Annem bana büyü yaptı mı yapmadı mı? Nasıl anlarım emin olabilirim?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhabalar sevgili forum dostlarım. Size bir konuda danışmak istiyorum. Şimdiden okuyanlar ve kafa yoranlar için teşekkür ederim.

Bundan 2 sene önce eşimin babasının tuhaf davranmaya başlamasından kaynaklı olarak büyülendiğini eşim ve annesi düşünmeye başladı. O sıralar ben de astroloji eğitimi aldığım için acaba benim çevremde tanıdık biri var mıdır diye benden yardım istediler. Bu arada eşim ve annesi, eşimin babasının büyülenmesinden şu yüzden şüphelendiler: seneler önce eşimin annesi ve babası evlendikten birkaç sene önce eşimin babasının ablaları tarfından birkaç kez büyü girşimi olmuş ve evden çeşitli muskalar çıkmış. Sonra bu 2 sene önce de kayınpederim yeniden tuhaf davranmaya başlayınca acaba ablaları yeniden büyü mü yaptılar diye düşünmeye başladılar ve benden yardım istediler. Ben de konuyu astroloji sınıfında açınca tesadüf bu ya astroloji hocam da bana o gün sabah bu tip bir konuda yardım isteyen birinin anlattıklarını bana aktardı ve Gömeçte bulunan bir hocanın bu konuda yetkili ve yardımsever olduğunu kendi de anlatılınca şaşırdığını istersem bana telefonunu verebileceğini söyledi. O vakit ben de hoca ile iletişime geçtim ve benden kayınpederimin fotografını göndermemi istedi. Ben de telefondan gönderdim ve evet büyü olduüğunu söyledi. Yaptığı tuhaf davranışları da ben daha hocaya anlatmadan bana aktarmaya başladı. Dedim hocam nasıl halledeceğiz? eşim ve annesi bu konuda çok üzgünler. Bana kargoyla okunmuş su, keke tatlıya koyup yedirmek için şeker ve dua cevşeni gönderdi bunu eşimin annesi evde görünmeyecek bir yere assın diye telkinde bulundu. ve benden para istemedi sadece gönderdiği bu materyallerin kargosunu ücretini ödedim. SOnuç olarak 1 2 aya normale döner dedi ve gerçekten normale döndü kayınpeder. Tabii ki bu eşim ve ailesi tarafından çok memnun karşılandı. Ailesi arasında da konu popüler oldu. Şimdi asıl benim derdime gelelim. Biliyorum uzun oldu ama mecburen bu kadar detaylı yazmak zorundayım. EŞimin bu sefer teyzesi hocayı direk yerinde görmek üzere Gömeçe gittiler. Neyse gömeçte görüştüklerinden eşimin kuzeni eşimin fotoğrafını gösterince bizim hoca bizim için yani ben ve eşim için acilen bana gelsinler, bunlar çok iyi insanlar ancak çocugun ailesiyle ilgili bir sıkıntı var büyü yapılmış diyince bu sefer ben ve eşim atlayıp biz gömeçe gittik. Hocayı da ilk kez orada gördük. Hoca direk bana "evladım sana ailen tarafından malesef büyü