Astral seyahat İLE ilgili soru

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Astrale çıkmak istiyorum hazır olduğumu biliyorum uzanıp kapadım gözlerimi hissediyorum falan sanki birden şok verilmiş gibi elim kendi isteğim olmadan birden fırlıyor yani nasıl anlatayım ki mesela atıyorum elim üstüme koydum sanki şok verilmiş gibi birden yana fırlıyor yanımda olsa mesela birden havaya fırlıyor ve düşüncelerim bilincim yerine geliyor ve astrale çıkamadım çok istememe ve hazır olmama rağmen. Bilen varsa ilgilenebilir mi neden böyle oluyor çözümü nedir ve ne yapabilirim

Quadice

Kayıtlı Üye
Günlük düşünce dediğimiz, stres içeren anılara takılma durumudur.
İstersen astral seyahat ile ilgili paylaştığım yazıya bakabilirsin.
Denemekten zarar gelmez :)

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Benzer durumu yaşadım çoğu kez; fakat astral sırasında değil, tam uyukuya dalacağım esnada oluyor bana da. Okuduğum bir kitapta bilinçsiz astral çıkış ile ilgili olabileceği yazıyordu fakat; ne olduğu konusunda tam olarak fikir sahibi değilim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İstemsiz beden hareketleri, beynin alfa frekansına geçtiğinde olan bir durumdur. Beden belli bir süre hareketsiz kaldığında ve zihin sakinleşmeye başladığında, bedenimiz kontrolsüz bir şekilde hareket eder. Beyin elektrik sinyali gönderir aslında. Bedenin kendini koruma özelliğidir bu durum. Yaşıyor musun tepkisi aslında. İlkel beyin sürekli tetik de olmak üzerine evrilmiştir. Hayatta kalma özelliği olarak geliştirdiği bir durum diyelim.

trans haline geçtiğimiz de beden hareketli olsa bile zihin bu durumdan etkilenmez bu yüzden oto trans üzerine çalışmanız gerekir.

Müzik, mum ışığı, ritmik hareketler, dans gibi dış uyarıcılar İLE de oto trans sağlanabilir.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Benzer durumu yaşadım çoğu kez; fakat astral sırasında değil, tam uyukuya dalacağım esnada oluyor bana da. Okuduğum bir kitapta bilinçsiz astral çıkış ile ilgili olabileceği yazıyordu fakat; ne olduğu konusunda tam olarak fikir sahibi değilim.

Sizin yaşadığınız olay da tam olarak beynin frekansının değişmesi ile alakalı bir durum. Özellikle uyku öncesi ve sırasında beynimizdeki frekans ağır bir titreşim seviyesine ulaşır. Bi anda frekanstan çıktığınızda ise bedende istemsiz kas hareketleri ve ya tepkilerle karşılaşılır. Bilinçsiz astral bu tür bir etki değildir. Gerçekten astrale çıkarsınız. Bunu planlayarak ya da çalışarak yapmazsınız. Buna denir. Bir nevi hipnotik bir duygu hali gibi düşünün. Yani yaşadığınız olay astral seyahatle bağdaşmaz. Sevgi ve Işıkla...