Astral Seyahat Gibi

hayatiiyasa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bundan yaklaşık 1 ay önce gece uyurken susadığımı hissettim. Şu içmek için kalkmayı denediğimde zorlanarak kalktım ve o an bi hafiflik hissettim. Arkamı dönüp baktığımda ise halen yatıyordum. Sizce bu tam olarak ne? Astral seyahat yapmayı denemiştim olaydan önce. Bildiğiniz teknikler varsa söyler misiniz veya forumda paylaşılmışsa link verir misiniz? Bu açtığım ilk konu umarım doğru yere açmışımdır. Sevgilerle..

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Umarım astral deneyimdir , şayet ben bir türlü yapamadım. Öyleyse çok mutlu olurum.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hissettiğiniz rahatlığın sanırım 2 tür anlamı olabilir.
Gerçekten farkında olmadan astral seyahat yapmış olabilirsiniz
Yada bilinçaltınızdaki astral seyahat olgusu ve konu hakkında okuduğunuz bilgilerin rüya versiyonu olabilir.
Anlamanın bir yolu var sanırım etrafta gördüğünüz detaylar net miydi bulanık mı çünkü genelde rüyada detaylar bulanık olur fark edilmez ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Biri daha demişti, su içmeye diye kalktım astral seyahate çıkmışım diye. Uyandığında Kalp atışların yükseldiyse astral seyahate çıkmışındır.

hayatiiyasa

Kayıtlı Üye
Hissettiğiniz rahatlığın sanırım 2 tür anlamı olabilir.
Gerçekten farkında olmadan astral seyahat yapmış olabilirsiniz
Yada bilinçaltınızdaki astral seyahat olgusu ve konu hakkında okuduğunuz bilgilerin rüya versiyonu olabilir.
Anlamanın bir yolu var sanırım etrafta gördüğünüz detaylar net miydi bulanık mı çünkü genelde rüyada detaylar bulanık olur fark edilmez ?
Detaylara dikkat ettim saate falan baktım gayet net ve normaldi

Biri daha demişti, su içmeye diye kalktım astral seyahate çıkmışım diye. Uyandığında Kalp atışların yükseldiyse astral seyahate çıkmışındır.
Yükseldi tabii haliyle :) Ama belki panikten olabilir diye düşünüyorum

Umarım astral deneyimdir , şayet ben bir türlü yapamadım. Öyleyse çok mutlu olurum.
Ben de çok istiyorum, çok değişik bir duygu :)