Arkadaşlar koyun kalbi büyüsü nedir?

derenimm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar böyle bir büyü varmış ve çok etkiliymiş nasıl yapıldığını bilen var mı?Ben tam halini bilmiyorum sadece 41 yasin okuduğumuzu iğnelere ve onları koyun kalbine batırdığımızı biliyorum sonra küle gömülcekmiş nasıl hiç anlayamadım yardımcı olurmusunuz bilen varsa nasıl yapılcağını.

Brightly

Kayıtlı Üye
Forumda kuzu ciğeriyle yapılan bir bağlama büyüsü var ona benzer bir uygulama sanırım onda da 41 iğne ve yakma işlemi vardı yanlış hatırlamıyorsan ona bir göz atmanı tavsiye ederim

derenimm

Kayıtlı Üye
evet bağlama ve aşık etme büyüsü sanırım ama başka sitenin birinde koyu kalbi demişler ama aslını bulamadım aslını bulmadan doğrusunu öğrenmeden uygulamak istmeedim bilen varsa eğer yapılışını tam anlatırsa iyi olur

S

SoldierO

evet bağlama ve aşık etme büyüsü sanırım ama başka sitenin birinde koyu kalbi demişler ama aslını bulamadım aslını bulmadan doğrusunu öğrenmeden uygulamak istmeedim bilen varsa eğer yapılışını tam anlatırsa iyi olur
Sanıldığı kadar kolay bir uygulama değil hiraz baktım da daha kolay şeyler deneyebilirsiniz. Bu tür uygulamalar karşı tarafa zarar verebilir ayrıca kaş yapayim derken göz çıkartabilirsiniz

derenimm

Kayıtlı Üye
nasıl yani

Sanıldığı kadar kolay bir uygulama değil hiraz baktım da daha kolay şeyler deneyebilirsiniz. Bu tür uygulamalar karşı tarafa zarar verebilir ayrıca kaş yapayim derken göz çıkartabilirsiniz
nasıl yani

bana önerebilceğiniz uygulama varmı

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Forumda kuzu ciğeriyle yapılan bir bağlama büyüsü var ona benzer bir uygulama sanırım onda da 41 iğne ve yakma işlemi vardı yanlış hatırlamıyorsan ona bir göz atmanı tavsiye ederim
Ben bu islemi varkli biliyorum fakat dediginize baktim ama forumda bulamadim. Linki buraya kopyalar misiniz?

Ben bu islemi farkli biliyorum fakat dediginize baktim ama forumda bulamadim. Linki buraya kopyalar misiniz?

Ori

Kayıtlı Üye
Aynı ruh hastalığı kedi veya köpek patisini kesenlerde de var. Bu tip sorularla gelen insanlara tavrım net kötüdür. Yani rahat rahat bela okuyabilirim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aynı ruh hastalığı kedi veya köpek patisini kesenlerde de var. Bu tip sorularla gelen insanlara tavrım net kötüdür. Yani rahat rahat bela okuyabilirim.
Ne alakası var kedi köpek partisini kesenlerle? Kalp ya da ciğer kasaptan alınıyor ve işlem yapılıyor. Kuzu yüreği ya da ciğeri yerken iyi de, uygulama yaparken ruh hastası mı olunuyor?

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Ben de öyle, umarım bu tür zarar verici şeylere başvuran insanların başına gelmeyen kalmaz.

Ori

Kayıtlı Üye
Ne alakası var kedi köpek partisini kesenlerle? Kalp ya da ciğer kasaptan alınıyor ve işlem yapılıyor. Kuzu yüreği ya da ciğeri yerken iyi de, uygulama yaparken ruh hastası mı olunuyor?
Herkes sizin gibi düşünmüyor sayın Absoluta Virtute, yok gidip kasaptan alayım, yok hayvanlara zararım gelmesin vs.. Siz herhalde ortalıkta vahşice çeşitli hayvanları katledip abuk subuk işlemlerde kullananları görmemişsiniz veya denk gelmemişsiniz, ki hoş yapanda para cezasıyla paçayı kurtarıyor. Toz pembe dünyanızdan çıkıp etrafı bir kolaçan ederek yorum yapın derim. Yaşınız benden büyük fakat hangimiz daha çok görmüş geçirmiş yorumunuzdan sonra muallakta kaldım. Ben kuzu ciğeri veya yüreği her neyse yemiyorum. Savunmanız buysa bunları gidin yiyen biriyle tartışın ve ben bu tip hastalardan bahsederken madem canlılara zarar veren biri değilsiniz üzerinize alınıp boşa yorum yapmayın. Kendimi yeterince net ifade ettiğimi düşünüyorum. Bu konuda artık cevap vermeyeceğim çünkü gayet hassas bir konu benim için. İyi forumlar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Siz herhalde ortalıkta vahşice çeşitli hayvanları katledip abuk subuk işlemlerde kullananları görmemişsiniz veya denk gelmemişsiniz,
Gelirsem lanetimi yerler. TV seyretmiyor haber okumuyorum. Ama öyle ya da böyle haberim oluyor tabi.
Yaşınız benden büyük fakat hangimiz daha çok görmüş geçirmiş yorumunuzdan sonra muallakta kaldım.
Siz kazandınız.
madem canlılara zarar veren biri değilsiniz üzerinize alınıp boşa yorum yapmayın.
Üzerime alınmadım. Anlatmaya çalıştım konu şu : Bu tür uygulamalar için gereken malzemeler kasaptan alınıyor.
Yoksa kedi, köpek patisini kesenleri ben de daha önce eleştirdim. Hatta bela okumuştum hatırladım kadarıyla.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocam koyun kalbini ziyan etmeyin, kuşbaşı doğrayıp biraz da dana ciğeriyle birlikte orta ateşte soteleyin. Yanına bir de sumaklı soğan salatası yapın. Afiyet olsun.
Sözkonusu aşk mesele ise katılırım. Mangalda kullanmak en hayırlısı.

Ama hayatta bazı gerçekten önemli meseleler olabiliyor. Ve kasabtan alınan bir dana dili insanın hayatını kurtarabilir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Köyün büyü bilmiyorum, fakat bazı büyülerde bir kısmını asıl kişinin yapması gerekebiliyor. Bir de gizem kuralını cignediginiz. Kimseye anlatmanız gerekiyordu.