Aşk hakkında

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Merhaba aşık olduğum biri var 2 sene oldu yaklaşık hala hayatımda ama arkadaşız eğer o kişi o yönde hayatımda olmayacaksa başka kimseyi sevebileceğimi zannetmiyorum hayatıma kimseyi almak istemiyorum kısacası aşk evlilik yönünde kısmetlerimi kapatmak istiyorum ve aynı şekilde karşı tarafa hiçbir şekilde his elde etmek istemiyorum zaten şuan tüm hislerim herşeyim ona karşı ama o o yönde hayatımda hiç olamayacaksa tek yaşamayı kabullendim çünkü istemiyorum bu kararımın kalıcı olmasını istiyorum aşka dair a sı bile olmasın kısacası nasıl engellerim ? karşımda ki kişi ayrı inatçı hiçbir koşulda hiç bir konuda üstüne düşmüyorum çünkü o inatçı olduğu gibi bende inatçıyım ama onu hayatımın sonuna kadar istiyorum o inancını kaybetmiş güven sorunu olan birisi kendi hislerini bile inkar ediyor onun inadını kıracak bir ritüel dua işlem varsa açıkcası her iki koşulda da yardım istiyorum şu ana kadar yaşadıklarımız bir şekil bizi bir arada tuttu ama o da bende yoruldum şahmeran duası okudum 3 gün 61 defa öncesinde hacet namazı kıldım niyetimde okudum dönüş olmadı bir ara dayanamayıp ben aradım bir akşam 1 gün sonra bir sabah döndü bana ama kendisi ile çeliştiğini düşünüyorum onunla ben bir şekil olacakken olamıyoruz bu engeli nasıl kırarım yardımcı olur musunuz ?

dünyalı

Kayıtlı Üye
Ilgini azaltmış gibi yap. Sadece arkadaşca davran fazlasını degil. Eger ki sana serzeniste bulunursa birseyler hissediyor demektir. O zaman yönelimin farklı olabilir. Öncesinde kalbinde aklinda oldugunu anlaman gerekir ki yol alabilesin....iki yıl az bir zaman degil belki birseyler hissediyor ama anlasamayacaginizi dusundugu icin yol ayirimini seciyordur. Önce neden tercih edilmedigini bilmen gerekir....korkudan ötürü ise güvenini saglamalisin ama gercekten birseyler hissetmiyorsa sana karşı artik yolunu cizmelisin...boşluk dolmurmacada kullanmasın seni

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Duygu ya da bağ karmasına müdahale edilmemelidir. "Su akar yolunu bulur" deyiminin önemine dikkat çekmek istiyorum. Sahip olamadıklarınızın peşine bu denli düşerseniz sahip olduğunuz herşeyi kaybedersiniz. Büyü ya da diğer tüm insanüstü uygulamalar "toplu çıkarlar" için kullanılmalıdır. "Bencilce" isteklerimiz den dolayı alemlere yük olmanın bir anlamı yok. İçinde bulunduğunuz duygusal boşluğu anlayabiliyorum ancak bu boşluğu yaratacağınız ya da tetikleyeceğiniz yapay bir ortamda doldurma isteğinizi anlayamıyorum üzgünüm. Kalp, zihin ve bağ mühürleri büyü ya da dış güçler tarafından değil sadece Tanrı ve onun yetkilendirdiği varlıklar tarafından yönlendirilebilir, kontrol edilebilir. Yaptıklarımızın yapamadıklarımızı, sahip olduklarımızın olamadıklarımızı telafi ettiğini elbet görürsünüz. Dikkatli bakmanız yeterli.

Saygılarımla.

