Astralde kanat

marble

Kayıtlı Üye
astrale çıkmaya çalışıyordum dün sabah çıktım fakat garip bir şekilde sanat eseri gibi bir binaların olduğu yerdeydim italyadayım dedim kendime sonra 2 3 kişi gördüm beni fark edebilen göğe baktım ve uçmak istedim 2 tane bembeyaz kocaman kanatlarım vardı sırtımda 1 saat uçtum çok hoştu

marble

Kayıtlı Üye
neden farklı bir yerdeydim

Furking

Kayıtlı Üye
Nasıl çıktığınızı anlatır mısınız? Uzun zamandır belirli aralıklarda deniyorum fakat bir türlü başaramadım henüz.

marble

Kayıtlı Üye
Nasıl çıktığınızı anlatır mısınız? Uzun zamandır belirli aralıklarda deniyorum fakat bir türlü başaramadım henüz.
Sabah uyanır uyanmaz tüm kaslar gevşemiş iken yapıyorum sırt üstü karnımdan bir ip imge edip astral bedenimin ona tırmanması ile ypaıyorum

sin valor

Kayıtlı Üye
astrale çıkmaya çalışıyordum dün sabah çıktım fakat garip bir şekilde sanat eseri gibi bir binaların olduğu yerdeydim italyadayım dedim kendime sonra 2 3 kişi gördüm beni fark edebilen göğe baktım ve uçmak istedim 2 tane bembeyaz kocaman kanatlarım vardı sırtımda 1 saat uçtum çok hoştu
sanat eserlerini biraz açabilir misiniz? ne idi bunlar

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Başkaları tarafından görülmeniz birşeyleri yanlış yapıyorsunuz anlamına geliyor korumasız olarak bilinçsiz şekilde gercekleştiriyorsunuz ilk önce korunma yöntemlerini öğrenin bu sizin icin daha iyi olacaktır kanat ise astral aslında bir rüya çeşidi olduğu icin sizi gören varlıklardan uzaklaşmak icin korkunuzun oluşturduğu savunma yöntemi diye düşünüyorum oradan uzaklaşmak ve devam edebilmek icin ama korku varsa astral yarıda kalır nasıl uyanmadan devam ettiğinizi bende merak etmekteyim o ayrı bir konu :)

marble

Kayıtlı Üye
Başkaları tarafından görülmeniz birşeyleri yanlış yapıyorsunuz anlamına geliyor korumasız olarak bilinçsiz şekilde gercekleştiriyorsunuz ilk önce korunma yöntemlerini öğrenin bu sizin icin daha iyi olacaktır kanat ise astral aslında bir rüya çeşidi olduğu icin sizi gören varlıklardan uzaklaşmak icin korkunuzun oluşturduğu savunma yöntemi diye düşünüyorum oradan uzaklaşmak ve devam edebilmek icin ama korku varsa astral yarıda kalır nasıl uyanmadan devam ettiğinizi bende merak etmekteyim o ayrı bir konu :)

Korkup uzaklaştığımı kim söyledi onu ben anlamadım :D kendim uçmak istedim ve kanatlarım çıktı gezindim gökte gördüklerimde astraldeki kişilerdi tahminimce korumam yeteri kadar var

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Ruh la bedendeki siz farklı düşüncelere sahipsiniz bedenden ayrılırken bir ip ile bağlısınız ne hissederseniz bedeniniz hisseder gördüğünüzde ruhani haliniz korkmamiş olabilir bedendeki siz korktunuz sizin korku belirtisi vermemeniz zaten normal birşey astral yaptığınıza gerçekten eminmisiniz ? Pek farkında değilsiniz gibi korumam yeterli diyorsunuz ama diğer kişiler tarafından görünüyorsunuz burda bir terslik söz konusu farklı tekniklerle kendinizi geliştirin veya daha gerçekçi hikaye yazın !

marble

Kayıtlı Üye
tamam hikaye yazıyorum ben tek ulu bilge sizsiniz önce kendi benliğinizdeki egolardan arının tavsiyem size

marble

Kayıtlı Üye
Kendi kendinize hikaye uydurup kendi kendinizle tartışıyorsunuz şuan :D