Aşkı Yaşamak İçin

Osiris

Kayıtlı Üye
.Malzemeler.

1 Beyaz Mum
1 Pembe Mum
1 Siyah Mum
1 Kırmızı İnce Kurdele

Bu büyü dışarıda gerçekleştirilmelisiniz en azından gökyüzü görülecek biçimde bir yer olmalı. Ve dolunay gecesi yapılacaktır. İlk olarak siyah mum ortaya, beyaz sola, pembe ise sağa gelecek şekilde yanyana Altarınıza yerleştirin. Bu büyü için elementleri çağırmaya ihtiyacınız olduğundan onların güçlerini ödünç alın. Gerekli bütün hazırlıklar yapılınca önce beyaz mumu, sonra pembeyi ve en son siyah mumu yakın. Ardından gözlerinizi kapatın ve şu şözleri üç kez söyleyin:

''Lütufkar Kader Tanrıçaları yuvamı kutsayın
Lütufkar Kader Tanrıçaları kalbimi kutsayın
Lütufkar Kader Tanrıçaları sevdiğimi kutsayın,
Size ,alçakgönüllü bir kalple teşekkürlerimi sunuyorum
Ey Tanrıça yaşamım için teşekkür ediyorum
Ey Tanrıça aşkım için teşekkür ediyorum
Ey Tanrıça devam eden ve istediğim yolda olan duaların için teşekkür ediyorum''

Şimdi kırmızı kurdeleyi alın ve sadece bir düğüm atın, çok sıkı olsun. O kurdeleyi gül tütsüsü ile tütsüleyin. Bittiğinde şu sözleri üç kez söyleyin:

''Üç Kat Yasasının gücüyle dua ediyorum:
Aşkı istiyorum nasıl olursa olsun
Kabul ediyorum bedeli her ne olursa olsun
Bu benim dileğim ve her parçası gerçekleşsin
Kutlu Olsun''

Bu sözleri söylerken size mutlak bir şekilde aşık olmasını istediğiniz kişiyi düşünün yahut kendi beyninizde şekillendirdiğiniz kişiyi daha güçlü bir şekilde hayal edin. Onu bütün yoğunluğunuzla düşünün. Size aşık olduğunu imajine edin. Ve ne istediğinizden bir an dahi tereddüt etmeyin. Bunları söyledikten sonra elementleri geri yollayın. Elemental dengeleme uygulayın kendinize. Bir süre sonrada mumları söndürün. Ve ritüeli sonlandırın. Kurdele ise gelecek aylarda yapacağınız büyü için gerekli.(Bknz. Not)

Not: Bu büyünün ilk kısmını yani kurdele kullanmadığımız teşekkür kısmını ilk ritüelden sonra istediğiniz kişi size mutlak suretle bağlanana kadar, her ay, dolunay gecesinde tekrarlayın. Altarınıza, ilk ritüelde oluşturduğunuz kurdeleyide ekleyin. Ayrıca bu kişi size aşık olduğunda, büyü sizden birşey götürecektir. Bunu ise siz belirleyeceksiniz.

Kaynak:İnternet

Osiris

Kayıtlı Üye
Spesifik bir Tanrıçaya seslenmediğimiz için,bütün Tanrıçalara ve Tanrıçanın bütününe seslendiğimiz için,hem beyaz,hemde siyah mum kullanılıyor.

Meyra

Banlı Kullanıcı
Bu işlemi yapınca aşk bizemi gelicek ?

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kutlu Olsun''

İşte burası beni düşündürüyor acaba bedeli nasıl olur ?

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Normal hayatta aşk için ödemeniz gereken bedellerden çok fazla fark olmayacak temelde. Fedakarlık, bağlılık vb.

Sevim ceren

Kayıtlı Üye
.Malzemeler.

1 Beyaz Mum
1 Pembe Mum
1 Siyah Mum
1 Kırmızı İnce Kurdele

Bu büyü dışarıda gerçekleştirilmelisiniz en azından gökyüzü görülecek biçimde bir yer olmalı. Ve dolunay gecesi yapılacaktır. İlk olarak siyah mum ortaya, beyaz sola, pembe ise sağa gelecek şekilde yanyana Altarınıza yerleştirin. Bu büyü için elementleri çağırmaya ihtiyacınız olduğundan onların güçlerini ödünç alın. Gerekli bütün hazırlıklar yapılınca önce beyaz mumu, sonra pembeyi ve en son siyah mumu yakın. Ardından gözlerinizi kapatın ve şu şözleri üç kez söyleyin:

''Lütufkar Kader Tanrıçaları yuvamı kutsayın
Lütufkar Kader Tanrıçaları kalbimi kutsayın
Lütufkar Kader Tanrıçaları sevdiğimi kutsayın,
Size ,alçakgönüllü bir kalple teşekkürlerimi sunuyorum
Ey Tanrıça yaşamım için teşekkür ediyorum
Ey Tanrıça aşkım için teşekkür ediyorum
Ey Tanrıça devam eden ve istediğim yolda olan duaların için teşekkür ediyorum''

Şimdi kırmızı kurdeleyi alın ve sadece bir düğüm atın, çok sıkı olsun. O kurdeleyi gül tütsüsü ile tütsüleyin. Bittiğinde şu sözleri üç kez söyleyin:

Kutlu Olsun''

Bu sözleri söylerken size mutlak bir şekilde aşık olmasını istediğiniz kişiyi düşünün yahut kendi beyninizde şekillendirdiğiniz kişiyi daha güçlü bir şekilde hayal edin. Onu bütün yoğunluğunuzla düşünün. Size aşık olduğunu imajine edin. Ve ne istediğinizden bir an dahi tereddüt etmeyin. Bunları söyledikten sonra elementleri geri yollayın. Elemental dengeleme uygulayın kendinize. Bir süre sonrada mumları söndürün. Ve ritüeli sonlandırın. Kurdele ise gelecek aylarda yapacağınız büyü için gerekli.(Bknz. Not)

Not: Bu büyünün ilk kısmını yani kurdele kullanmadığımız teşekkür kısmını ilk ritüelden sonra istediğiniz kişi size mutlak suretle bağlanana kadar, her ay, dolunay gecesinde tekrarlayın. Altarınıza, ilk ritüelde oluşturduğunuz kurdeleyide ekleyin. Ayrıca bu kişi size aşık olduğunda, büyü sizden birşey götürecektir. Bunu ise siz belirleyeceksiniz.

Kaynak:İnternet
Acaba elementleri çağırma, geri yollama ve elemental dengeleme ile ilgili bilgi verebilir misiniz nasıl yapabilirim ya da sitede bununla ilgili yazı var mıdır ben yeni olduğum için siteyi henüz verimli kullanamıyorum malesef kusura bakmayın teşekkür ederim