Astral Seyahat deneyimim

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Öncelikle Merhabalar...

Dün akşam odama geçtim ve astral seyahat yapmaya çalıştım yatağıma uzandım ve yanımda telefonumdan hafif bir mum ışığı açtım(ne olur ne olmaz etrafı görebilmem için fakat beni rahatsız etmiyordu..) aradan 5 dk geçti ve bir anda yerimden zıpladım(istemeden olan bir şeydi sanki içimden bir şey çıkmaya çalıştı) sonra yine denedim ve 5 dk sonra aynısı oldu..Ben de bıraktım çünkü yerimden zıplayınca bütün odaklanmam bozuluyordu..

Sizce bu bir ilerle mi yoksa hiç bir şey yapamadığım için mi böyle oldu?

NOT:Astral seyahat yapmaya çalışırken yukarıdan ip ile çekildiğimi düşünüyordum.. ve arada düşüncelere dalıyordum

Yardımcı olursanız sevinirim :)

AJA

Elit Üye
''O arada'' düşünceye dalmayın.Sadece ipe ve yükseldiğinize odaklanın.Aksi halde zihninize takılı kalır sadece boşa enerjinizi harcamış olursunuz.Başarılar.

by liderx

Kayıtlı Üye
bende bir türlü yapamıyorum bu olayı tam odaklanıyorum vücuduma bi ürperti ve kulaklara çınlama oluyo ve ortalık bulanıklaşmaya başlıyo ama daha ötesine gitmiyo o kadar denedim bundan ötesine gidemedim :S

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
bende bir türlü yapamıyorum bu olayı tam odaklanıyorum vücuduma bi ürperti ve kulaklara çınlama oluyo ve ortalık bulanıklaşmaya başlıyo ama daha ötesine gitmiyo o kadar denedim bundan ötesine gidemedim :S

Okuduğum bir yerde sizin yaptıklarınız iyiye işaret biraz daha deneyin büyük ihtimal başarırsınız...

by_bug

Kayıtlı Üye
Aslında vücuttan ayrılma anında yerinden zıplıyorsun azıcık daha sabretsen korkmadan ve düşünmeden başarıya ulaşacakmışsın. :) hiç birşey düşünme nefesine odaklan ve nefesini izle...

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Aslında vücuttan ayrılma anında yerinden zıplıyorsun azıcık daha sabretsen korkmadan ve düşünmeden başarıya ulaşacakmışsın. :) hiç birşey düşünme nefesine odaklan ve nefesini izle...

İp ile çekildiğimi de mi düşünmeyeyim? Zaten çok zor evet deyin :p

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Burada bu konuyu açtıktan sonra daha yapamıyorum(normalde yapamıyordum ama artık hiç bir şey hissedemiyorum)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Öncelikle Merhabalar...

Dün akşam odama geçtim ve astral seyahat yapmaya çalıştım yatağıma uzandım ve yanımda telefonumdan hafif bir mum ışığı açtım(ne olur ne olmaz etrafı görebilmem için fakat beni rahatsız etmiyordu..) aradan 5 dk geçti ve bir anda yerimden zıpladım(istemeden olan bir şeydi sanki içimden bir şey çıkmaya çalıştı) sonra yine denedim ve 5 dk sonra aynısı oldu..Ben de bıraktım çünkü yerimden zıplayınca bütün odaklanmam bozuluyordu..

Sizce bu bir ilerle mi yoksa hiç bir şey yapamadığım için mi böyle oldu?

NOT:Astral seyahat yapmaya çalışırken yukarıdan ip ile çekildiğimi düşünüyordum.. ve arada düşüncelere dalıyordum

Yardımcı olursanız sevinirim :)

1.Yanınızda elektronik alet bulundurmamanız lazım.Odaklanmanızı bozar ve enerjiyi yönlendirmeyi bozar.O yüzden yapamıyor olabilirsiniz.

2.Vücudun istem dışı hareket yapması astral seyehat yapmaya çalışanlar olan bir durumdur.Siz o durum olduktan sonra ara vermeden devam etmeniz lazım.Baştan odaklanmanız gerekse de . :)

3.Forumda Urumhamatahayil'in paylaştığı bir teknik bulunuyor.Monroe tekniği o tekniği deneyin. :) http://www.gizlimabet.com/threads/4820-Astral-seyehat-i%C3%A7in-Monroe-Tekni%C4%9Fi

4.Sadece daha fazla imajine edin ve inanın başaracağınıza . :)

Hione

Kayıtlı Üye
ya ilk olaarak bendee öle oluyodu daha sonra ikinci aşamada sankı yerin dibini çeker gibi olucak meraak etme dogru yoldasın

