Ay, Güneş ve Jüpiter rüyası

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Öncedende burda bahsettiğim yakın bir arkadaşım vardı.

Bu kişi varlıkların musallat olması ile nerdeyse 1 yıl dengesiz davranışlar sergiliyordu. Tabiri caizse sıyırmıştı. Ancak sonra ona seher vakitlerinde beyaz giyililer gelip akupunktur yöntemi ile tedavi olmayı öğretmişler ve oda kendi kendine o tedaviyi uygulayarak iyileşmişti. Hatta akupunktur hakkında o kadar bilgi öğretmişler ki, kitabını yazmayı planlıyordu.

Aynı arkadaş 3 gün önce beni arayıp gördüğü rüyayı anlattı. (bu arkadaş astrale çıkabilen, varlıklarla rahatça görüşebilen ve hatta başkasının rüyasına girip o kişinin rüyasını sabah olunca kendisine aktarabilen biri vb)

Herneyse. Seher vakti görmüş rüyayı. Güneş, ay ve jupiter yanyana gelmiş. İlginç bir görüntüymüş. Merakla bu görüntüyü izlerken gökyüzünden kucağında bebekle bir melek inmiş, bebeği arkadaşın penceresine bırakmış. Arkadaş pencereyi açıp onu içeri, kucağına alınca bebek nerdeyse 2-3 aylık olmasına rağmen konuşmuş;'kapılardan geldim ben' demiş. Öylece uyanmış.

Mana verememiş. Ben kendimce mana verdim ama sadece kendimce. Sizinde yorumlarınızı merak ettim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Öncedende burda bahsettiğim yakın bir arkadaşım vardı.

Bu kişi varlıkların musallat olması ile nerdeyse 1 yıl dengesiz davranışlar sergiliyordu. Tabiri caizse sıyırmıştı. Ancak sonra ona seher vakitlerinde beyaz giyililer gelip akupunktur yöntemi ile tedavi olmayı öğretmişler ve oda kendi kendine o tedaviyi uygulayarak iyileşmişti. Hatta akupunktur hakkında o kadar bilgi öğretmişler ki, kitabını yazmayı planlıyordu.

Aynı arkadaş 3 gün önce beni arayıp gördüğü rüyayı anlattı. (bu arkadaş astrale çıkabilen, varlıklarla rahatça görüşebilen ve hatta başkasının rüyasına girip o kişinin rüyasını sabah olunca kendisine aktarabilen biri vb)

Herneyse. Seher vakti görmüş rüyayı. Güneş, ay ve jupiter yanyana gelmiş. İlginç bir görüntüymüş. Merakla bu görüntüyü izlerken gökyüzünden kucağında bebekle bir melek inmiş, bebeği arkadaşın penceresine bırakmış. Arkadaş pencereyi açıp onu içeri, kucağına alınca bebek nerdeyse 2-3 aylık olmasına rağmen konuşmuş;'kapılardan geldim ben' demiş. Öylece uyanmış.

Mana verememiş. Ben kendimce mana verdim ama sadece kendimce. Sizinde yorumlarınızı merak ettim.

İkinci ay mevzusunu araştır istersen, ay boş değil diye biliyorum :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
İkinci ay mevzusunu araştır istersen, ay boş değil diye biliyorum :)
Evet üzerinde duracağım.sende bişeyler bulursan paylaş bizimle:) Zira müjde veya afet gibi büyük olayların gökyüzünde işaretleri belirebiliyor. Araştırılmaya değer bir konu.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
@MeHDiX

Rüya tabiri ilgi alanım olmadığından, hiç başarılı değilim. Kapılar yazısını görünce yazmak istedim.

