Area 51 raid

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Area 51 raid hakkında ne düşünüyorsunuz ne oluyor sizce raid event yapılacağı duyurulmuştu ve bugün olaylar geliştiği yazıyor bana sınır kapısının önünde saçma sapan şeyler yapıyorlarmış gibi geldi ama ciddi bir saldırı yapanlar olacağını da düşünüyorum

Darkon

Kayıtlı Üye
Olaylar reddit üzerinden yürüyor. Oradan görebilirsiniz. Şu an sadece eğlence amaçlı sınırda takılıyorlar gibi görünüyor. Elinde Kuzey Kore bayrakları olanmı dersin Naruto koşuşu yapanmı dersin her tip var.Haliyle ne yapacaklar yoksa mermi yeme riskleri var. İşin ilginç kısmı geçtiğimiz günlerde ABD ordusu Ufo'ların varlığını kabul etti diye haberler servis edildi. Şu an ise bu olaylarla örtüşmesi tuhaf. Yine birileri bir şeylerle oynuyor ancak onun kokusu da çıkar ileride.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Girmeye çalışanlar görevliler tarafından vurulur bence. Umarım şanslarını zorlamazlar. Müthiş bir devlet sistemleri var ve tüm vatandaşlarının bekası için çalışıyorlar ben olsam kurcalamazdım.

jensına

Kayıtlı Üye
Şimdi işin içinde ABD varsa çoklu seneryo olur malum abd de silah serbest şimdi 1milyon kişi toplanacaz demişlerdi o kadar kişide elbet silahlı gelenler olacak şimdi iş ciddiye binse savunma bakanıda herkesi vururuz diye açıklamıştı şöyle yürekli bir grup olacakki çatısa çatısa o içerdeki tünellere girmeleri lazım. Zaten o noktaya geldiğini anlarsa abd gizli olan şeyleri saklar o kapılarda büyük ihtimal zırhlı ve kartlıdır veya göz taramalı uzaylı varsada orda saklarlar göremeyiz haa ozaman en azından derizki böyle bir gizli yer varmış tüneller kapılar varmış deriz demekki uzaylılarda var kısmı kuvvetlenir. Diğer seneryoda toplanır millet gelir 2-3 zırlı araç 1-2 kişiyi ayaklarından vurunca grup dagılırsa iş fos çıkar 51. bölgede yalan olur.

Hasvili

Kayıtlı Üye
51. Bolgede uzayli yok bence. Sadece gizli askeri teknolojileri gelistirdikleri bir yer.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Sen kalk uzayin derinliklerinden gorunur boyuttan dunyaya gel ama seni biri herkesce bilinen bir bolgede yer altinda veya binalarda veya vs saklasin. 51. Bolge stratejik askeri teknolojilerin gelistirildigi hangarlarin vs bulundugu atis testlerinin yapildigi bir yer. Konya karapinar da testlerin yapildigi yer. Oyle elini kolunu sallayarak giremezsin. Ufolar ve dunya disi yasam formlariyla zaten iletisim halinde ve askeri isbirligi yapiliyor gizlemelerine de gerek yok sadece su anki gozunuzle goremiyorsunuz. Uzaylilarla beraber yasiyoruz sohbet ediyoruz yine farkinda degilsiniz. Herkes soyle dusunuyor bir disk dunyayay inecek icinden buyuk gozlu bir yaratik inip hello world falan diyecek ya da abd baskani canli yayina cikip falanca galaksiden gelen dunya disi yasam generaliyle elele poz verecek falan.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Yukarida net olamadim sanirim. Area 51 ozel bir yer ama uzaylilar icin degil demek istiyorum. Oraya gidip gorulecek kesfedilecek tek sey ustun teknoloji onu da gidip bu isyancilar gorse zerre anlamazlar. Dunyanin cogu noktasi dunya yasam formlarinin istasyonu farkedemiyorsunuz. Bir tanesi goremede ama gormuyorsunuzm

Darkon

Kayıtlı Üye
Sen kalk uzayin derinliklerinden gorunur boyuttan dunyaya gel ama seni biri herkesce bilinen bir bolgede yer altinda veya binalarda veya vs saklasin. 51. Bolge stratejik askeri teknolojilerin gelistirildigi hangarlarin vs bulundugu atis testlerinin yapildigi bir yer. Konya karapinar da testlerin yapildigi yer. Oyle elini kolunu sallayarak giremezsin. Ufolar ve dunya disi yasam formlariyla zaten iletisim halinde ve askeri isbirligi yapiliyor gizlemelerine de gerek yok sadece su anki gozunuzle goremiyorsunuz. Uzaylilarla beraber yasiyoruz sohbet ediyoruz yine farkinda degilsiniz. Herkes soyle dusunuyor bir disk dunyayay inecek icinden buyuk gozlu bir yaratik inip hello world falan diyecek ya da abd baskani canli yayina cikip falanca galaksiden gelen dunya disi yasam generaliyle elele poz verecek falan.

Farkında olarak nasıl sohbet ediliyor onu da anlatırsan seviniriz. Lütfen cevap dünyadaki diğer insanlar olmasın. Göreme'de kimler var onu da anlatırsan seviniriz. Tabi kelime esprisi değilse.:)

dhardhar

Kayıtlı Üye
Farkında olarak nasıl sohbet ediliyor onu da anlatırsan seviniriz. Lütfen cevap dünyadaki diğer insanlar olmasın. Göreme'de kimler var onu da anlatırsan seviniriz. Tabi kelime esprisi değilse.:)
Simdi farkinda olmaddan bizler sohber ediyoruz. Farkinda olarak baskalari aileler sohbetteler. Sizce dunyanin yuzde 95lik para sermayesine sahip bbelli ailelerin parasal amaci olabilir mi? Aramizda geziyorlar.

Goreme kelime esprisi degil. Bu forumda bu konuda cok detayli bikgisi olanlar var ama bu bilgiyi paylasmak istemeyeceklerdir diye dusunuyorum. Bu araca ciddiyim.

Yardimci anahtar kelimeler: cern, kuantum bilgisayarlar, arjantin civarlarinda yer altinda yazili kitap henuz kesfe