dewil66

Kayıtlı Üye
Astral seyahat diye birşey oldugunu yaklaşık 2 yıl önce öğrendim.Öğrendiğim gün denemeye başlamıştım.Bir gece yatağıma yattım bir ipin beni beni yukarı çektiğini hayal ettim.O sırada uykuya dalmış gibi oldum.Yani bedenim uyuyordu ama zihnim uyanık gibiydi.Karıncalamaya başladı vücudum.Daha sonrada kulağım çınlamaya başladı.Ne oldugunu tam anlayamadım sanki astral seyahat yapmayı denedigimi unutmuş gibiydim.Uğultular gelmeye başladı kulağıma.Bir an ya cin görürsem diye korktum ve uyandım.O gece çok korkmuştum bir daha denememeye karar verdim.Bundan birkaç ay sonra istemsizce astral seyahat yaptım.Ama burda anlatılanlar gibi değildi hiç.Yani bırakın dünyanın başka yerlerine gitmeyi yataktan kalkacak durumda bile değildim.Feci bir ağırlık vardı üzerimde.Acaba astral seyahatte miyim diye merak edip elimi kaldırmıştım ve elimi görememiştim.Öyle emin oldum.Sonra gitmek istediğim yeri hayal ettim, tabi gidemedim.Karaltılar görür gibi oldum bedenime dönmek istedim sanki biraz zor oldu ama döndüm.O gece hiç uyuyamamıştım ve tüm günde şiddetli bir baş ağrısı çekmiştim.Bir dahada olmasını hiç istemem çünkü gerçekten korkunçtu.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Astral seyahat diye birşey oldugunu yaklaşık 2 yıl önce öğrendim.Öğrendiğim gün denemeye başlamıştım.Bir gece yatağıma yattım bir ipin beni beni yukarı çektiğini hayal ettim.O sırada uykuya dalmış gibi oldum.Yani bedenim uyuyordu ama zihnim uyanık gibiydi.Karıncalamaya başladı vücudum.Daha sonrada kulağım çınlamaya başladı.Ne oldugunu tam anlayamadım sanki astral seyahat yapmayı denedigimi unutmuş gibiydim.Uğultular gelmeye başladı kulağıma.Bir an ya cin görürsem diye korktum ve uyandım.O gece çok korkmuştum bir daha denememeye karar verdim.Bundan birkaç ay sonra istemsizce astral seyahat yaptım.Ama burda anlatılanlar gibi değildi hiç.Yani bırakın dünyanın başka yerlerine gitmeyi yataktan kalkacak durumda bile değildim.Feci bir ağırlık vardı üzerimde.Acaba astral seyahatte miyim diye merak edip elimi kaldırmıştım ve elimi görememiştim.Öyle emin oldum.Sonra gitmek istediğim yeri hayal ettim, tabi gidemedim.Karaltılar görür gibi oldum bedenime dönmek istedim sanki biraz zor oldu ama döndüm.O gece hiç uyuyamamıştım ve tüm günde şiddetli bir baş ağrısı çekmiştim.Bir dahada olmasını hiç istemem çünkü gerçekten korkunçtu.

Aslında bende başında korkuyordum fakat yapmadan önce abdest alıp Ayet'el Kürsi'yi 7 kere okuyorum ve )sanki içimde bir parlama oluyor etrafımda bir kalkan var sanki) hiç korkmadan her akşam deniyorum karıncalanma oluyor kulağım çınlıyor fakat çıkma aşamasını yapamıyorum ama inanıyorum ki başaracağım..Korkacak bir şey yok siz de deneyin...

beko52

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yardım lazım telepati,durusezi,ve lucid rüya yapabiliyorum ama astral seyahat yapamıyorum biri bana yardım için mesaj atsa çok sevinirim :d

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar yardım lazım telepati,durusezi,ve lucid rüya yapabiliyorum ama astral seyahat yapamıyorum biri bana yardım için mesaj atsa çok sevinirim :d

Neden yardımın ayağınıza gelmesini bekliyorsunuz ki?Öncelikle neler yaptığınızı yazın(ayrıntıyla)..Durugörü yapıyorum diyorsunuz fakat ne kadar istediğiniz zaman istediğiniz şeyi görebiliyor musunuz?

Astral seyahat denerken odanızın durumu ne kadar durdunuz gibi şeyleri yazarsanız size yardımcı olunabilir..

123volkan123

Kayıtlı Üye
Oncelıkle herkese merhaba bugun benım basıma bır olay geldı ve internette arastırmaya basladım sonucunda acaba bu astral seyahat olabılırmı dedim ve burlara kadar geldım.Olay şoyle oldu bana arkadasım bır fılm onerdi astral seyahat diye eminim bu konuda yorum yapanların hepsi bu fılmı ızlemıstır. Ben bu fılmı ındırdım ve izledim filmde astral saeyahat yapan adamın karsına cinler,ruhlar vs çıkıyor koku verici bir olay ama ben sıkla hep korku filmi izlediğimden bu fılm bana pek korkunç gelmedi ve filmi izledikten sonra birkaç kere astral seyahat etmeye çalıştım ve karşıma çıkcak olan ruhlardan korttuğum için bu olayı yarıda kestim.Asıl olaya gelcek olursak bugun okuldayken ğleden sonra sıraları idi arkadasım omuzlarımdan tutup benı geri çekti ve boynumu sıkmaya basladı ama bogacak şekilde değil hafif sıkıyordu bir an sonra arkadasıma beni bırak bile diyemedim konusamıyordum sankı sonra kendımden gectım 1-2 dakıka ve sonra vucudum çok ağır şekilde titremeye basladı oyle tıtrıyordum kı 9 şiddetindeki deprem gibiydi butun vucutum titriyordu sankı kıyamet kopuyordu arkadaslarım benı gorunce krız geçiriyom sanmışlar olcem sandılar hepsi belkı krızde geçiriyor olabilirim bu tıremeden sonra baygınlık gecırdım 1 dakka falan uyandıgımda arkadasım benı tokatlıyordu korkunç bir şeydi olayı da tam hatırlamıyorum aklıma gelenler bunlar acaba bana ne oldu ruhum astral seyahate çıkmayamı çalıştı.Lütfen bu işten anlayan birileri bana yardım etsin.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Astral seyahat olduğunu sanmıyorum sizin boynunuzu sıkmış yanlış bilmiyorsam boynumuzda fiziksel hareketlerimizi ayarlayan soğancık mıdır nedir duruyor..Bence bundan dolayıdır..