Astral Seyahat Yapan Kişilerden Korunabiliyormuyuz?

MatchGirll

Kayıtlı Üye
Şimdi şöyle birşey aklıma takıldı.Diğelim birisi astral seyahat yapabiliyor ve sizi tanıyor.Sizin odanıza falan gelebilir.Şöyle diyeyim birisi tarafından izlenmek hoş birşey değil.Ne yaptığını görmesi izlemesi rahatsız edici Bu kişilerin gelmelerini engelleme amaçlı birşey yokmu acaba ? İnanın forumda araştırdım lakin birşey bulamadım eğer böyle bir konu varsa gözümden kaçmış olabilir lütfen affedin.

Teşekkürler. :)

cecen

Kayıtlı Üye
öyle bir seyehat eden yok için rahat olsun korunmanada gerek yok sadece bir şehir efsanesi ruh gittimi gider geri dönmez

MatchGirll

Kayıtlı Üye
öyle bir seyehat eden yok için rahat olsun korunmanada gerek yok sadece bir şehir efsanesi ruh gittimi gider geri dönmez

Ben böyle bir olayın varlığına inanıyorum yoksa zaten böyle bir soru sormazdım. :) Ayrıca astral seyahatte astral bedenimiz dışarı çıkıyor ruhumuz değil diye biliyorum ben. :)

astralde yatak odalarına girmek yasak ve ayrıca mekkeye gitmekte :)

İlk kez böyle birşey duyuyorum kaynağınız nedir?

Bu arada yönetici ya da bu konu hakkında bilgili arkadaşlar varsa yardım ve yorumlarınızı bekliyorum,teşekkürler. :)

cecen

Kayıtlı Üye
1 ALLAH ın kulu çıksın açık adres vericem astral seyehat yapıyorum gelir seninde ne yaptıgını izlerim desin bu alemi terkederim boş iş diyorum hala inanıyorum diyorsunuz şaşkınım

cecen

Kayıtlı Üye
işte hodri meydan sabaha kadar burdayım birisi astral seyehate çıksın vereyim özelden adresimi gelsin bırak beni izlemeyi odamki nesneleri söylesin cümle alemden özür dileyeceğim burdan ve birdaha bu siteye girmeyeceğim hadi varmı öyle bir arkadaş

underworld20

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bu arada çok önemli bir şey buldum

AJA

Elit Üye
Astral prejeksiyon yoktur diyen üyemize önce şunu söyliyim.Emin olun ki bunu yapan biri siz sırf özür dileyin diye bu çabaya giricek son kişidir :) Ayrıca seyahat yapan kişi tecrübesine göre (!) isterse Mekkeye'de gider birinin yatak odasına da.

İyi forumlar.

Mithra

Kayıtlı Üye
işte hodri meydan sabaha kadar burdayım birisi astral seyehate çıksın vereyim özelden adresimi gelsin bırak beni izlemeyi odamki nesneleri söylesin cümle alemden özür dileyeceğim burdan ve birdaha bu siteye girmeyeceğim hadi varmı öyle bir arkadaş

Herkesin inancı kendine bence, inanırsın veya inanmazsın.

Kuranı Kerim sure 39 42. ayet:

"Allah ölenlerin ruhlarını vaktinde alır. Ölmeyenlerinkini de uykusunda (alır). Hakkında ölüm hüküm ettiği (kimselerin ruhları)nı tutar, diğerini ise belirli bir süreye kadar salıverir. Muhakkak bunda iyice düşünen topluluk için ayetler (belgeler) vardır."

melikeee

Banlı Kullanıcı
önce bir arastırma yapın ya daha astral ne onu bilmiyosunuz araştırmış olsanız bunları söylemezsiniz. inanmıyor olmanız yine inanç meselesi tabi ki ama olacagına inanmaya meyillisiniz ki hadi yapan varsa gelsin vs diyosunuz ve astrale çıkan herkes istedigi yere gidebilir mekke ne alaka ki dini yöndense sadece müslümanlar astral yapmıyor.. kendinizi sınırlarsanız gidemezsiniz her şey inanıp inanmamakta yeter ki isteyin

MatchGirll

Kayıtlı Üye
önce bir arastırma yapın ya daha astral ne onu bilmiyosunuz araştırmış olsanız bunları söylemezsiniz. inanmıyor olmanız yine inanç meselesi tabi ki ama olacagına inanmaya meyillisiniz ki hadi yapan varsa gelsin vs diyosunuz ve astrale çıkan herkes istedigi yere gidebilir mekke ne alaka ki dini yöndense sadece müslümanlar astral yapmıyor.. kendinizi sınırlarsanız gidemezsiniz her şey inanıp inanmamakta yeter ki isteyin