Zamanın, tıpkı İsa peygamberde gelecekten geçmişe akması gibi, makam kapılarından geçip gelmenin de benzer etki olduğunu düşünüyorum :) Gezegen konumlarını iyi araştırmak gerekiyor. Değişik ve merak uyandırıcı düş.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ortada dolana komplo teorileri var hepsinin olmasa da bir kısmının gerçek olduğunu düşünüyorum, corona bir biyolojik amaç dünya nüfusunu azaltmak, ayda negatif varlıklar yaşıyor diye okumuştum, tabi yanılıyor olabilir, zaten bu yapılanlar da onların isteği doğrultusunda oluyor, forumda son derece bilgili arkadaşlar umarım konuya dahil olurlar..
@berksurucu olabilir o bahsettiğin bir videoda izlemiştim, ayrıntıları unuttum, yani aslında ay sonradan yerleştirilmiş oraya.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
@MeHDiX

Rüya tabiri ilgi alanım olmadığından, hiç başarılı değilim. Kapılar yazısını görünce yazmak istedim.

Zamanın, tıpkı İsa peygamberde gelecekten geçmişe akması gibi, makam kapılarından geçip gelmenin de benzer etki olduğunu düşünüyorum :) Gezegen konumlarını iyi araştırmak gerekiyor. Değişik ve merak uyandırıcı düş.
Evet teşekkür ederim. Gerçekten merak uyandırıcı. Özellikle 'kapılar' kelimesi çok ilgimi çekti benimde. 7 kat semanın kapıları, boyutların kapıları, gezegenler.. Aklıma çok şey geliyor da şu gezegenler üstünde ciddi bir araştırna yapmam lazım

Ü

Üye silindi 56746

Annem, rüyasında ne zaman bebek görse "benim için sıkıntıdır" der, uğraşmalı işler çıkar önüne.

Bebek güzeldir, saflığı ve masumiyeti işaret eder ama herkes için bu böyle olmayabilir. Hayra yoralım yine de:) melek de var çünkü; melek elçidir, aracıdır, dilerim güzel kapılardan geçip güzel haberler getirmiştir.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Annem, rüyasında ne zaman bebek görse "benim için sıkıntıdır" der, uğraşmalı işler çıkar önüne.

Bebek güzeldir, saflığı ve masumiyeti işaret eder ama herkes için bu böyle olmayabilir. Hayra yoralım yine de:) melek de var çünkü; melek elçidir, aracıdır, dilerim güzel kapılardan geçip güzel haberler getirmiştir.
Ve bebek tohumdur, çekirdektir, sevinçtir, sürur'dür. Tohum ağaca işarettir. Olgunlaşıp ağaç olduğunda kainat faydalanmaya başlıyor. Bu yüzden meleğin bebeği getirmesi bir bakıma kainatın felahına ve ferahına vesile olacak olgu'nun çekirdeğini getirmiş olmasıdır. Yani sanırım aramızda bir yerlerde:)

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Evet teşekkür ederim. Gerçekten merak uyandırıcı. Özellikle 'kapılar' kelimesi çok ilgimi çekti benimde. 7 kat semanın kapıları, boyutların kapıları, gezegenler.. Aklıma çok şey geliyor da şu gezegenler üstünde ciddi bir araştırna yapmam lazım

Aşıp geldiği kapılar, bilinç boyutunun + değerde olduğuna işaret zaten. Gezegen konumları saygınlık ve dengeyi verirse.. İllaki hayırlıdır :)

Araştırmanızın sonucunu merakla bekliyorum. Lütfen haberdar edin.

Agena

Kayıtlı Üye
Merhabalar :)
Rüyada jüpiter ay ve güneşin yanyana görülmesi astrolojideki kavuşum kavramını çağrıştırdı bana. Kavuşum için gezegenlerin belli bir derece aralığına kadar aynı hizaya geldiği anlar diyebiliriz sanırım. Geçtiğimiz aralık ayının 26'sında oğlak burcunda güneş tutulması gerçekleşti ve bu tutulmada güneş, ay ve jüpiter kavuşumdaydı. Benzeri bir görünüm 2025, 25 Haziran'da gerçekleşecek. Yani güneş, ay ve güneş tekrardan 3lü kavuşum yapacak. Belki bu tarihlerle ilgili bir şeyin habercisi olabilir diye düşündüm.

Son düzenleme: