Arkadaşlar bu olaylar nedir?

mssmonster

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Olayların ilki uyurken sağ kulağında çığlık,sağa dönememem,bı sure felç gibi kalmam.
Ikincisi ayağımdan biri birden cekiyo ve sıçrayarak uyanıyorum.
Ucuncusu son yaşadığım,dün uyuyorm, bacağım ellendi,sanki eşim elliyo gibi üzerinde elini gezdirdi,elini bastırınca bağırıp uyandım. Çok net hissettim eli,gördüm de kocaman siyah el yani.
Bu olaylar nedir bilen arkadaşlar paranormal aktiviteler mi? Başka bi durum mu ben çok strese giriyorum uyuyamıyorum.artik
Teşekkürler

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Varlıklar yapıyordur bilmeden onları rahatsız mı ettiniz yada davet edecek bir durum mu var, koku vb gibi..

mssmonster

Kayıtlı Üye
Varlıklar yapıyordur bilmeden onları rahatsız mı ettiniz yada davet edecek bir durum mu var, koku vb gibi..
Hiç bilmiyorum yani bahsi olmadı hiç. Son olaya kadar heralde beynim oyun oynuyo benle dedim sonuncusu çok etkiledi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hiç bilmiyorum yani bahsi olmadı hiç. Son olaya kadar heralde beynim oyun oynuyo benle dedim sonuncusu çok etkiledi
Yakınlarınızda birileri var mı o işlerle uğraşan büyü yapan, varlıklarla fal bakan, bakım yaptırdınız mı mesela, sizinle uğraşan birileri göndermiş de olabilir..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mutfağın bir köşesine akşamdan bir bardak süt ile birkaç kurabiye bırakın. İçinizden varlığa konuşun. Sana ikram diye. Ye iç. Beni rahatsız etme, diye . Sabahleyin ikramı dışarıdaki evsiz hayvanlara yedirin.
Bir daha gece gelirse eğer. - Ne haber ? diye sorun.

Darkon

Kayıtlı Üye
Mutfağın bir köşesine akşamdan bir bardak süt ile birkaç kurabiye bırakın. İçinizden varlığa konuşun. Sana ikram diye. Ye iç. Beni rahatsız etme, diye . Sabahleyin ikramı dışarıdaki evsiz hayvanlara yedirin.
Bir daha gece gelirse eğer. - Ne haber ? diye sorun.
Bu uygulamayı batılı bir siteden mi aldınız? Yoksa sizin mi? Süt ve kurabiye kültürü daha çok Amerika tarafında yaygın diye biliyorum.

"Ne haber?" kısmında güldüm doğrusu. :D

Bir de şu varlıklara yemek bırakma olayını birisi bana anlatabilirse sevinirim. Siz biliyorsanız da anlatabilirsiniz o da olur... Başka konuda açıklarsanız da olabilir bu konu dağılmasın diye.

Hadi kan verme, kullanma olayını bir nebze anlıyorum @URUMHAMATAHAYİL 'e sormuştum. O da yaşam enerjimiz diyerek açıklamıştı şimdi uzun uzun yazmayayım buraya. Ancak bir türlü şu yemek bırakma olayını anlamadım. :rolleyes:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı batılı bir siteden mi aldınız? Yoksa sizin mi? Süt ve kurabiye kültürü daha çok Amerika tarafında yaygın diye biliyorum.

"Ne haber?" kısmında güldüm doğrusu. :D

Bir de şu varlıklara yemek bırakma olayını birisi bana anlatabilirse sevinirim. Siz biliyorsanız da anlatabilirsiniz o da olur... Başka konuda açıklarsanız da olabilir bu konu dağılmasın diye.

Hadi kan verme, kullanma olayını bir nebze anlıyorum @URUMHAMATAHAYİL 'e sormuştum. O da yaşam enerjimiz diyerek açıklamıştı şimdi uzun uzun yazmayayım buraya. Ancak bir türlü şu yemek bırakma olayını anlamadım. :rolleyes:
Varlıklara yemek ikramı yapma birçok kültürde var. Semavi dinlerin haricinde nerdeyse hemen hemen hepsinde var. Hatta semavi dinlerin bazılarında var.

Varlıklar yemeğin emanetion kısmı tüketiyor. Hatta yemek bir süre altarda durduktan sonra, onu alıp yiyenler var.

Sizin şaman atalarınız bunu yaparlardı ;)

Posttaki anlatılan varlığın bazı Avrupa inancalrina göre bir çeşit ev ruhu olduğunu. Ve ev sahipleri rahatsız iki nedenden dolayı rahatsız edebilir. 1. Evsahiplerinden hoşlanmıyor. 2. Bir konuda uyarmak istiyor.

Umarım yazdıklarım şimdi anlamlı gelmiş. :)

Darkon

Kayıtlı Üye
Varlıklara yemek ikramı yapma birçok kültürde var. Semavi dinlerin haricinde nerdeyse hemen hemen hepsinde var. Hatta semavi dinlerin bazılarında var.

