Anormal Kurtçuk İstilası

St.Raven

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Öncelikle merhaba arkadaşlar sizinle başımdan geçen doğaüstü bir olayı paylaşmak niyetindeyim. Amacım eğer bunu yaşayan, tanıklık eden, ya da hakkında bilgi sahibi olan varsa bunları duymaktır. Anlatacağım olay su götürmez bir şekilde gerçek ve fizikseldir. Farklı yıllarda 2 kere yaşadım üstelik. Her iki olayın geçtiği mekan mutfaktır.

Uzun yıllar önce oturduğumuz evde ben ve annem mutfaktayken herşey normal ve sıradan bir gündü farklı hiçbir şey olmadı ilk farkeden annemdi ve mutfaktaki çöp kovasının etrafında onlarca küçük bembeyaz kurtçuk birden varoldu. sayıları her an artmakta olduğu halde gözle görülen bir çoğalma gibi değil sanki yoktan sürekli varoluyorlardı öyle ki sayıları saniyeler içinde yüzlerceye çıktı. annem ilk başta çöpün kurtlandığını falan sandı ama ben çok dikkat ediyordum çöp henüz bir günlük bile değildi ve kurtlanmasına imkan yoktu üstelik saniyeler içinde böyle aşırı bir çoğalma imkansızdı.olayın aniliğinden hemen kürek ve süpürge getirip hepsini küreğe süpürüp çöpe doldurmaya çalışıyorduk ama bu kısımda da tuhaf olaylar devam etti küreğe dolan kurtçuklar kendi kendine azalıyordu öyle ki bir kürek dolusu kurtçuğu kaldırıp çöpe boşaltana kadar saniyeler içinde kürekte 5 6 kurtçuk kalıyordu ama gözlerimiz yine bu azalmayı göremiyordu, göremiyordu her nasılsa azalma anları gözlerimizden kaçıyordu ama bir saniye onceki sayıları ve bir saniye sonraki sayıları arasında uçurumlar olduğunu farkedebiliyorduk sadece.tüm olay 2dk falan sürdü ama en son anda ortada tek bir kurtçuk kalmadı ve çöpe attığımız azıcık sayıdakilerde çöpün içinden çoktan yokolmuştu.

2. olayda aynı tarzda gerçekleşti yaklaşık bu olaydan 6 7 yıl sonra taşındığımız bir başka evde yer yine mutfak ama busefer çöp etrafı değil mutfak paspasının üzerinde gerçekleşti ve yine yüzlerceden tek bir kutçuk bile kalmadı saniyeler içinde.

Şimdi bu olaylarda annemin ve benim yorumum çok farklı ama olayın sıradan olmadığı aşikar. annem bunun eskiden köylerinde de ara sıra başına geldiğini ve eskilerin bunu bolluk ve bereketin artışına yorduğunu söyledi .benimse ilk defa başıma geliyordu sanırım annemin şaşırmama nedeni olayı bilmesi ve deneyimi olmasıydı.

Benim düşüncemse bedenlenmeye çalışan yada boyut değiştirmek isteyen diğer boyutlardaki bir varlık türünün üyeleri bizim bazen bir hata yapıyorlardır belki yada bazı etkilerle mecbur kalıyorlardır bizim boyutumuzda bir kapı açılarak buraya girmeleri olabilir bu girişte boyuta ayak uydurabilmek içinse bedenlenme mecburiyetinde kalıyor olabilirler ve fazla güç harcamamak için kurtçuk gibi ufak basit ve sıradan bir forma bürünmeyi tercih edebiliyor olabilirler.ama burada şu varki herzaman tercih küçük benbeyaz kurtçuk oluyor peki bu neden böyle acaba. 2 deneyimde ve annemden bildiğim eski olaylarda da aynı şekil. burayı tam çözebilmiş değilim.

Evet buraya kadar anlattıklarım tamamen gerçek ve birden fazla insanla birden fazla tekrarla deneyimlenmiştir. bu olayı yada benzerini yaşayan yada bilen varsa lütfen yazın, yada bilgi sahibi olan.

St.Raven

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Teşekkürler Voy. Ben herhangi bir bilgi bulamadım yorumlarımsa sadece tahmin.

haniel

Kayıtlı Üye
Sayın voy'un söyledigi gibi vicdan yada sıkınıtı gibi aşırı yüsek enerjili duygular poltergeist olayı verilen metafizik olgulara yol açabilir.

