Arketip kartlari

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Didik didik bu kartın konusu var mı diye aradıktan sonra, konu olarak ekleyip sorumu içinde sormak istedim.Yıllar önce aldığım bi deste bu.Caroline Myss 'ın Arketip Kartları (Kader Oyunu) kartlarını kolilerim arasında bırakmıştım.Sadece iki üç açılım yaptım diyebilirim.Ya zamanı değilde ya da uygun değildi benim için o zaman bilemiyorum.Yıllar sonra beni dürttü ve kaldırdığım yerden çıkardım.
[Arketipler Carl Jung'un "ortak bilinçaltı"dediği şeyde saklı olan evrensel davranış kalıplarıdır.Caroline Myss Arketiplerin Aydınlık ve Karanlık özelliklerini belirten 74 kartlık eşsiz bir set yaratmıştır.Deste aynı zamanda kendi Arketiperinizi yaratabileceğiniz 6 boş kartta içeriyor.Kutunun içinde,kartları nasıl kullanacağınızı açıklayan,hangi Arketiplerin ruhunuzda etkili olduğunu ve bunların sizi nasıl yönlendirdiğini belirlemenize yardımcı olacak bir kitapçıkta bulunmaktadır.]
Sevgili Urum,Yule ve Sevgili Moderatörlerimizden,değerli arkadaşlarım üyelerden ricam bu kartların kullanımı konusunda bilgilerinizle bi nebze daha aydınlanmaktır isteğim.Bu deste gelecek kehaneti içerir mi yoksa sadece Arketipler ruhumuzu aydınlatıp Melek kartları gibi yol göstermeklemi yükümlüdürler?Yaygın bir deste türü olmadığı için bilgiside sınırlı kalıyor.
Kader Oyununda Hep Kazanmanızı Dilerim:beta1:

Rapİ

Kayıtlı Üye
Arketipler Carl Jung'un "ortak bilinçaltı"dır.
Yıllardır Jung'un bu konudaki haklılığına inandım.
Teşekkürler paylaşım için Ivıv angeles.