Arkadaşlar bir yardımcı olabilir misin?

file

Kayıtlı Üye
Benim çok önemli bir sınavım vardı. Girdim. Ama geçenlerde kart seçtim bunlar çıktı. Anlamı nedir çok merak ettim. Anlayan biri bakabilir mi?IMG-20221128-WA0000.jpg

Gwendoline

Kayıtlı Üye
Keskin kararlar alan birisi misiniz? ya da böyle bir durumda kalabilirsiniz, netice güzel gözüküyor ama. Sınav ile ilgiliyse eğer

file

Kayıtlı Üye
Keskin kararlar alan birisi misiniz? ya da böyle bir durumda kalabilirsiniz, netice güzel gözüküyor ama. Sınav ile ilgiliyse eğer
Yani şöyle bu sınava çok çalıştım. O yüzden kazanmayı çok isterim. Tabiatım gereği keskin kararlarım olsa da istediğim şeyde sabitimdir. Sonuç olarak sınav degilde başka bir durum olarak mı iyi görünüyor acaba?

file

Kayıtlı Üye
Dediğin gibi kartlar olumlu görünüyor. Sınavla ilgili mi onu bende çözemedim.

file

Kayıtlı Üye
Evet orası öyle. Teşekkür ederim bilgi için.

Demileus

Kayıtlı Üye
Benim çok önemli bir sınavım vardı. Girdim. Ama geçenlerde kart seçtim bunlar çıktı. Anlamı nedir çok merak ettim. Anlayan biri bakabilir mi?Ekli dosyayı görüntüle 2517
Öncelikle kartlarını geçmiş.şimdii gekecek diye yorumlayacağım
Geçmiş:
Yıldız kartın geçmiş hanen olarak Her neyi kalbinden geçirdiysen olmuş.girdiğin yolun su gibi berrak ve temiz olduğunu aynı şekilde seninde kalbinin saflığı ile mutlak başarının kilidini açmışsın
Şimdi:
Değnek kralı ise güçlü bir yapın var istediğin şeyleri mutlak potansiyelin ile gerçekleştireceğini gösteriyor lakin sana çok yakın olan dost gibi görünen lakin kara kedi gibi sana uğursuzluk eden biri var. Planlarını ve düşüncelerini herkesle paylaşma derim uyarıcı bir kart niteliği taşıyor senin için
Gelecek:
Gelecek hanen olarak dünya ve kılıç ikilisini baz alarak yorum yapıyorum.Kader çarklarını senin için adeta çevirmiş.İstediğin şeyler gerçekleşecek iyi ya da kötü ne istediğine dikkat et.Evren isteklerini ve dualarını duyup sana dönüş yapacak.Hayatında olan bu toplum değişimler seni buhrama sokabilirler.Kendi içinde ki dengeyi ve saflığını iyi tutman gerekecek.
Genel yorumda toplarsam çok güzel hayata başlangıcın olmuş tek başına bir çok şeyin üstesinden geleceksin.Bu yoldan düşmanlarını ve dostlarını ayırt etmen mutlak olacak.Bu güzel hayatında sana başarılar dilerim.