Astral seyahate çıkmak için önerilerim

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Öncelikle herkese merhaba size astral çıkış yöntemimi anlatıcam yanlız bişeyi dikkate almak istiyorum ben her uyumaya çalıştığım zaman astral oluyorum yada zihin yolculuğu bilemiyorum ve bu konu hakkında kimse bana yardım etmiyor her neyse. Öncellikle sadece kilotla yatın üstünüze bi şey giymeyin kaşındıra bilir dikkat dağıta bilir takı kullanıyorsanız eğer örn.Saat kolye küpe tüm metal şeyleri çıkartın telefonunuzu başınızdan uzaklaştırın.Bunları yaptıktan sonra iyice kendinize rahatlamak istediğinizi söyleyin örneğin ben her nefes alışımda daha çok rahatlıyıp daha çok derinleşiceğim diye tekrarların bunu bir süre denedikten sonra sağ ayağım uyuşmaya başlıyor diyerek kendinizi inandırın daha sonra sol ayağım sağ kolum sol kolum diyerek sonra bütün bedenim uyuştu artık astral seyhata çıka bilirim diyin ama dikkat edin sizi rahatsız eden yada uyandıra bilecek kimse olmayan yere gidin odayı iyice karartın iyicene gevşemeye başlayınca ters etkisi yaratıcaksınız kendinize mesela kafanız karışıcak örnek veriyorum Sol tarafamı yoksa sağ tarafa yattığınızı karıştırcaksınız ozaman çınlamalar gelmeye başlar hemen hiç bi ses beni korkutamaz bunlar sadece astralin belirtisi deyin sese aldırış etmeyin korkun ama aşırı derece sakın korkmayın Ters etki olmazsa yatış şekilleriniz karışacak bunu yaptığınız anda astral yolculuğunuz başlıyor demektir sakın gözlerinizi açmayın hemen ardından yukardan bi halat hayal edin yada sizi yukarı kaldıracak bişey hayal edin elinizle ipi tutup yukarıya doğru sizi kaldırdığını yukarı çıktıkça başınıza birisi eliyle bastırıyor gibi ola bilir kahkaha sesleri duya bilirsiniz gözleriniz ve kulaklarınız iyice açılcaktır gözünüzdeki perde kalkıcaktır siyah bi odayı hafif beyaz renginde göre bilirsiniz bedeninizi de göre bilirsiniz kendinize bi yer belirtin Mesela televizyonun yanında olmak istiyorumder gibi. Ben bu sonucu 3 gün uğraştım ve yaptım şimdi yapmak istesemde istemesemde astral oluyorum bi şekilde alarımı kurarak onluyorum sakın siz alarm vb şeyleri sizi uyandırmasını istemeyin zaten siz otomatik olarak uyanıcaksınız:Önemli bi tekniğim: Yatmadan once hep bilincime ben astrale çıkıcam çıkmak zorundayım gibi şeyler söylüyorum bunun da yararı ola bilir enerjinizi çok tüketmeyin astrale cıkarken enerji veren besinler tüketin olmuyor diye bırakırsanız eğer olmaz pes etmeyin tekrarlayın astral seyhat çabuk bıktırır yapamayınca ama siz aksini isterseniz eğer yapa bilieceğinize inanırsanız 1 gününüzü bile almaz YATARKEN KAFANIZ KARIŞTIĞI ZAMAN NE TARAFA YATTIĞINIZI TAHMİN EDEMEZSENİZ EĞER TERS ETKİ OLURSANIZ SİZİN İÇİN ASTRAL SEYHAT BAŞLIYOR DEMEKTİR KEYİFLİ YOLCULUKLAR DİLERİM

esaskız

Kayıtlı Üye
anlatımını bende çok beğendim benim takıldığım bir nokta astrale çıkarken odada yalnızmı olmamız gerekiyor ?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bunlar bilinen bir teknik ve forumda aynı teknikler mevcut ayrıca (ap) sanıldığı kadar kolay gerçekleşmez emek isteyen bir uygulama meditasyon vs yapan kişiler diğer birey'lere göre daha kolay çıkış sağlayabilir fakat meditasyon vs yeni başlayanlar için zaman alır siz çıkmışşınız tebrik ederim sizi

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
anlatımını bende çok beğendim benim takıldığım bir nokta astrale çıkarken odada yalnızmı olmamız gerekiyor ?

Evet yanlız olmanız çok önemli..Sizi rahatsız etmesinler Çok iyi bi şeklide odaklanmalısınız.

