calosa

Banlı Kullanıcı
nereye açacagımı bılemedım buraya acayım dedım bır arkadası forumda gördüm avatar ın oldugu ıdda edıyor element bükme vb böyle bırşeyın mümkünatı varmı

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Çizgifilmdeki gibi olmadığı konusunda size garanti veriyorum ama olmaz diye birşeyde yok. Mesela element bükme olayında ''su'' elementini ele alalım evet suyu kontrol edebilirsiniz.

Bu da ispatı

[video=youtube;ffKCv_3d-Bk]http://www.youtube.com/watch?v=ffKCv_3d-Bk[/video]

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
Çizgifilmdeki gibi olmadığı konusunda size garanti veriyorum ama olmaz diye birşeyde yok. Mesela element bükme olayında ''su'' elementini ele alalım evet suyu kontrol edebilirsiniz.

Bu da ispatı

[video=youtube;ffKCv_3d-Bk]http://www.youtube.com/watch?v=ffKCv_3d-Bk[/video]

bahsettiğiniz olay fiziksel yasalar sonucu gerçekleşen bir olaydır. Suyu kontrol etme falan değildir .

Demir.D

Banlı Kullanıcı
bahsettiğiniz olay fiziksel yasalar sonucu gerçekleşen bir olaydır. Suyu kontrol etme falan değildir .

Ben metafizikle kontrol ediliyor demedim ki. Balon üzerinde oluşan elektrik kutuplanmasını vicudunuzda oluşturabilirseniz ki insan vicudu elektriksel açıdan zaten kutuplanmış vaziyettedir aynı şeyi yapabilirsiniz. Burda anlatılmak istenen direkt bir kuvvet etkisi altında olmadan suyu yönlendirmedir. Sorun nedir onu anlamadım?

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
Ben metafizikle kontrol ediliyor demedim ki. Balon üzerinde oluşan elektrik kutuplanmasını vicudunuzda oluşturabilirseniz ki insan vicudu elektriksel açıdan zaten kutuplanmış vaziyettedir aynı şeyi yapabilirsiniz. Burda anlatılmak istenen direkt bir kuvvet etkisi altında olmadan suyu yönlendirmedir. Sorun nedir onu anlamadım?

sorun şu orda da direkt bir kuvvet etkisi vardır.Etkiyi göremiyor olmamız var olmadığını göstermez.Elektriksel bir etki var. Calosa nın bahsettiği böyle bir olay değil.Amacım onu belirtmekti yanlış olduğunuzu söylemek ya da tartışma ortamı yaratmak değildi.

iyi forumlar

Demir.D

Banlı Kullanıcı
sorun şu orda da direkt bir kuvvet etkisi vardır.Etkiyi göremiyor olmamız var olmadığını göstermez.Elektriksel bir etki var. Calosa nın bahsettiği böyle bir olay değil.Amacım onu belirtmekti yanlış olduğunuzu söylemek ya da tartışma ortamı yaratmak değildi.

iyi forumlar

O zaman ben anlamamış olabilirim Calosa nasıl bir olaydan bahsediyor.

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
O zaman ben anlamamış olabilirim Calosa nasıl bir olaydan bahsediyor.

psişikler de enerji hırsızlığı konusu okursanız orda thedarklordun mesajından etkilenip konuyu açtığını farkedersiniz.Beyin gücüyle etkiden bahsediyor.Bu arada konu içeriğinden sapsın istemiyorum.O yüzden konuyu uzatmaya gerek görmüyorum sn demir d. .Siz de aynı özeni gösterirseniz sevinirim.
İyi forumlar

Demir.D

Banlı Kullanıcı
psişikler de enerji hırsızlığı konusu okursanız orda thedarklordun mesajından etkilenip konuyu açtığını farkedersiniz.Beyin gücüyle etkiden bahsediyor.Bu arada konu içeriğinden sapsın istemiyorum.O yüzden konuyu uzatmaya gerek görmüyorum sn demir d. .Siz de aynı özeni gösterirseniz sevinirim.
İyi forumlar

Arkadaşımız bir konu açmış bende cevap verdim. Yok o öyle değil dedin ama nasıl olması gerektiğini söylemedin. Bende ne demek istediğimi anlatmaya çalıştım. Bu defada hayır konuyu açan arkadaşımız onu demek istememiş dedin ama gene ne demek istediğini söylemedin. Bende acaba bilmediğim başka birşey mi var belki yardımcı olabilirim diye sordum şimdide konuyu saptırmayalım diyorsun. Amacın nedir?

Elektriksel kuvveti direkt kuvvet sayıp dalga boyu kuvvetlerini direkt kuvvet saymıyorsun sonrada kalmış iki kuruşluk fizik bilginle ders vermeye kalkıyorsun.

Konuyu açan arkadaşa yardımcı olabilecek bilgin varsa yaz, ben yanlış birşey demişsem onunda doğrusuyla açıklayarak yaz, eksik yazmıssam tamamla, yoksa yardımcı olmaya çalışanlara engel olma bari.

La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
@calosa suya etki etme hidrokinezidir.Hidrokinezi yapmak istiyorsanız benim tavsiyem önce telekinezi çalışmaları yapmanızdır.Hidrokinezi alıştırmalarında genel öneri cam kase içine suyun üstünde duran bir obje koyarak onu hareket ettirmeye çalışmaktır.Objeye odaklanarak değil suyu hissederek suyu hareket ettirmeye çalışılır.Diğer elementlerle ilgili bir bilgim yok.
İyi forumlar