Dediklerinize harfiyen katılıyorum şunun haricinde; Niye müslümanlar yapmasın ben de bir müslümanım ve yapmaya çalışıyorum.Zaten Kur'an'da da geçiyor. :)

melikeee

Banlı Kullanıcı
yanlış anlamışsın müslümanlar yapamaz demedim herkes yapabilir tabiki

cecen

Kayıtlı Üye
sözlerim anlaşılan beğenilmedi şaşırmadım deseydimki aaa astral seyehat tabiki yapılır yapanlarda vardır hemde baya baya yapanlarıda biliyorum ozaman beğeni butonumda bir kaç kişi basmış olurdu çünki onların ekmeğine yağ sürmüş olurdum arkadaş kuranı kerimden örnek vermiş o ayetle astral seyehat ne alaka ? defalarca okudumda astral seyehatla uzaktan yakından bir ilişki kuramadım astral seyehatta insan bilinçli olarak ruhunu bedeninden ayırması gerekir oyle ben yatıyorum umarım astral seyehate çıkarım diye bir şey olmaz bir arkadaşımızda demişki siz inanmıyorsunuz diye kimse sizi inandırmak için bunu ispatlamaz eee ispatlamazssa bu bir ilimmidir bilimmidir yetenekmidir ? nasıl anlıyacağız yoksa deli saçmasımı? neyse lafı gevelemeden son ekz diyorum öyle astral mastral seyehate çıkıyorum yok efendim istediğim yere gidiyorum diyen felan varsa aramızda aklından şüphe ederim yada hayal gücü kendini aşmıştır selametle

codzombi

Kayıtlı Üye
sözlerim anlaşılan beğenilmedi şaşırmadım deseydimki aaa astral seyehat tabiki yapılır yapanlarda vardır hemde baya baya yapanlarıda biliyorum ozaman beğeni butonumda bir kaç kişi basmış olurdu çünki onların ekmeğine yağ sürmüş olurdum arkadaş kuranı kerimden örnek vermiş o ayetle astral seyehat ne alaka ? defalarca okudumda astral seyehatla uzaktan yakından bir ilişki kuramadım astral seyehatta insan bilinçli olarak ruhunu bedeninden ayırması gerekir oyle ben yatıyorum umarım astral seyehate çıkarım diye bir şey olmaz bir arkadaşımızda demişki siz inanmıyorsunuz diye kimse sizi inandırmak için bunu ispatlamaz eee ispatlamazssa bu bir ilimmidir bilimmidir yetenekmidir ? nasıl anlıyacağız yoksa deli saçmasımı? neyse lafı gevelemeden son ekz diyorum öyle astral mastral seyehate çıkıyorum yok efendim istediğim yere gidiyorum diyen felan varsa aramızda aklından şüphe ederim yada hayal gücü kendini aşmıştır selametle

İslam da Tayyi mekan vardır , günümüz astral seyahatın astral projeksiyonun islamdaki karşılığı Tayyi mekan dır. Peygamaberlerinde tayyi mekan yaptığı biliniyor, sanırım akılsız olanlar peygamberler mi yoksa astral seyahatın olmadığını idda edenler mi ? :)

Tayyi mekanı iyi araştır , mertebelerini özellikle.

cecen

Kayıtlı Üye
peygamberler kendi istekve iradeleriylemi yoksa ALLAH`u telanın isteği ve iradesiylemi tayyi mekan dediğin yani şu sizin deyiminizle astral seyehat yapmıştır bak bakalım olay aynen şöyledir Allah,'ın dâveti üzerine Sevgili Peygamberimiz bir gece Mekke'deki Mescid-i Haramdan Kudüs'teki Mescid-i Aksa'ya götürülmüş, oradan Cebrâil ile birlikte bütün gökleri aşarak "Sidretül'münteha" denilen makama yükselmiştir. Peygamberimiz (s.a.s.) buradan daha ileriye gitmiş ve vasıtasız olarak Yüce Allah ile görüşmüştür.
Bu mukaddes yolculuğun Mekke'den Kudüs'e kadar olan bölümüne İsra, Kudüs'ten itibaren devam eden bölümüne de Mi'rac denir. Peygamberimiz, beş vakit namazı ümmetine Mirac hediyesi olarak getirmiştir.
senin astral seyehat dediğin tayyi mekan dediğin olay budur iyi oku ve anlamaya çalış

