Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Eki 2016
Mesajlar
11
Tepkime puanı
1
Arakne gliflerin etkisi uzun sürmüyor. Teklifinizi kabul ettirmek için olur. Ama bağlama işlemi için uygun değil.
bağlama için değil de, o anki istek ve teklifim ne olursa karşı tarafa onaylatabilirim yani merek ettim deneyeceğim ilk kez öğrendim Arakne gliflerin'i açıkçası değişik ve garip geldi
 

Alex06

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Kas 2015
Mesajlar
28
Tepkime puanı
31
Arachne Gliflerinin Pratikte Uygulaması


Bir glif kombinasyonu kullanırken çok fazla glif almamalısınız. 2, 3, 4, 5 glif alabilirsiniz.


Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."


Örnek 2 - iki kişi arasındaki bir ilişkiyi yok etmeniz gerekiyor. Laa - Reko uyguluyoruz. " Laa ve Reko gliflerinin gücüyle, (isimler) arasındaki ilişki çok çabuk bozuluyor."


Örnek 3 - Herhangi bir alanda yetenek gelişimi için gerekli kaynakları ve bilgiyi elde etmek için Nudo - Hato'yu uyguluyoruz. " Nudo ve Hato gliflerinin gücüyle, gelişimine yardımcı olan ihtiyacım olan bilgiyi alıyorum (tam olarak greken)".


Örnek 4 - Ortak hedeflere ulaşmak ve bu birliği korumak için bir grup insanı tek bir ekipte hızla birleştirmek gerekir. Laa - Arett - Mis uygularız. Laa, Arett, Mies gliflerinin gücüyle, bu insanlar (isim listesi) yakında ortak bir hedefe ulaşmak için bir grupta birleşecekler."


Örnek 5 - Düşmanı panik haline getirmek, arabasını veya evini veya diğer değerli bir nesneyi yok etmek ve onu panik durumuna daha da sokmak için Bel - Reko - Bel'i uyguluyoruz. "Bel ve Reko gliflerinin gücü adına (düşmanın adı) panik halindeyken korku ve yıkım kaynağı olur, arabasını vurur ve böylece daha da büyük bir korkuya dalar ve panik ataklara maruz kalır. "

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

Örnek 8 - Satışta alıcıları - müşterileri çekmek için Arett - Laa - Maşet'i uygularız. " Arett, Laa ve Maşet gliflerinin gücü adına, ürünümle çok aktif ilgilenen alıcıları çekiyorum ve ürünümü satıyorum."

Örnek 9 - Bir kişinin komplekslerin üstesinden gelmesi ve istenen hedefe ulaşmasını engelleyen şeylerden kurtulabilmesi için, Maşet glifini merkeze, Kha - yukarıda ve aşağıda, Laa - solda ve sağda uygularız. "Maşet, Kha ve Laa gliflerinin gücüyle, (kişinin adı) , psikolojik engellerden kurtuluyor, irade gösteriyor ve savaşçı ruhu ile mücadele ederek bir an önce (nesini başaracağını söylüyoruz) başararıp amacına ulaşır. "

Örnek 10 - birinin açılıp, sizin hakkınızda düşündüğü her şeyi, veya ilginizi çekecek başka bir soruyu anlatması için, Nudo glifini ortaya, Vebru - yukarı ve aşağı, Laa - sola ve sağa koyarız. “Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...
Gliflerin operatörün enerjisiyle çalıştığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle, kendisi için değil de başkası için glifleri uygularken, bu gliflerin uygulandığı kişinin gücü ve enerjisiyle çalışacaklarını belirtmeye unutmayınız.

Bu gliflerin çoğunlukla agresif amaçlar için kullanıldığını hatırlamakta fayda var. Hızlı çalışırlar, ancak aynı hızla işleri bitiyor. Kısa süreli uygulamalar için tasarlanmışlar.
Bana ait olan bir mal şu an başkasında. Malımi geri almak için hangi glifi uygulamaliyim sizce?????
 

Absoluta Virtute

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
709
Tepkime puanı
1,126
Bu hangi stratejiyi uygulamak istediğinize bağlı. O başka kişiye ciddi bir baskı mı uygulamak istiyorsunuz? Yoksa güzellikle mı olsun? O kişi malınızı vermiyor mu?
 

Alex06

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Kas 2015
Mesajlar
28
Tepkime puanı
31
Bu hangi stratejiyi uygulamak istediğinize bağlı. O başka kişiye ciddi bir baskı mı uygulamak istiyorsunuz? Yoksa güzellikle mı olsun? O kişi malınızı vermiyor mu?
Bilmiyorum güzellikle mi olsun yoksa 2 aydır çöktüğü için benim keyfimi kaçırdığı için onun da keyfi kaçsın mi? Benim derdim arabamı geri almak. Birşey yapmazsam almam mümkün görünmüyor. Aklım güzellik, duygularım dişe diş diyor. Benden ve ailemden uzak olsun istiyorum
 

Absoluta Virtute

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
709
Tepkime puanı
1,126
1. Maşet
5. Fee
8. Reko
6. Laa
İşlem bana, sevdiklerime ve arabama zarar vermeden gerçekleşecek. Bu cümleyi niyete eklemeye untmayin.
 

Affliction

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
1
Niyeti söyleyip mi çizmemiz lazım yoksa çizdikten sonra mı gliflerin amaçlarını ve niyetimizi söylemeliyiz?
 
Üst