Aşkı çekmek için

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aklima bu afrodizyak edt le ilgili bir yazi geldi, o kadar parfume para verceginize basin eteri bayiltip eve goturun bari diyordu :D birde burda yazdiklarinizi okuyunca gülmekten öluyorum şu an :D :D
Carsida pazarda sıkılmaması konusuna katiliyorum yoksa eterle ayni kapilara cikabilir yani hem daha ucuz :D :D

Ngc-11

Kayıtlı Üye
Bu konuda eski keltlerde yasaklanmış ve duruit lerde cezası olan birçok parşömen Babil yakılması zamanında ya çalınmış Yada yok edilmiştir.
Elde kalan birkaç öğreti vardır ki bulmak zor izin verilirse paylaşa bilirim .

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu icerikte ask cümlesi daha cok cinsellikten bahsetmiyormu ? Yani ask ask hali ile mum yag parfüm ile olacak seymi..Bilmiyorum

Bir arastirmada bahsi gecmisti, erkekler adina, bir erkek cocuklugunda huzur buldugu bir anisini bir koku ile baglastirmissa bu cocuk büyüdügünde o kokuyu tasiyan yada animsatan kadina asik olur(mus). Ve yine bu sebebden dolayi erkekler ileri tarihlerde hep annelerine benzeyen kadinlar ile evlenirlermis, benzemek illa suret olarak degil, bir genc kiz bir erkege annesinin cocuklugunda biraktigi ve cocugun hafizasina huzur altinda haps ettigi o kokuyu yaydiginda erkek o kiza asik olurmus. Bu durumda Dior Channel Gucci de havasini almis oluyor yani :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Konu aşkı çekmekten çıkmış ( aslında hiç girmemişti bence ) erotizmi çekme meselesine dönmüş :)

albus

Kayıtlı Üye
Elbette var Albus. Erkek için de kadın için de dolu var etkin afrodizyak koku maddesi var. Parfüm hali de var ama piyasa markalarını geç. Bir de markaların tenle ve kişinin kendi koku molekülleriyle uyumu önemli. O sebeple maddelerin kendisini öneririm bir de o özel yapım parfümleri. Ama sen yakışıklı genç bir kardeşimizsin ihtiyacın olmaz. :)

Teşekkür ederim. Ben parfümü etkilemek için kullanmıyorum sadece kötü kokudan korunma ve daha güzel kokmak için sıkıyorum. Yazdayız zaten insan ister istemez terliyor. Terde kötü kokuyor..
..
La edri anne kokusu arıyorsak Dior hipnotic değil Dior Mom falan yapsalardı :D

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Teşekkür ederim. Ben parfümü etkilemek için kullanmıyorum sadece kötü kokudan korunma ve daha güzel kokmak için sıkıyorum. Yazdayız zaten insan ister istemez terliyor. Terde kötü kokuyor..
..
La edri anne kokusu arıyorsak Dior hipnotic değil Dior Mom falan yapsalardı :D

kötü koku için parfüm kullanmayın daha ağır kokuyor bayanların burnuna :D
Tuz kristalini roll on şeklinde satan firmalar var,evdeki kaya tuzu kristali de olur,iri bir parçayı banyodan sonra veya dışarı çıkmadan az ıslatıp kol altlarınıza sürün.Gün boyu terler ama kokmazsınız.Böylece sağlıklı da oluyor, terlemek önemli,o parfümler hem toksin atmanızı kesiyor hem de lenf ve ter bezi iltihabı yapıyor.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aşk'da tıpkı perfume gibi.Ne kadar sürünürseniz sürünün illaki bir süre sonra uçuyor yahut başka kokulara karışıyor.İnsanlara aşkdan ziyade sevgi lazım, insana kendinde başlayan sevgi lazım.Tıpkı Hz.Muhammed(sav) gibi.O herkesi sadece yaratıldığı için severdi.Unutmamak gerekir ki gül kokusu yaymak için ilk önce gül olmak lazım.

Ü

Üye silindi 56746

sevdiğimin yanında mum yakabilecek kadar ona yakınsam zaten aşkı çekmiş olmuyor muyum? :rolleyes: