Kayıtlı Üye
Günaydınlar

Ay çalışmasına karar verdim çok uzun tehirlemelerden sonra. Tehir diyorum çünkü emin değildim. Yanılsamalar, zihin oyunu vs düşünüyordum. Ama o dönemlerde okultizm' in o sunu bilmiyordum. Gel git zaman çok şeyler oldu, ben hala onları inkar ettim; ta ki farkındalığa varıncaya kadar. Bir şaman arkadaşımın bağırarak "reddetme, yeter artık kabul et! " diyen uyarısı ve yanında ki küçük gurubun da sözleriyle geç de olsa kendime geldim. Çünkü 2019 yılının sonuna doğru bir yaşanmışlık noktayı koyacak hale gelmişti....ve o yıldan sonra bu yolda araştırmalara ve maji nedir tanımaya başladım...kolay olmadı, çünkü, kendi görülerime bile kolay inanmayan biriydim, halâ da bazi şeyleri irdelerim...ama artık vaktin geldiğini ve birşeyler yapmam gerektiğini; çünkü iyi hazırlanmış sayılan, yıllarını vermiş bir majisyen ile geçirdiğim deneyim ile anladım... kolaymı oldu? Hayır. Herşeyi kendi içimde yaşadım tek kelime dışarı sızdırmadan. Verdigim kararlar, içsel ve dışsal labirentimde umutsal duygularla kâh mutlu, kah acı ve çaresizlik hisleriyle hamur gibi yoğruldum...sessizce içimizde dökülen göz yaşının kezzap gibi yakıcılığını öğrendim. Zaman geldi uykusunda olduğum durumuma uyandım. Bu kez ne yapmalıyım diye düşünmeye ne yapmam gerektiği durumun farkındalığına vardım...ve başladım. Herzaman yapacaksam en iyisini yapmalıyım diye düşünmüşümdür. Mükemmellik varmıydı bizim yaşamsal Âlemimiz de?....sanmıyorum, ama ona hazırlanma isteği vardır.

Daha fazla tehir zaman kaybı ve başladım. Ay çalışması, özgün bir çalışma; çünkü bu gün kazandıklarım hiç bir yazı, söz ve dışardan öğretilerle olmadı...Ama bu gün Ay için yapılabilecek çalışmalarda dışarıdan bir öneri almayı düşünüyorum...şu an yeni başladım ve özgün bir çalışma. Verilecek tafsiyeleri de deneylemek istiyorum pratiklerimde!

Sizlerden beklentim budur. Ilgilenirseniz sevinirim ve teşekkür ederim.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Pratiklerinizde deneyleyeceğiniz tafsiyeleri vermek benim haddime düşmez, düşemez. Beklentilerinizi karşılayamadığım için en içten üzüntülerimi boynum bükük sizlerle paylaşıyorum. Ancak çok önemli bir noktayı da es geçmeden duramayacağım; konunuz başlı başına çok başarılı bir Vitray olabilirmiş, ya da zaten olmuş? Yanılsamalarla karışık deneyimlerinizi aktarma biçiminiz beni benden aldı ve aldıktan sonra bir süre beni kendime getiremedi. Bu yoğun hissiyatlarla kaplı mesajınızı okuyanların yaşananlar karşısında tepki vermemesi beklenemez sanırım. Esenlikler dilerim...

hekate22

Kayıtlı Üye
Pratiklerinizde deneyleyeceğiniz tafsiyeleri vermek benim haddime düşmez, düşemez. Beklentilerinizi karşılayamadığım için en içten üzüntülerimi boynum bükük sizlerle paylaşıyorum. Ancak çok önemli bir noktayı da es geçmeden duramayacağım; konunuz başlı başına çok başarılı bir Vitray olabilirmiş, ya da zaten olmuş? Yanılsamalarla karışık deneyimlerinizi aktarma biçiminiz beni benden aldı ve aldıktan sonra bir süre beni kendime getiremedi. Bu yoğun hissiyatlarla kaplı mesajınızı okuyanların yaşananlar karşısında tepki vermemesi beklenemez sanırım. Esenlikler dilerim...
Rica ederim, kimden ne çıkacağı belli olmaz. Ayrıca ilginiz için teşekkür ederim. Benim kendime inanmam bile çok zor oldu ve bocaladım. Böyle birşey yada birseyler olamaz dedim ama bu gün bunları söyleyecek kadar normal ve alışılmış geldi...Evren sırrı beslermiş diye duydum ve okudum. Ama bazen tahammülü aştığına tanıklık edecek kadar bazı şeyler ileri gitti...sıradan değil hiç değil. Var denildiğinin içinde olan birileri bile yaşamamıştır. Saniyorum ki çok kişinin bildiği sanılan bazi şeyler aslında çoğunun yaşamadığı şeyler olduğunu farkettim ve asıl bu yanlızlık çok acı...koskoca dünyada tek kişi olmak gibi yoğun bir duygu....hiç bir şey içmedim, ki içenlerin görebileceği şeyler bile değilmiş bunlar....Bilmiyorum. Ama birilerinin de yardım edeceğini sanmıyorum , benimki belki bir umut. Sonuç da devam edicem. Işin kötü yanı, iki majisyen tanıdım ve bunu kendimin bulması gerektiği söylendi ve onlarında çok yetersiz olduğunu anladım. ...sanırım paylaşma ihtiyacını çok hissettim yılların sususkunluğu ardından.....Deli gözüyle bakılmamak için....
Sizin kelimeleriniz bir nebze içime serinlik verdi, sanki heryanı taşlarla kaplı bir mahsenin bir yanindan pencere açılmış da nefes almışım gibi....hayır özgür değilim henüz bir çokların olduğu gibi. Kollektif bilincin dışında olduğumu ve yanlız olduğumu biliyorum artık...üstü örtülmüş, peçelerin gerisine sınırları zorlamak gerçekten ateşten bir yolmuş. .....Ama geri dökülmüyor.

