Aura güçlendirme duası

Hopemore

Kayıtlı Üye
Doğruluğunu sorgulamak için paylaşıyorum aranızda bunu deneyen oldu mu, sonuç alan oldu mu? Büyüye benzemiyor, ben okumak istiyorum ama emin olamadığımdan fikir almak istedim
[Kaynaktan kopyalayamadım ekran görüntüsünü koyuyorum] :

Screenshot_2018-09-30-23-03-19-1.png

NaBe

Kayıtlı Üye
Niyet önemli.. bazı dualarda belirli rakamsal okumalarıda kısmi büyüye giriyor..

Ü

Üye silindi 58480

Doğruluğunu sorgulamak için paylaşıyorum

Sahsen denemedim ama Kurandan bir ayettir bu.
Hz. Yunus aurasi tamamen coktugu bir sirada bu duayi okuyor. Yani bir balik tarafindan yutulup olumunun birturlu gerceklesmedigi bir dehset aninda, olum kendisini buluncaya kadar bunu okumaya koyuluyor. Anlamini arastirin en hayati mana saklidir bu duada. Dualarin sahi LA ilahe illallah ile baslar.

Allah ise sebeplerin de gizli hukmedicisi oldugu icin Hz. Yunusun bu duasindan oturu baligi bir vesile ile yeniden kiyiya vurdurtup hz. Yunusu baliga disari kusturuyor.

Bu dua kadere bile gizli sebepleri devreye sokarak yon vermistir.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Hz. Yunus aurasi tamamen coktugu bir sirada bu duayi okuyor. Yani bir balik tarafindan yutulup olumunun birturlu gerceklesmedigi bir dehset aninda, olum kendisini buluncaya kadar bunu okumaya koyuluyor. Anlamini arastirin en hayati mana saklidir bu duada. Dualarin sahi LA ilahe illallah ile baslar.

Allah ise sebeplerin de gizli hukmedicisi oldugu icin Hz. Yunusun bu duasindan oturu baligi bir vesile ile yeniden kiyiya vurdurtup hz. Yunusu baliga disari kusturuyor.

Çok teşekkür ederim

KarBahçesi

Kayıtlı Üye

buluncaya kadar demişsiniz de yani sınırsız kez okunabiliyor mu yoksa 15 kez okunması mı uygun

Ü

Üye silindi 62166

Bazen merak ediyorum auramın ne renk olduğunu? Hiç düşünmedim güçlendirmeyi

quanttum

Kayıtlı Üye
15, 17,19, 33, 70, 99, 100 Kere de okusan Anlamını bilmeden bu buna yararmış diye okumayı doğru bulmuyorum. Fazileti var mıdır mutlaka vardır aurayı güçlendirir mi ? Allah bilir. (Allaha edilen her hak dua bir nebze aurayı güçlendirir zaten)

Her ayeti alıp bunu bu kadar okursan bunu yapar diye her yere her şeyi yazan çok zat var.

Aynı ayeti farklı yerlerde farklı numaralarla bel fıtığını iyileştirmeye kadar işe yaradığının yazılı olduğunu görebilirsin.

Kehf suresinde Allah ne kadar güzel demiş. (Birebir yazmıyorum yorumluyorum böyle demedi şöyle yazıyor demeyin ) sana ashabı kehfi soruyorlar ve onların sayıları hakkında tartışıyorlar kimi 5 dedi kimi 6 kimi 7 ama bu önemli değildi en iyisini allah bilir. Önemli olan onların imanlarının onları nasıl kurtuluşa erdirdiğinin hikayesi idi.

1000 kere bilmeden okusan da 1 kere bilerek okumaya yetişemezsin.

Gelelim duaya; Enbiya suresinin 87. Ayetinin bir kısmıdır.

La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin. inne lillahi ve inne ileyhi raciun

Birinci kısmını şu şekilde çevirdim;
Senden başka ilah yoktur sen herşeyden üstünsün. Hiç şüphem yok ki bende zalimlerden oldum.

Hz Yunus peygamber gönderildiği kavim onu dinlemeyince depresyona girip şehrinden kaçmıştı ve kaçarken bulunduğu geminin batması sonucu denize düşmüştü ve bir Balık onu yutmuştu. Onun içinde iken yaptığından pişman oldu ve bu duayı etti. Bunun üzerine balık kıyıya vurdu ve Yunus peygamber tekrar kavmine dönüp onlara tebliğde bulundu.
Bu kıssa da bize her ne kadar peygamber de olsa onun bile hata yapabileceğini ama Allahın şüphesiz affedici olduğunu bir kere daha gösterir.

İkinci kısmın çevirisi ise;
Allahtan geldik ve yine Allaha döneceğiz.

Duanın kuranda geçen kısmında burası yoktur sonradan eklenmiş.

Çok güzel bir dua çok uzattım bilgilenmeniz amacı ile yazdım. 15 16 takılmayın anlayarak okuyun diyorum :)

Sevgi ve Işıkla

quanttum

Kayıtlı Üye
Şunu da ekleyeyim bazı tesbihlerin sayısı olduğu hadislerde vardır herşey için bunu söylemiyorum bu örnek hakkında yorumda bulundum :)

Hopemore

Kayıtlı Üye
ben bunu dennise e cevap olarak yazmıştım çünkü kendisini buluncaya kadar bunu okumaya koyuluyor geçtiği kısma bakarsanız ben de 15 kereden fazla okuyabiliyor muyuz yoksa 15 daha mı iyi diye sordum

Orada Hz. Yunus kurtulana kadar okumuş bu uygulamada 15 kere okuyun demiş ayetlerin esmaların zikir sayısı yapılan uygulamaya ve niyete göre değişir inanarak okuyunca sayının önemi yok bence yine de ebced hesabıyla hesaplanan zikir çalışmalarında belirtilen tam sayıya kadar çekmeye çalışıyorum siz nasıl biliyosanız o şekilde yapın.

[XTR] Similar Threads