Arınma

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
Karşımda ki insan seviyesi yüksek psikolojiyi çok iyi yönlendiren biri ve negatif varlıklar ile çalışıyor bu konuda ne yapabilirim nasıl alınabilir kurtulabilirim..

Alakan

Kayıtlı Üye
1. Kişiyle iletişiminiz devam ediyorsa iletişimi kesin.
2. Bağ kesme çalışması yapın, enerji alanınızı temizleyin ve korumaya alın. Bunları nasıl yapacağınız forumda detaylı bir şekilde mevcut.
3. Kendi çalışmalarınız fayda göstermiyorsa işin uzmanından yardım alın.

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
1. Kişiyle iletişiminiz devam ediyorsa iletişimi kesin.
2. Bağ kesme çalışması yapın, enerji alanınızı temizleyin ve korumaya alın. Bunları nasıl yapacağınız forumda detaylı bir şekilde mevcut.
3. Kendi çalışmalarınız fayda göstermiyorsa işin uzmanından yardım alın.
Kendi savunma sistemimi oluşturuyorum bir problem yok fakat bu insanla manevi olarak nasıl baş edebilirim bu konularda hiç bir bilgiye sahip değilim malesef

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kendi savunma sistemimi oluşturuyorum bir problem yok fakat bu insanla manevi olarak nasıl baş edebilirim bu konularda hiç bir bilgiye sahip değilim malesef
Baş edemezsin bu tiplerle en doğrusu uzak durmak sıfır iletişim yoksa seni pislik dolu kör kuyusuna çeker. Korumalarını yap yeterli.

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben de Rhea'ya katılıyorum. Başka bir yolu yok. Sıfır iletişim gerekiyor. Daha da iyisi bunu yaparken odak noktanızı başka bir şeye kaydırmak. Sürekli "acaba bir şey yapıyor mu" diye o kişiyi düşünmek sizi olumsuz etkiler. Yok sayın o insanı, hiç var olmamış gibi.