Bunlar bilinen bir teknik ve forumda aynı teknikler mevcut ayrıca (ap) sanıldığı kadar kolay gerçekleşmez emek isteyen bir uygulama meditasyon vs yapan kişiler diğer birey'lere göre daha kolay çıkış sağlayabilir fakat meditasyon vs yeni başlayanlar için zaman alır siz çıkmışşınız tebrik ederim sizi
Dediğinize gönülden katılıyorum lakin bu süreç insanların özelliklerine göre değişe bileceğine inanıyorum sizin dediğiniz gibi baya bi zaman gereke bilen bi uygulama Ama en önemlisi istek ve niyettir kısa veya uzun yapmak istesin yaparlar diye düşünüyorum.Bende kendim öğrenmedim bu teknikleri yapan birsiinden öğrendim.Dikkat ederseniz eğer Çıkış yöntemimi anlatıcam dedim kendi bulmuş olduğum bi yöntem diye belirtmedim tekrardan görüsünüz için teşekkür ederim Sevgili mexxo Sevgi ve ışıkla kalın

Ü

Üye silindi 38107

Anlatımına bayıldım ve direk olarak koşullarndırman güzel olmuş . Çünkü bazı şeyleri insanların tercihlerine bırakırlar. Ozamanda insan şunu yapsam yanlışmı olur bunu yapsam kötümü olur der şüpheye kapılırlar.

Çok ayrı bir şey sormak istiyorum : İmzanızdaki yazdığınız şey doğrumu?

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Kullandığınız Tekniği Uyguluyordum Zaten Tebrik Ederim Sadece Ben Kullanıyorum Sanıyordum Farklılıklar Var Ama Kısmen Aynı :)

likable21

Banlı Kullanıcı
Dediğinize gönülden katılıyorum lakin bu süreç insanların özelliklerine göre değişe bileceğine inanıyorum sizin dediğiniz gibi baya bi zaman gereke bilen bi uygulama Ama en önemlisi istek ve niyettir kısa veya uzun yapmak istesin yaparlar diye düşünüyorum.Bende kendim öğrenmedim bu teknikleri yapan birsiinden öğrendim.Dikkat ederseniz eğer Çıkış yöntemimi anlatıcam dedim kendi bulmuş olduğum bi yöntem diye belirtmedim tekrardan görüsünüz için teşekkür ederim Sevgili mexxo Sevgi ve ışıkla kalın
Tebrikler benimde devamlı olarak çıkış yöntemim buydu.size bir sorum olacaktı .duvar vs nesnelerin içinden geçerken sizde görüntüde kaybolma oluyormu diğer tarafa geçene kadar ve ayrıca düşünce hızında başka yerlere giderken nasıl gidiyorsunuz uçarakmı yoksa ışınlanma gibimi görüntü geliyor ?

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Tebrikler benimde devamlı olarak çıkış yöntemim buydu.size bir sorum olacaktı .duvar vs nesnelerin içinden geçerken sizde görüntüde kaybolma oluyormu diğer tarafa geçene kadar ve ayrıca düşünce hızında başka yerlere giderken nasıl gidiyorsunuz uçarakmı yoksa ışınlanma gibimi görüntü geliyor ?
Genelde Işınlanarak gitmeyi tercihi ediyorum uçarak gitmeye kalkıştığım zaman çok farklı varlıklarla karşılaşıyorum insan korkuyor.Görüntü tamamen kayboluyor bendede.Teşekkürler

Anlatımına bayıldım ve direk olarak koşullarndırman güzel olmuş . Çünkü bazı şeyleri insanların tercihlerine bırakırlar. Ozamanda insan şunu yapsam yanlışmı olur bunu yapsam kötümü olur der şüpheye kapılırlar.

Çok ayrı bir şey sormak istiyorum : İmzanızdaki yazdığınız şey doğrumu?