Varlıklar yemeğin emanetion kısmı tüketiyor. Hatta yemek bir süre altarda durduktan sonra, onu alıp yiyenler var.

Sizin şaman atalarınız bunu yaparlardı ;)

Posttaki anlatılan varlığın bazı Avrupa inancalrina göre bir çeşit ev ruhu olduğunu. Ve ev sahipleri rahatsız iki nedenden dolayı rahatsız edebilir. 1. Evsahiplerinden hoşlanmıyor. 2. Bir konuda uyarmak istiyor.

Umarım yazdıklarım şimdi anlamlı gelmiş. :)
İlginçmiş, anladım sağ olun.

Aisling

Kayıtlı Üye
Bir olayın benzerini de başka bir konuya yazmıştım. Huzursuzluğunuzu anlıyorum hanımefendi/beyefendi. Benimkisi bacakta değildi afedersiniz, popomdu. Bir daha besmelesiz eüzü besmelesiz yatağa girmeyin, dualarınızı edin. Banyoya girerken, giyinerken, soyunurken, uyuyacakken ihmal etmeyin :)

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Bir daha gece gelirse eğer. - Ne haber ?
İnsanevladı dışında bir hayvandan bahsediyorsanız size kötü bir haberim var, hiçbir hayvan kurabiye yemez...

Bir olayın benzerini de başka bir konuya yazmıştım. Huzursuzluğunuzu anlıyorum hanımefendi/beyefendi. Benimkisi bacakta değildi afedersiniz, popomdu. Bir daha besmelesiz eüzü besmelesiz yatağa girmeyin, dualarınızı edin. Banyoya girerken, giyinerken, soyunurken, uyuyacakken ihmal etmeyin :)
Ya bana kelimeler çok saçma geliyor yani insanların yarattığı iki kelime yüzünden neredeyse evrenin başlangıcından bu yana varlığını sürdüren varlıkları mı kovacağız? Komik. Telepatik iletişim deseniz neyse.

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Bir varlıktan bahsediyorum. Konu açan kişinin bacağını çeken de insanevladi değildir. Varlık.
Ama ben varlıktan bahsetmiyorum, dediğiniz gibi kurabiyeyi yiyebilir ama yazdığınız cevapta ayrıca şu cümle de bulunmakta; Sabah olduğunda hazırladığınız ikramı dışarıdaki evsiz hayvanlara yedirin diye.

Demeye çalıştığım hiçbir hayvanın kurabiye yemediğiydi yoksa varlıklar hakkında sizin kadar bilgi sahibi olmadığım için ne yazık ki ne yiyip, ne içtiklerini bilemiyorum.

Esenlikle kalın :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ama ben varlıktan bahsetmiyorum, dediğiniz gibi kurabiyeyi yiyebilir ama yazdığınız cevapta ayrıca şu cümle de bulunmakta; Sabah olduğunda hazırladığınız ikramı dışarıdaki evsiz hayvanlara yedirin diye.

Demeye çalıştığım hiçbir hayvanın kurabiye yemediğiydi yoksa varlıklar hakkında sizin kadar bilgi sahibi olmadığım için ne yazık ki ne yiyip, ne içtiklerini bilemiyorum.

Esenlikle kalın :)
Yanlış anladım, kusura bakmayın. Kedileri bilmem, ama köpekler ve kuşlar yer kurabiye.

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Yanlış anladım, kusura bakmayın. Kedileri bilmem, ama köpekler ve kuşlar yer kurabiye.
Nezaketiniz için teşekkür ederim.

Aslında bakarsanız çoğu hayvan verdiğiniz ikramı yer fakat şekerli gıdalar hayvanlarda körlüğe, vücudundaki sindirim sisteminin bozulmasına ve hatta ölüme kadar gidebilir.

Kurabiyenin yanında belki iyilik niyeyine vereceğiniz süt ise bebeklik çağını geçmiş hayvanlarda yine zarara yol açıyor, bebeklik çağındaki yavrular ise yalnızca anne sütüyle beslenmeli acil bir durum söz konusu olmadığı müddetçe, aksi taktirde laktozu sindiremiyorlar ve bağırsakları zarar görüyor.

Yine de kusuruma bakmayın burası hayvanlarla alakalı bir site olmadığı için fazlasıyla gereksiz bilgiler vermiş olabilirim ama dediğim gibi bundan sadece masum hayvanların canı yanmasın diye söz ediyorum.

Peki başka öneriniz olabilir mi? Sabah ikramda bulunduğumuz yiyecekleri başka nasıl değerlendirebiliriz?

Anlayışınız ve ilginiz için ayrıca teşekkür ederim, esenliklerle kalın :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Peki başka öneriniz olabilir mi? Sabah ikramda bulunduğumuz yiyecekleri başka nasıl değerlendirebiliriz?

Anlayışınız ve ilginiz için ayrıca teşekkür ederim, esenliklerle kalın :)
Geleneksel süt ve kurabiye oluyor, ama şart değil. İstediğiniz içecek ve yiyecek ikram edebilirsiniz. Hamur işi ama çok seviyor varlıklar.