St.Raven

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Sayın voy'un söyledigi gibi vicdan yada sıkınıtı gibi aşırı yüsek enerjili duygular poltergeist olayı verilen metafizik olgulara yol açabilir.

mümkün olabilir ama o dönemlerde vicdan ya da sıkıntıyla ilgili bir durum yoktu. Hafızam iyidir özelliklede sıradışı olaylarda ayrıntıları cok iyi analiz ederim. dediğim gibi herşey sıradan ve normaldi.o yüzden bununla ilgisinin olduğunu düşünmüyorum sayın haniel.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Duruma iki yönlü bakacağım. Biri bilimsel diğeri paranormal gözle.
Bilimsel olarak sadece saniyeler içinde bu şekilde bakteri ve virüs tipi yaşam formları çoğalıp aynı hızla yok olabilir. Bu türde larva durumundaki bir canlının bu hale gelmesi bilimsel olarak mümkünse ben bunu bilmiyorum ve bu tüyler ürpetici olur. Hatta diyebilirim ki bundan çok güzael uzaylı istilası konusu çıkar. dediğim gibi Dünya üzerindeki yaşam formlarında böyle bir hadise yok.
Paranormal olarak bakarsak ben daha önce böyle bir durum duymadım ama mümkün. Yani o an bir nevi illüzyon durumu ortaya çıkmış olabilir farklı enerjiler sayesinde. Mesela adam vardır kaybolan eşyayı bir sudan çıkarıp size gösterir, bu mu der, siz de evet bu dediğinzide tekrar suya bırakır size der gidin şuradan alın. Bu adamın da yaptığı bir nevi illüzyondur. Yani madde aslında gerçek anlamıyla atomlarıyla birleşip orada var olmuyor. Adam o maddeyi bulup, optik görünüm elde edip (üst düzey psişik aktivite) size kaybolan şeyi o koordinatta sunuyor, oysa ki kaybolan nesne kilometrelerce uzakta asıl yerindedir. Çok karmaşık ve zor bir konu bu bahsettiğim. Yani anlatması dile kolay ama izahatı çok karmaşık. Her iki durumda da ister bilimsel, ister paranormal ilginç bir durum. Böyle durumlarda kayıt alınabilirse, araştırmalar için de iyi veriler olur. Bir daha olursa aklınızda olsun.

St.Raven

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Paranormal yorumunuzu anlıyorum sayın Chillout. Belkide zihinsel bir enerjiyle (ama farkında olmadan rastgele bir boşalım olması muhtemel) başka bir yerdeki o kurtçukların görünümlerini o mekanda oluşturmuş olabiliriz ve olayın şokuyla zihnin sıradan normal frekanslara geçmesiyle de görüntü giderek azalmış ve yokolmuş olabilir.Teorik olarak gayet mantıklı geldiğini emin olmasamda kabul ediyorum. Yalnız kafama takılan tek nokta tekrarlarını yaşadığım halde neden hep aynı formlar.burada kendi bilincimle bağlantı kurabilirim ama bu bağlantıyı kurmamı engelleyen ailede farklı kişilerde ve farklı zamanlarda olmasına rağmen de yine aynı formun olması.dış varkıklarla alakası yoksa ve paranormalse belki de kontrolsüz olması buna sebep oluyordur büyük ihtimalle.
Tekrarında mutlaka kayıt almaya çalışacağım, faydalı tavsiye için teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1- Belkide zihinsel bir enerjiyle başka bir yerdeki o kurtçukların görünümlerini o mekanda oluşturmuş olabiliriz
2- Yalnız kafama takılan tek nokta tekrarlarını yaşadığım halde neden hep aynı formlar.
3- dış varkıklarla alakası yoksa ve paranormalse
Yanlış anladınız. :)
Ben sadece size bağlı olduğunu söylemedim aslında.
1- Belki bu şekilde size bağlı belki de sizin dışınızdaki enerjilere. Mesela varlık olabilir.
2- a) Bu size aitse, bu sizin bilinçaltınıza bağlı olabilir ve bu şekilde aynı formlar çıkıyordur.
b) Bu size aitse, siz veya başka insan fark etmez belki de sadece bu canlıları orada görünür kılabilecek enerji potansiyeli vardır. Belki de bu yeni bir araştıma kapısıdır. Larvaların psikokinetik güçlerde kullanbilen özel bir enzimi olduğu ya da psişik canlılar olabileceği araştırılabilir. :D
c) bir varlığa aittir ve o varlık için yukarıdaki ''a'' ve ''b'' maddeleri uyarlanabilir.
3- Dış varlıklar paranormal değil mi? :)

Anlayacağınız hep tahminler, hep olasılıklar, hep teoriler. Yani olay olduğu zaman sizi bakıma alsaydım daha isabetli konuşabilirdim ama şimdi böyle yorumlar yapabiliriz ancak. Elimizde büyük imkan ve labaratuvarlar da yok yukarıdaki maddeleri araştırabilmek için. En büyük hayallerimden biri olan böyle bir araştıma enstitüsünü kurabilirsem bunları da araştıracağım. :)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Hakikaten cok ilginc.Ilk defa duydum ve kesinlikle inaniyorum.
Peki birsey soracagim.O kurtcuklar yakalandiginda yakilsaydi ne olurdu acaba?Direkt aklima bu geldi.
Iyi forumlar...

