Astral seyahat

I'm

Kayıtlı Üye
Geçenler de bir olay yaşadım uyurken herhalde farkında olmadan astral seyahat yaptım ilk başta neler olduğunun farkına varamadım ama sonradan astral seyahat yaptığımın farkına varabildim ve sonrasında ise bulunduğum odanın içinde biraz gezinip bedenimi incelemeye başladım ve tekrardan bedeni me dönmek istediğim zaman neden se bedeni me geri dönemiyordum bir anda birinin beni kollarımdan sıkıca tuttuğunu hissettim ve nedense bedenime geri dönmeme izin vermiyordu ve bende bir şekilde onun kollarının arasından kaçıp bedenime tekrardan dönebildim.
Burada merak ettiğim şey bir daha böyle bir olay yaşanırsa bedenime geri dönmeme ihtimalim var mı?
Yada bedenime geri dönmeme izin vermeyen şey nedir?
Bu konu hakkında bir fikri olan varsa yardımcı olabilir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral beden ile astral çıkış yapılır. Bedeninizden çıkan ruhunuz ya da benliğiniz değil. Astral eden güneş sinir ağı çakrasına bağlıdır. ( kordon bağı değdiğimiz durum) bu sebeple etkileşim bitmez. Bu sebeple bedene geri dönmeme diye bir durum söz konusu değildir.

Eğer gerçekten astral çıkış yaptı iseniz, sizi tutan şey korkularınız. Bilinçaltı kalıplarınız. Başka bir şey değil. Oranın yöneticisi sizsiniz çünkü.