Astral Deneyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Foruma Yeni Üye Oldum ve Forumu Baya Gezdim Gerçekten Çok Güzel ve Faydalı Bir Forum,Asıl Konuya Gelicek Olursak Dün Gece Astral Seyehat Yapmak İstedim Rahat Birşeyler Giydim,Yatağa Sırt Üstü Uzandım ve Hava Biraz Soğuk Olduğu İçin Üstüme Yorgan Örttüm,Ardından Şu Müziği Açtım -Telif hakkı nedeniyle silinmiştir.-. Gözlerimi Kapadım ve Astral Seyehate Çıkacağım Diye Kendime Telkin vererek Dalmaya Başladım Birden Göğüs Kafesimde,Yani Göğüs Kısmımda Bir Hızlanma Başladı Ardından Yüzümden Ayaklarıma Kadar Bir Uyuşma Bir Karıncalanma Başladı ama Seyahate Çıkamadım Gözlerimi Açtım Belki Geçmişimdir Diye Ama Olmadı Sonra Tekrar Yattım ve İçime Öyle Bir Üşüme bir Titreme Adeta Bir Sıtma Girdiki Astrale Geçmeyi Tekrar Deneyemedim ve Yukarıdaki Paylaştığım Müzik Eşliğinde Uyudum Önerilerinizi VE Tavsiyelerinizi Bekliyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim...

zZztrojanzZz

Kayıtlı Üye
bende deniyorum ama yapamıyorum ^^

birde müzigi indirdim ama parola istiyor ???

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
parola -Başka site linki vermek yasaktır.-dur arkadaşlar kusura bakmayın unutmuşum yazmayı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba Arkadaşlar Foruma Yeni Üye Oldum ve Forumu Baya Gezdim Gerçekten Çok Güzel ve Faydalı Bir Forum,Asıl Konuya Gelicek Olursak Dün Gece Astral Seyehat Yapmak İstedim Rahat Birşeyler Giydim,Yatağa Sırt Üstü Uzandım ve Hava Biraz Soğuk Olduğu İçin Üstüme Yorgan Örttüm,Ardından Şu Müziği Açtım https://hotfile.com/dl/191172297/c5f65c8/Derin_Uyku_-_Astral-1_EST.rar.html . Gözlerimi Kapadım ve Astral Seyehate Çıkacağım Diye Kendime Telkin vererek Dalmaya Başladım Birden Göğüs Kafesimde,Yani Göğüs Kısmımda Bir Hızlanma Başladı Ardından Yüzümden Ayaklarıma Kadar Bir Uyuşma Bir Karıncalanma Başladı ama Seyahate Çıkamadım Gözlerimi Açtım Belki Geçmişimdir Diye Ama Olmadı Sonra Tekrar Yattım ve İçime Öyle Bir Üşüme bir Titreme Adeta Bir Sıtma Girdiki Astrale Geçmeyi Tekrar Deneyemedim ve Yukarıdaki Paylaştığım Müzik Eşliğinde Uyudum Önerilerinizi VE Tavsiyelerinizi Bekliyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim...

I-Doser programını indirerek Astral ile ilgili dozları dinleyebilirsiniz.O dozlar ile daha çabuk çıkış sağlıyorsunuz.

Birde astral seyahat yaparken ''tamam çıkacağım,başaracağım,yapacağım'' gibi şeyler düşünmeyin odaklanmanız bozulur sadece nefesinize odaklanın. Astral seyahatte yaşadığınız belirtilerden dolayı sakına korkmayın.Enerjinizi yön verememeden dolayı baş ağrısı veya vücutta ağrılar oluşabilir.Bunun için meditasyon yapın. :)

Astral seyahatte fiziki gözlerin fazla önemi yoktur yani gözünüz açıkta çıkış yapmaya çalışabilirsiniz kapalıda.Ama en başarı sağlayanı kapalı olanıdır.Astral'e çıktığınızı anlamak için gözlerinizi açmanıza gerek yok . :) Çıktığınızda anlarsınız zaten. :)

Umarım anlatabilmişimdir. :)

eeemreee

Kayıtlı Üye
Burada arkadaşlara bir bilgi vermek istiyorum. I doser da astrali sakın ilk denemeyin. Önce I doser Takvimi ne bakın. Basit dozlarla başlamazsanız yapacağı tek şey baş ağrısıdır.

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
ı-doser için link ve uygun dozların linkini yollarsanız müteşekkir olurum...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
parola -Başka site linki vermek yasaktır.-dur arkadaşlar kusura bakmayın unutmuşum yazmayı

Site kurallarımıza göre herhngi bir başka siteye yönlendiren link verilmesi yasaktır. (Bu konuda geçen parola olsa bile.)

Astral seyahat ile ilgili bölümde yeteri kadar bulunan ses dosyalarını kullanın.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...