Bizim mahallede bi kadın var nazar boncuklarıyla bağlama büyüsü yapıyor ben doğru olduğuna inanıyorum bi hadis'de şöyle geçiyor kim bu eşyaları evinden atarsa eğer Allah onlara 1 köle azat etmiş sevabı verir..Ortadaki gözüde bazıları her şeyi gören şeytanın gözü diyorlar.Büyünün ham maddesi olarak biliniyor çoğu yerde. Teşekkür ederim.Sevgi ve ışıkla

Ü

Üye silindi 38107

Ozaman teşekkürler bütün nazar boncuklarını atacağım evden ama zaten hiç kullanmam

AğLan

Kayıtlı Üye
bi türlü çıkamadım şu astral seyahate hep tam çıkcam gibi oldum çıkamadım

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
birde ben bu ters etkiyi anlayamadım :(
Merhabalar ters etki dediğim olay beyin aldatmacası yaşıtıcaksınız yani beyninizi kandıracaksınız.Tamamen ters düşünceksiniz örnek:Ayak uçlarınızda kafanız var kafanızın olduğu yerdede ayaklarınız varmış gibi davrancaksınız kıpırdanmayın kıpırdanırsanız eğer her şey eskisi gibi ola bilir.Yada sağa dönük yatıyorsunuz ama size sola dönük yatıyormuş gibi gelicek bunlar olursa yolculuğa hazırsınız demektir.Sevgili esaskız sevgi ve ışıkla kalın

bi türlü çıkamadım şu astral seyahate hep tam çıkcam gibi oldum çıkamadım
Korkuyorsunuz sanırım korkunuzu az da olsa indirin ve ulaşmak istediğiniz hedeften sakın kaçmayın durmadan kendinize başarıcam diyin bilinç altı siz başarısaya kadar bunu uygulucaktır teşekkür ederim.

04sansli

Kayıtlı Üye
bende bu konu hakkında uğraşıyorum fakat astral haldeyken görebileceğim başka boyutdaki varlıklar beni ürkütüyor o yüzden hep yarım kalıyor bu iş. siz çıktığınızda boyutu farklı olan varlıklar korkunç görünüyorlarmı ?

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
bende bu konu hakkında uğraşıyorum fakat astral haldeyken görebileceğim başka boyutdaki varlıklar beni ürkütüyor o yüzden hep yarım kalıyor bu iş. siz çıktığınızda boyutu farklı olan varlıklar korkunç görünüyorlarmı ?
Malesef Evet çok farklı görünüyor sonuçta hiç görmediğin şeyler görüyorsun bu şey seni çok korkutuyor ve es geçemiyorsun yanına gelip seninle sohbet ediyorlar.Korkmanın sebebi çok değişik bi şekilde görmenden kaynaklanıyor ama kesinlikle sana zarar veremiyorlar.Güzelde görseniz korkcaksınız çirkin de bunu nasıl yene bilirim diye bi soru sorarsanız eğer.Tek cevabım korkunuzla yüzleşmek olacaktır teşekkür ederim sevgi ve ışıkla kalın

04sansli

Kayıtlı Üye
öncelikle cevabınız için çok teşekkürler bir gün bunu başarıcam inanıyorum. birde sohbetleri ne şekilde oluyor ?

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
öncelikle cevabınız için çok teşekkürler bir gün bunu başarıcam inanıyorum. birde sohbetleri ne şekilde oluyor ?

İlk önce sanki sizi baya bi süre tanıyor hep yanınızdaymış gibi Sohbetleri çok ama çok farklı oluyor.Sizinle konuşuyor siz dediklerini anlıyorsunuz lakin cevap veremiyorsunuz.Örnek siz ingilizce biliyorsunuz ama konuşamıyorsunuz gibi.Teşekkürler Sevgili 04sansli-- Işık ve sevgiyle kalın

likable21

Banlı Kullanıcı
bende başlarda küçük bir kız geliyordu sohbet etmeye uçmayı öğrenme zamanlarımda ama şimdi tek başıma oluyorum istediğim yere gidiyorum tabi gitmek istediğn heryere gidemiyorsun belli süre sonra birileri seni sırtından tutuyor gibi oluyor belkide gümüş kordondur hiç ikkat etmedim .ama birgerçek varkı korkunu yendiğin zaman hiç geri dönmek istemiyorsun :)

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Dediğinize katılıyorum sizin orada bi şeyleri öğrenmeniz gerekiyor zaten ama uçma vs şeyler gibi bi şeyler öğretilmedi bana yani istiyordum istediğim oluyordu.Gitmek istediğiniz yerlere gide bilirsiniz siz hangi sınırlara gitmek istiyorsunuz.Meraklandım ben yıldızlara gezegenlere hayal ettiğim her yere ışık hızı veya ışınlanarak gide biliyorum sanırım sizin gitmek istediğiniz yer nasıl bi yer olduğunu bilmiyorum ama astral seyhatta iste diğiniz bildiğiniz bütün yerelere gide biliyorsunuz Korkunuzu yenmeniz çok başarılı bi iş olmuş sizi tebrik ederim :)