codzombi

Kayıtlı Üye
peygamberler kendi istekve iradeleriylemi yoksa ALLAH`u telanın isteği ve iradesiylemi tayyi mekan dediğin yani şu sizin deyiminizle astral seyehat yapmıştır bak bakalım olay aynen şöyledir Allah,'ın dâveti üzerine Sevgili Peygamberimiz bir gece Mekke'deki Mescid-i Haramdan Kudüs'teki Mescid-i Aksa'ya götürülmüş, oradan Cebrâil ile birlikte bütün gökleri aşarak "Sidretül'münteha" denilen makama yükselmiştir. Peygamberimiz (s.a.s.) buradan daha ileriye gitmiş ve vasıtasız olarak Yüce Allah ile görüşmüştür.
Bu mukaddes yolculuğun Mekke'den Kudüs'e kadar olan bölümüne İsra, Kudüs'ten itibaren devam eden bölümüne de Mi'rac denir. Peygamberimiz, beş vakit namazı ümmetine Mirac hediyesi olarak getirmiştir.
senin astral seyehat dediğin tayyi mekan dediğin olay budur iyi oku ve anlamaya çalış

Ense yapıp yatarak kimseyi Allah kendi katına çıkarmaz.
Peygamber sıfatına sahip olan insanların yaptığı iman ,ibadet olmasa dirhem kadar yükselmez.

Ben sizin ne demek istediğinizi anladım ama siz benim ne demek istediğimi anlamadınız. Tayyi mekanı siz iyi anlamamışsınız sanırım, sorun burdan kaynaklanıyor. Google amca gerek forum konularında var bununla ilgili bilgiler.Teşekkürler.

cecen

Kayıtlı Üye
ben tayyi mekan olayınıda gayet iyi biliyorum yazım eksik olabilir anlaşılmamış olabilir burdan söylemek istediğim konunun açılışına bakınız arkadaşımızın kafasına takılmış birisi astral seyehat yaparak evimize gelirse bizi gözetlerse gibi bir konu açmış burdan şu çıkıyoki demekki bunu yapabilse insanlar bu arkadaşımızın dediği gibi özel hayat denen birşey olmaz ve bunu yapan ve bu ilme sahip kişilerde ya peygamberdir yada evliyaullahtandır bu alıştırmalar yaparak denemeler yaparak elde edilecek bir güç değildir Yüce Allah`ın sevgili kullarına verdiği bir mucizesidir
ki bu mertebeye ulaşmakta herkese nasip olmaz nefsini dünyevi bütün güzellikleden geri çekerek kendini ALLAH yoluna adarsan ALLAH`utealanın sevgili kulları arasına gimek nasip olursa belki tayyi mekan ve yahut astral seyehat diyelim yapabilme olanağına sahip olabilirsiniz yani kısaca ben arkadaşın konusuna cevap verme adına ve içinin rahat olması adına birşeyler yaptım bu iş öyle sitelerde astral seyehat yapıyorum astral denemeler yok astral kalkışta sorun yaşıyorum gibi açılan konuların sadece safsata oldugunu anlatmak istedim yoksa amacım kimseye burdan ders vermek nutuk atmak değil herkes her konuda bilgili birikimli olmaya bilir doğaldır son sözüm konuyu açan arkadaşımızadır astral seyehat yapan birisi varsa ve sizin evinize geldiyse merak etmeyin o ne zaman geleceğini gideceğini bilir ve ondan korunmanız gerekmez çunki zaten o ALLAH dostudur saygılar

@Y$e

Kayıtlı Üye
Astral seyahati herkes yapabilir. İnancı fark etmez. Bunun için Allah dostu olmaya gerek yoktur. Müslüman da olsan, Pagan da olsan, Hristiyan da olsan, Budist de olsan astral seyahat yapabilirsin. Yapılması gerekenler defalarca anlatıldı. Onlarca teknik verildi. Ama insanların önyargılarını kırmak çok zor maalesef. Her şeye bir kanıt bulma ihtiyacı. Kimsenin kimseye bir şey kanıtlamasına gerek yok ki. İnanırsın paylaşırsın ya da inanmazsın "saygı duyarsın". Her şey bundan ibaret.

Sorunuza gelince Simam'ın dediğine katılıyorum. Karşıdaki kişiye bağlıdır her şey. Seviyesine bağlı odanıza girip giremeyeceği.

Sevgiyle kalın...