Astral Seyahat Tecrübesi

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar,

Bu başlığı büyük heyecan ve merakla açtım. Forumumuzda gerçekten astral seyahat yapmış biri var mı? Varsa bizimle deneyimlerini paylaşabilir mi? Kendisine bazı sorular sorabilir miyim miyiz?

Dnz1

Kayıtlı Üye
evet kontrolüm dışında birkaç defa oldu çok güzel ve huzurlu anlardı eşyaların yerleri değişik bedenin tamamen kontrolünde fakat aşırı bir yorgunluk oluyor 10 saniye kadar sonra uyku devraldı sonrasını

Ü

Üye silindi 55028

Astral'e çıkmak tehlikeli mi ben onu merak ediyorum.Bu konuda filmler dışında bir bilgim yok ve o filmlerde korkunç işliyorlar.Bir tehlike var mı?

Dnz1

Kayıtlı Üye
en son çıktığımda yani 2 hafta kadar önce 3 varlık hissettim belkide sadece bilinçaltıydı geçen yılda bir varlık vardı beni zorla çekmişti dışarı onu karşımda görmüştüm dediğim gibi sadece bilinçaltı olabilir korkutmak istemem korkmayın deneyin sizde ama sisteme oturtmak uzun zaman sürebilir filmlerdekiler abartılı biraz

dhardhar

Kayıtlı Üye
en son çıktığımda yani 2 hafta kadar önce 3 varlık hissettim belkide sadece bilinçaltıydı geçen yılda bir varlık vardı beni zorla çekmişti dışarı onu karşımda görmüştüm dediğim gibi sadece bilinçaltı olabilir korkutmak istemem korkmayın deneyin sizde ama sisteme oturtmak uzun zaman sürebilir filmlerdekiler abartılı biraz
Görüntü net mi? Mesela Gözünü açtığın gibi mi görüyorsun yoksa rüyada gibi mi görüyorsun?

Dnz1

Kayıtlı Üye
rüya gibi değil görüntü net bir şekilde bu dünyadaki fizik kurallarının çoğu ordada var geçen hafta balkondan aşağı atmak istedim kendimi uçacağımı düşünerek attım ve sonrasını hatırlamıyorum uyumuşum yere düştüğümden eminim ama eşyalara dokunmak istedim bir masam var dokundum ellerime bakmak istedim istediğim gibi vücüdumu kontrol ettim ama ses ve hissiyat olayı bambaşka çok huzur verici bir şey ve hava güneşliydi her seferinde film kalitesi olarak düşünürsek bu dünya 720px astral boyun 1080px gibi düşünebiliriz

K_kop

Kayıtlı Üye
Hiçbir sorun olmaz hatta fiziksel dünyadan daha guvenilirdir astral ortaam.Cikis için cakralar güçlü,imajinasyon gelișmiș olmalı.

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar,

Bu başlığı büyük heyecan ve merakla açtım. Forumumuzda gerçekten astral seyahat yapmış biri var mı? Varsa bizimle deneyimlerini paylaşabilir mi? Kendisine bazı sorular sorabilir miyim miyiz?
Daha dün gece yaptım sanılanın aksine ne tehlikelidir nede korkunç nasıl hissedersen böyle olur haftada 2 haftada bir kere yapıyorum şu ana kadar 1 kere bile bir varlık görmedim dün gce yaptığım astral seyehatte mesela ruhum havaya çıkıyordu havaya çıktıkta geceleyin sokaklardaki ışıkları gördüm sonra anlamsız bir sembol gördüm ama o sembolü tam olarak hatırlamıyorum.Astral seyahate çıkmak istiyorsan karabasanın gelmesini beklemelisin astral seyahatin bir alt seviyesi karabasandır.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Daha dün gece yaptım sanılanın aksine ne tehlikelidir nede korkunç nasıl hissedersen böyle olur haftada 2 haftada bir kere yapıyorum şu ana kadar 1 kere bile bir varlık görmedim dün gce yaptığım astral seyehatte mesela ruhum havaya çıkıyordu havaya çıktıkta geceleyin sokaklardaki ışıkları gördüm sonra anlamsız bir sembol gördüm ama o sembolü tam olarak hatırlamıyorum.Astral seyahate çıkmak istiyorsan karabasanın gelmesini beklemelisin astral seyahatin bir alt seviyesi karabasandır.

Şu kitlenme hali değil mi? Bana da sık olurdu? Astral ile ilgilenmeye başladıktan sonra bir yöntem olarak bu halden çıkışın daha kolay olacağını okumuştum. Hatta geçenlerde bu haldeyken bilincim yerinde olunca yukarı çıkışımı imajine ettim başarır gibi oldum ama bir türlü çıkamadım sanırım :)

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Şu kitlenme hali değil mi? Bana da sık olurdu? Astral ile ilgilenmeye başladıktan sonra bir yöntem olarak bu halden çıkışın daha kolay olacağını okumuştum. Hatta geçenlerde bu haldeyken bilincim yerinde olunca yukarı çıkışımı imajine ettim başarır gibi oldum ama bir türlü çıkamadım sanırım :)
Biraz daha dene başaracağına eminim:)

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
ben astral seyehate çıkmak istiyorum fakat dedikleri gibi düz bir şekilde yattığımda uykuya dalamıyorum hatta sinirleniyorum böyle ve bir enerji patlaması yaşıyor hissine kapılıyorum başka yatış tarzı yok mudur bunun ya :d