Beni okuduğunuz ve vaktinizi verdiğiniz için teşekkür ederim. Pratiklerime devam etmek ve günlük tutmanın dışın da şimdilik yapabileceğim bir şey yok. Ama bu vakitten sonra da geri dönüş de yok

hekate22

Kayıtlı Üye
Ayahuasca mı peyota mı?
Yazımı tekrar okuyun. Ilk kez sizde okudum ve internetten baktım. 🙂
Ilk görülerim rüyalarla başlamıştı, rüyadır dedim gayet doğal,
sonraları rüyet olarak ama yine rüya gibi algıladım ama düşünmeye başladım. Ilerki zamanda marmara depremi olurken rüyamda çok net gördüm. Daha sonraları, taşındığım deniz kenarında ki küçük bir belde de evimde iken, büyük tusunami felaketini yaşandığı anda gördüm.....
Ama bir kozmik bir olay var sırada yıllardır bekliyorum; belki de başladı bilemiyorum ama takip ediyorum.

Ama 2019 yılın sonunda yaşadığım şeyler gunun aksam saatinde artık gözüme gözüme girdi. Ve ben o dediğiniz otu sapı ve hatta hiç birşey kullanmadım ve kullanmam...

😀 ama insan yada başka birşey denilen bu tür çok fazla kötüleşti. Kötülük göreceli bir kavramdır; artık adını sizler koyun. Ama evrensel bir tabir olmalı çıkarılacak yere konulacak ad...

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Yazımı tekrar okuyun. Ilk kez sizde okudum ve internetten baktım. 🙂
sonraları rüyet olarak ama yine rüya gibi algıladım ama düşünmeye başladım. Ilerki zamanda marmara depremi olurken rüyamda çok net gördüm. Daha sonraları, taşındığım deniz kenarında ki küçük bir belde de evimde iken, büyük tusunami felaketini yaşandığı anda gördüm.....
Ama bir kozmik bir olay var sırada yıllardır bekliyorum; belki de başladı bilemiyorum ama takip ediyorum.

Ama 2019 yılın sonunda yaşadığım şeyler gunun aksam saatinde artık gözüme gözüme girdi. Ve ben o dediğiniz otu sapı ve hatta hiç birşey kullanmadım ve kullanmam...

😀 ama insan yada başka birşey denilen bu tür çok fazla kötüleşti. Kötülük göreceli bir kavramdır; artık adını sizler koyun. Ama evrensel bir tabir olmalı çıkarılacak yere konulacak ad...
Evet üstte içmediğinizi belirtmiştiniz. Belki çiğnemiş veya tütsü vb. şekilde bir deneyim yaşadınız sandım. Anlatış şekliniz ea biraz bu yoldan gidenlere benziyor. Ondan heyecanlandım. Bu aralar bu tarz deneyimleri yaşayanları merak ediyorum bir soru sormak için. :))

makssenberg

Kayıtlı Üye
Doğum tarihi ve yükseleninizi yazarsanız neptün ve merkür durumunuzu kontrol edebilirim

?

hekate22

Kayıtlı Üye
Evet üstte içmediğinizi belirtmiştiniz. Belki çiğnemiş veya tütsü vb. şekilde bir deneyim yaşadınız sandım. Anlatış şekliniz ea biraz bu yoldan gidenlere benziyor. Ondan heyecanlandım. Bu aralar bu tarz deneyimleri yaşayanları merak ediyorum bir soru sormak için. :))
Kullanılmış bir simyanın getirisine zaten güvenmem. Uyuştum hayal gördüm derim, ciddiye almam...böyleyken bile zor kabul ettim 🙂

hekate22

Kayıtlı Üye
Doğum tarihi ve yükseleninizi yazarsanız neptün ve merkür durumunuzu kontrol edebilirim

?
Özür dilerim, size güvenmiyor değilim ama bunun ne kadar doğru olduğundan emin değilim, bilemiyorum.....ve normal bir harita değil. Sadece şu kadarını ifade edebilirim....Hiç güneş yok. Yorum da getirildi hatta ses kaydıyla..belki siz daha iyisini yaparsınız ama gerçekten özür dilerim. Şu an tek istediğim daha fazla tehir etmemek. İlgilendiğiniz için gerçekten memnun oldum.

Alex06

Kayıtlı Üye
Arkadaşımızın genel olarak tarzı bu. Hep bu tarzda yazıyor sürrealist. Bir şey içmeden. Ben çoğunlukla yazdıklarını anlamlandıramamakla birlikte değişik buluyorum. Kendine özgü.