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar sizinle başımdan geçen doğaüstü bir olayı paylaşmak niyetindeyim. Amacım eğer bunu yaşayan, tanıklık eden, ya da hakkında bilgi sahibi olan varsa bunları duymaktır. Anlatacağım olay su götürmez bir şekilde gerçek ve fizikseldir. Farklı yıllarda 2 kere yaşadım üstelik. Her iki olayın geçtiği mekan mutfaktır.

Uzun yıllar önce oturduğumuz evde ben ve annem mutfaktayken herşey normal ve sıradan bir gündü farklı hiçbir şey olmadı ilk farkeden annemdi ve mutfaktaki çöp kovasının etrafında onlarca küçük bembeyaz kurtçuk birden varoldu. sayıları her an artmakta olduğu halde gözle görülen bir çoğalma gibi değil sanki yoktan sürekli varoluyorlardı öyle ki sayıları saniyeler içinde yüzlerceye çıktı. annem ilk başta çöpün kurtlandığını falan sandı ama ben çok dikkat ediyordum çöp henüz bir günlük bile değildi ve kurtlanmasına imkan yoktu üstelik saniyeler içinde böyle aşırı bir çoğalma imkansızdı.olayın aniliğinden hemen kürek ve süpürge getirip hepsini küreğe süpürüp çöpe doldurmaya çalışıyorduk ama bu kısımda da tuhaf olaylar devam etti küreğe dolan kurtçuklar kendi kendine azalıyordu öyle ki bir kürek dolusu kurtçuğu kaldırıp çöpe boşaltana kadar saniyeler içinde kürekte 5 6 kurtçuk kalıyordu ama gözlerimiz yine bu azalmayı göremiyordu, göremiyordu her nasılsa azalma anları gözlerimizden kaçıyordu ama bir saniye onceki sayıları ve bir saniye sonraki sayıları arasında uçurumlar olduğunu farkedebiliyorduk sadece.tüm olay 2dk falan sürdü ama en son anda ortada tek bir kurtçuk kalmadı ve çöpe attığımız azıcık sayıdakilerde çöpün içinden çoktan yokolmuştu.

2. olayda aynı tarzda gerçekleşti yaklaşık bu olaydan 6 7 yıl sonra taşındığımız bir başka evde yer yine mutfak ama busefer çöp etrafı değil mutfak paspasının üzerinde gerçekleşti ve yine yüzlerceden tek bir kutçuk bile kalmadı saniyeler içinde.

Şimdi bu olaylarda annemin ve benim yorumum çok farklı ama olayın sıradan olmadığı aşikar. annem bunun eskiden köylerinde de ara sıra başına geldiğini ve eskilerin bunu bolluk ve bereketin artışına yorduğunu söyledi .benimse ilk defa başıma geliyordu sanırım annemin şaşırmama nedeni olayı bilmesi ve deneyimi olmasıydı.

Benim düşüncemse bedenlenmeye çalışan yada boyut değiştirmek isteyen diğer boyutlardaki bir varlık türünün üyeleri bizim bazen bir hata yapıyorlardır belki yada bazı etkilerle mecbur kalıyorlardır bizim boyutumuzda bir kapı açılarak buraya girmeleri olabilir bu girişte boyuta ayak uydurabilmek içinse bedenlenme mecburiyetinde kalıyor olabilirler ve fazla güç harcamamak için kurtçuk gibi ufak basit ve sıradan bir forma bürünmeyi tercih edebiliyor olabilirler.ama burada şu varki herzaman tercih küçük benbeyaz kurtçuk oluyor peki bu neden böyle acaba. 2 deneyimde ve annemden bildiğim eski olaylarda da aynı şekil. burayı tam çözebilmiş değilim.

Evet buraya kadar anlattıklarım tamamen gerçek ve birden fazla insanla birden fazla tekrarla deneyimlenmiştir. bu olayı yada benzerini yaşayan yada bilen varsa lütfen yazın, yada bilgi sahibi olan.
Ayni olay annemin basina geldi.Fark su azalmadilar.Beton zemin uzerinden bir anda beyaz tombul kurtlar cikmaya basladi.Sayisiz tenizledikce ciktilar 1 hafta boyunca tasin kenarinda apartman merdiveni kapisinin girisi tahta ahsap materyal yok sadece beton zemin ve celik kapi oyugu sok olduk.