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Ilgini azaltmış gibi yap. Sadece arkadaşca davran fazlasını degil. Eger ki sana serzeniste bulunursa birseyler hissediyor demektir. O zaman yönelimin farklı olabilir. Öncesinde kalbinde aklinda oldugunu anlaman gerekir ki yol alabilesin....iki yıl az bir zaman degil belki birseyler hissediyor ama anlasamayacaginizi dusundugu icin yol ayirimini seciyordur. Önce neden tercih edilmedigini bilmen gerekir....korkudan ötürü ise güvenini saglamalisin ama gercekten birseyler hissetmiyorsa sana karşı artik yolunu cizmelisin...boşluk dolmurmacada kullanmasın seni
Haklısınız teşekkür ederim 🙏

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Duygu ya da bağ karmasına müdahale edilmemelidir. "Su akar yolunu bulur" deyiminin önemine dikkat çekmek istiyorum. Sahip olamadıklarınızın peşine bu denli düşerseniz sahip olduğunuz herşeyi kaybedersiniz. Büyü ya da diğer tüm insanüstü uygulamalar "toplu çıkarlar" için kullanılmalıdır. "Bencilce" isteklerimiz den dolayı alemlere yük olmanın bir anlamı yok. İçinde bulunduğunuz duygusal boşluğu anlayabiliyorum ancak bu boşluğu yaratacağınız ya da tetikleyeceğiniz yapay bir ortamda doldurma isteğinizi anlayamıyorum üzgünüm. Kalp, zihin ve bağ mühürleri büyü ya da dış güçler tarafından değil sadece Tanrı ve onun yetkilendirdiği varlıklar tarafından yönlendirilebilir, kontrol edilebilir. Yaptıklarımızın yapamadıklarımızı, sahip olduklarımızın olamadıklarımızı telafi ettiğini elbet görürsünüz. Dikkatli bakmanız yeterli.

Saygılarımla.
Büyü yapmayı düşünmedim hiç ancak kimseyi sevmek istemiyorum eğer bunun sonunda ağır darbe alırsam bu yüzden komple hislerimi kapatmak istedim bir nevi

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Saygılarımla.

teşekkür ederim yorumunuz için 🙏

kılıç4lüsü

Kayıtlı Üye
Büyü yapmayı düşünmedim hiç ancak kimseyi sevmek istemiyorum eğer bunun sonunda ağır darbe alırsam bu yüzden komple hislerimi kapatmak istedim bir nevi
bence fazalsıyla büyük şeyler istiyorsun ve bir kişiye bu şekilde bağlanmak kesinlikle doğru değil biraz takıntı gibi oluş seninki bence

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
bence fazalsıyla büyük şeyler istiyorsun ve bir kişiye bu şekilde bağlanmak kesinlikle doğru değil biraz takıntı gibi oluş seninki bence
takıntılı değilim öyle olsaydı durumlar farklı olurdu bazen bazı insanlar çok kırılınca bir daha başka birisiyle gönül bağı kurmak dahi istemezler neyse ki güzel gelişmeler yaşadım küçük detayların da farkındalığı ile beraber durumlar dengesini değiştirdi görüşünüz için teşekkür ederim yine de

kılıç4lüsü

Kayıtlı Üye
takıntılı değilim öyle olsaydı durumlar farklı olurdu bazen bazı insanlar çok kırılınca bir daha başka birisiyle gönül bağı kurmak dahi istemezler neyse ki güzel gelişmeler yaşadım küçük detayların da farkındalığı ile beraber durumlar dengesini değiştirdi görüşünüz için teşekkür ederim yine de
umarım bu gelişmeler senin için güzel olmuştur

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
umarım bu gelişmeler senin için güzel olmuştur
evet güzel oldu bir ara çok karamsar idim bazı durumlardan ötürü daha sonrasında niye bu denli olduğumu düşündüğümde psikolojikmen kendimi korumaya da çalıştığımı fark ettim açıkcası dertleştiğim birisi yok çoğu şeyi de böyle atınca içime ne yapacağımı bilemedim işte teşekkür ederim gerçekten ilginiz için iyi ki varsınız :)

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
560
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Üye silindi 77822