Astral seyehatle iligli

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
günaydın arkadaşlar, ben akşam astral seyehat yapmak için tuz yiyip başucuma su koydum. Çabuk geçebiliyorum uyuşma ve felç hissine kıpırdayamıorum ama ..şöyle bi durum var ki çıkamıyorum düşüncelerimi kontrol altına almayı her denememde birazdaha geliştiriyorum, lakin ensemden başlayıp aşağıya doğru yayılan tüylerimin ürpermesi hissi dikkatimi dağıtıyor ve yeniden deniyorum. bu his bütün evrelerin geçip artık çıkmaya hazır hissettiğim zamanlarda oluyor snrasında da kulak çınlamaları başlayacak, çatırdamaları duyuyorum çünkü ama tüylerim ürperince korkuyorum ve vazgeçiyorum. Abdestimde yok sanırsam bu durumdan ama abdestimolduğu zaman bile yine yaşıyorum bu durumu. Tüylerimin ürpermesi normal mi yoksa üçharflierle ilgili bi durummudur bunu bilmek istiyorum ?
birde bayanların aybaşı zamanında astral seyehat yapması sakıncalımıdır, tehlikesi varmıdır ?
teşekkürler iyi forumlar :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
günaydın arkadaşlar, ben akşam astral seyehat yapmak için tuz yiyip başucuma su koydum. Çabuk geçebiliyorum uyuşma ve felç hissine kıpırdayamıorum ama ..şöyle bi durum var ki çıkamıyorum düşüncelerimi kontrol altına almayı her denememde birazdaha geliştiriyorum, lakin ensemden başlayıp aşağıya doğru yayılan tüylerimin ürpermesi hissi dikkatimi dağıtıyor ve yeniden deniyorum. bu his bütün evrelerin geçip artık çıkmaya hazır hissettiğim zamanlarda oluyor snrasında da kulak çınlamaları başlayacak, çatırdamaları duyuyorum çünkü ama tüylerim ürperince korkuyorum ve vazgeçiyorum. Abdestimde yok sanırsam bu durumdan ama abdestimolduğu zaman bile yine yaşıyorum bu durumu. Tüylerimin ürpermesi normal mi yoksa üçharflierle ilgili bi durummudur bunu bilmek istiyorum ?
birde bayanların aybaşı zamanında astral seyehat yapması sakıncalımıdır, tehlikesi varmıdır ?
teşekkürler iyi forumlar :)

O korku astral seyehat'te başarılı olma durumuna gelenlerde oluyor o korkuya kulak asmayıp devam etseniz daha da başarılı olabilirsiniz..Abdest ile alakası yok ..Sadece duş alıp yapsanız daha başarılı olabilirsiniz çünkü negatif enerjilerden arınmış halde yaparsınız ..Bir de bu korku durumunu bilincinize hapsetmişseniz her yapışınızda korkarsınız .Onu yenmeniz lazım ..Korkulacak bir şey yok diye kendinizi telkinlemeniz lazım. :) O Korkunun varlıklarla bir alakası yoktur . :)

Önceden eğer Astral seyehat korkutucudur diye bir yazı okuyup onu bilincinizin bir köşesine kaydettiyseniz yaparken biliniciniz size onu hatırlatır ve korkabilirsiniz . :)

Umarım anlatabilmişimdir . :) Sevgiyle kalın .. :)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
teşekkürler kardeşim :) hayır öyle bir yazı okumadım ama dün akşam çıktığında düşündüğün şey oluyormuş ya o kordonun kopmasını istesem kopar mı acaba diye saçma bir düşünceye girdim ki biliyorum ölmeden kopma ihtimali yok yada ağır bi hastalık geçirmeden, bunun yanında o ürperme ben normal uyurken de oluyordu. Ürperince korkuyorum, acaba diyorum. ama bi sorun yoksa o ürpermeyi boş verip rahatça çıkacağım teşekkürler :))son olarak "başarılı olma durumuna gelenler" yazınızı okuyunca nasıl mutlu oldum anlatamam çok teşekkürler :))

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
:) :) Kordon vardır ama kopmaz . :) Ölme durumunda kopabilir evet . :) Kopma düşüncesini aklınızdan çıkarın daha başarılı olursunuz . :) Başarılı olma durumuna yani çıkma durumuna gelenler çınlama,hafifleme hissi , korkuya kapılma vb. gibi şeyler yaşarlar ve en sonunda çıkmayı başarırlar . :) Astral seyehat'i sürekli yapan bir kişi her yapışında enerjisinin seviyesini yükseltir yani enerjisini olgunlaştırır. :)

Sevgiyle kalın... :)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler son olarak, forumda bana büyü yapıldığını düşündüğümü söylemiştim, büyü nazar vs. şeyler astral seyehate engel olur mu peki ?:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Büyü yapılan kişinin enerjisi olumsuz etkilenir ..Odaklanması,enerjiyi yönlendirmesi çok zorlaşır .Büyü yapılan kişi çöküş yaşar kısaca . Ama büyüye göre farklılık gösterebilir ..Astral seyehati etkiler yani . :) Konu daha fazla sapmasın . :)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
anladım, ama düşündüm de eğer etkileniyor olsaydım zaten çıkma aşamasına gelemezdim diye düşünüyorum değil mi ;)