yapılmış ama siz çok iyi insanlarsınız" dedi. Hocam bana kim büyü yaptı diye ısrarla sormama rağmen, o da ısrarla boşver sen yine aynı terkip su, şeker ve duaları bana vereceğini bunları oku namaz kıl, bu suyla yıkan arın üzerine gitme, çünkü büyü yapanın bu dünyada yeri olmadığı gibi ahrette de olmaz sen cezasını veremezsin dedi. Israrlı şekilde annem mi dememe rağmen hoca da ısrarlı şekilde anneler babalar hep anne babadır onlardan hesap sorulmaz hesap günü verecekler verir sen yaşamına bak bağışlayıcı ol diye nasihat verdi. Bu arada evlendiğimizden beri eşim ve annemin arası hiç iyi değil ve hiç iyi anlaşamıyorlar. Ben de bunu bildiğim için hocanın üzerine gidiyorum ve soruyorum. HOcam eğer büyü yapan annemse bana lütfen nasıl ve ne şekilde yaptığını kanıt ve ispat verin dedim. Hoca hesap sorulmaz söylersem hesap sorarsın dedi. Hocam bu hayat memat meselesi bna göre annemle olan tüm ilişkimi kesicem veya kesmeyeceğim o yüzdne bana ufacık bir ispat lazım dedim, ben sordukça üstüne gittikçe hoca nasihat şeklinde peygamber efendimizin anneler ile ilgili hadislerinden örnek verip affedici olmamı söylemek dışında hiçbir bilgi vermedi. Tabii ki tüm bu konışmalara eşim de şahit olduğu için eşimin de iyice midesi bulandı ve hep bana "bak gördün mü ben sana demiştim"e bağladı. yaklaşık bu olaydan 1 sene sonra annemle yüzleştim bana büyü yapmışsın dedim annem tabii ki inkar etti yıkıldı ağladı sızladı asla kabul etmedi ama ben de ortaya kanıt ispat sunamadığım için yaptıysa yüzüne vuramadım yapmadıysa da araya düzeltemedim. O hocaay gittiğimiz günden itibareb eşim asla bir daha annemle görüşmedi ve küçük kızımızı da esirgedi. açıkcası ben de kızımın ve eşimin ailemle görüşmesini engelledim. çünkü eşimin kendince haklı olarak şu çıkarımı var: bir anne oğluna büyü yapıyorsa torununa neler yapmaz ki?
2 senedir içimde bu sıkıntı asla bitmedi. Eşim ve ailem arasında kaldım. Sonuç olarak ben bir taraf seçtim ve annemin büyü yaptığını kabul edip ailemle arama mesafe koydum. Ama elimde kanıt da olmadığı için yüzüne de vuramıyorum. Bir yandan acaba yanılıyor muyum diye düşünüyorum ama hoca afedersiniz uydursa yalan söylese herhalde şu şekilde yalan söylerdi: evet sana büyü yapılmış ama eski kız arkadaşın yapmış vs veya eşine yapılmış der geçerdi. Nİye ben ve ailem üzerinden risk alsın ki? aylar sonra hocaya yeniden mesaj atıp hocam lütfen bana kanıt söyleyin desem de yine aynı tavsiyelerde bulunup günahı olanların günahını bırak çeksinler sen hesap soramazsına yine bağladı ve elimde yine bir koca 0.

Ben tm forumdan yardım talep ediyorum lütfen sonuça bu bir çıkar para vs işi değil. 2 ana ailemin arasındayım ve yardıma ihtiyacım var. 1 hoca yalan söylyorsa eşimi nasıl ikna ederim, 2 annem yalan söylüyor büyü yaptıysa nasıl ispatlarım?

Sabırla okudğunuz için çok ama çok teşekkür ederim.

sabetay

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun.
Birde şu açıdan düşünelim, büyüyü anneniz yaptırmış olsa bile Hoca bunu kanıtlayacak nasıl bir somut veri verebilir ki size en fazla işitsel olarak o yaptı veya yapmadı diyebilir.
Kendi fikrimce burada yapılacak en sağlıklı şey hoca'nın verdiği öğütleri dinlemeniz ve ruhunuzu bu kötü düşünceden arındırmanız. Bunun üzerine yoğunlaşmak sadece çekirdek aile yapınıza ve ruhunuza eziyet olacaktır. Acaba duygusu bir ağaçın içten çüremesi gibi insan ruhunun da kendini tüketmesi gibidir.
Esenlikler dilerim...

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhabalar Sabetay. Yanıtınız için teşekkür ederim. Aslında içimi kemirmesinden çok arada kalmak beni çok yoruyor şöyle ki annem torununu görmek istiyor biz de büyü yapmış bir insandan kızımızı esirgiyoruz. Annem büyü yapmadığını iddia ediyor ve suçluysam kanıt gösterin diyor. Bu beni zor duruma sokuyor aslında. Dediğiniz gibi hoca belki kanıt gösteremez yaşataamz ama en azından şu şekilde şunu kullanarak bununla ortaklaşa veya şu zaman şu mekanda diye bilgi verebilirse yüzleşirken elim kuvvetli olur. Bir de işin ya hoca yanılıp annemi boş yere suçluyorsam kısmı da var.

sabetay

Kayıtlı Üye
Biraz da iç sesinizi dinlemenizin faydası var kendinize şunu sormalısınız "Annem bana böyle bir kötülük yapabilecek karakterde mi" diye evlatlarından başka kimse anne ve babasını daha iyi tanıyamaz. Bahsettiğiniz diğer bir ihtimal de ya annenize haksızlık yapıyorsanız? Ki bu ihtimalde çok kötü bir durumdur. Allah yardımcınız olsun... Eşinize ve Annenize de bol merhamet nasip etsin. Arada kalmak zor

taroh

Kayıtlı Üye
ben de şöyle düşünüyorum belki büyü genel yapılıyordu kayınpedere tuttu.ama hoca bunu çözünce etkisi sizin üstünüze kalmış olabilir mi sonuçta gelin olsa da sizde o ailenin bir üyesisiniz.şimdi gidip başka hocalara görünseniz farklı farklı şeyler de söyleyebilirler cincilerin çoğunda var bu.belki dua edip istihareye yatıp da kimin olduğunu görmek için uğraşabilirsiniz.hocasız en kısa çözüm bu gibi geldi.büyü tutsa da tutmasa da kaderde yapıldı diye yaşanıyorsa bir şeylere vesile oluyor belki sizinde ilişkilerinizin bozulmasına bir bahane gibi olmuştur.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Büyü kişilere Allah izin verirse tutar.Allah izin vermedikce ne yapılsa boştur.O yüzden büyüyü Allahtan baskası bozamaz veya kaldıramaz hoca moca işleri hepsi faso fiso onlar sadece büyünün nasıl yapıldığını yapılacağını bilirler ama kimin yaptığını bilemezler büyüyü Allah istemedikçe kimse bozamaz o yüzden araya hocaları sokarak değilde sadece Allaha dua edilmeli.

Ü

Üye silindi 58480

Buyu yapmak espri yapmak gibidir. Tutabilir de tutmayabilir de ters te tepebilir.

Bu tamamen sizin o anki halinize ve ic dinamiklerinize baglidir. Kendinizi cok bosladiysaniz buyu de tutunur, zihin isletilmedigi icin durduk yere olasiliklar yazmaya baslar ve kuruntu olusturur. Zihnin en acil gorevi guven ortami olusturmaktir. Siz kendinizi boslarsaniz zihin kendi kendini koreltmemek icin once tehlikeli durumlar yaratir sonra da o durumlardan kurtulmaniz icin sizi harekete tesvik eder.

Hobiler edinin, kitap okuyun. Zihin korkunc komplex bir makinedir. Cok yeteneklidir. Yetenekler gelistirin. Yoksa zihniniz miskinlikten cildirir ve sizi esir alarak sizi cezalandirir. Ve bunu gercekten yapar. Yani zihin oyunu mu , blof mu buyu mu anlayamazsiniz. Bunu gercekten yapar size zihin . Felak nas sureleri bunu anlatir

21. yy da hersey cok kolaylasti. Zihinler koreldi. Sevgi ve ask azaldi. Mucadele ruhu kayboldu. Hastalik hastasi olduk. Buyulerin yarisi cizirti gibi etki eder ama oyle buyuk hastalik hastasi olduk ki sinek isirigi olan bir etkiyi icimizdeki vehim ile buyutup kendimize dert etmeden duramiyoruz.

Srna

Kayıtlı Üye
İş
Astrolog, Spiritüel Danışman
Horary astroloji ile size büyü yapıldı mı, kim yaptı ve ne kadar etkili bir büyü gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Seuta

Kayıtlı Üye
Bir benzerini ben yasadim ben demeden esim kendi uzaklastirdi somut bir kaniti hicbi zaman olmadi tamamen icsel kararlarina dayanarak bu kararı verdi yaklasik 4 yil oldu hicte pisman olmadi , ha anne babasiyla gorusmedigi icin cezası vebali tabiki var ama bazen fedakarlik yapmak gerekiyor , ic sesinizi dinleyin kendinizce istihareye yatin esiniz israr etmeden cvblari kendiniz bulacaksiniz , biz sonralari ogrendik haciyla hocayla isi olmus gidip gelmis bizimle ugrasmis.eger gercekten anneniz bu konularla isi yoksa o zaman esinizi ikna edin size bagli biriyse zaten yolunuzdan gidecek annenizle gorusecektir , evladinizla birlikte saglikli huzurlu yillariniz olsun insallah :)

dhardhar

Kayıtlı Üye
Horary astroloji ile size büyü yapıldı mı, kim yaptı ve ne kadar etkili bir büyü gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.
Klasik astroloji egitimi aldim ancak horary konusunda bilgim hic yok. Kaynak onerebilur misinuz

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bir benzerini ben yasadim ben demeden esim kendi uzaklastirdi somut bir kaniti hicbi zaman olmadi tamamen icsel kararlarina dayanarak bu kararı verdi yaklasik 4 yil oldu hicte pisman olmadi , ha anne babasiyla gorusmedigi icin cezası vebali tabiki var ama bazen fedakarlik yapmak gerekiyor , ic sesinizi dinleyin kendinizce istihareye yatin esiniz israr etmeden cvblari kendiniz bulacaksiniz , biz sonralari ogrendik haciyla hocayla isi olmus gidip gelmis bizimle ugrasmis.eger gercekten anneniz bu konularla isi yoksa o zaman esinizi ikna edin size bagli biriyse zaten yolunuzdan gidecek annenizle gorusecektir , evladinizla birlikte saglikli huzurlu yillariniz olsun insallah :)
Evet ne kadar benziyor durum cidden. Istiareye nasil yatilir:)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba, Büyü(modern olarak maji) M.Ö 2900 lerde Ural Altay dağlarının yakınlarında ya da eteklerinde ortaya çıkmıştır. İnsanlar tarafından 3000 lerde kullanılmaya başlandı. Büyü ilk çağlardan günümüze kadar bir çok kişinin arzularını, isteklerini gerçekleştirmeyi sağlayan bir araç olarak görüldü. Ancak çok azı dileklerinin gerçekleşebildiğini görecek kadar yaşadı. Büyü canlı bir varlıktır, insan tarafından sadece zihni olarak yönlendirilebilir. İlk düzen büyücüleri ve seyd büyücüleri dışında %100 iradeyle büyüyü kontrol edebilen herhangi bir yaşayan varlık bulunmamaktadır. Bu bilgileri anlatmamın nedeni birisinin üzerine büyü olup olmadığını anlayabilmek ve büyünün hangi amaçla yapıldığını bulmak oldukça zordur. 1 derece yakınlarınızın size yaptığı büyüler sizi yeni tanıyan ya da ilk kez gören biri tarafından anlaşılamaz. Bunun anlaşılabilmesi için bakan kişinin "Duruid Yönlerine" hakim olması gerekir. Size bunu söyleyen kişi kimin yaptığı ile ilgili bir bilgi sahibi olmadığından gizemli havası katarak bilmiyorum demiş bana kalırsa. Gerçek bazen gözümüzün önündeyken onu farklılaştıran, düşüncelerimiz ve yakınlarımızdır.

Bilginize Saygılarımla

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba, Büyü(modern olarak maji) M.Ö 2900 lerde Ural Altay dağlarının yakınlarında ya da eteklerinde ortaya çıkmıştır. İnsanlar tarafından 3000 lerde kullanılmaya başlandı. Büyü ilk çağlardan günümüze kadar bir çok kişinin arzularını, isteklerini gerçekleştirmeyi sağlayan bir araç olarak görüldü. Ancak çok azı dileklerinin gerçekleşebildiğini görecek kadar yaşadı. Büyü canlı bir varlıktır, insan tarafından sadece zihni olarak yönlendirilebilir. İlk düzen büyücüleri ve seyd büyücüleri dışında %100 iradeyle büyüyü kontrol edebilen herhangi bir yaşayan varlık bulunmamaktadır. Bu bilgileri anlatmamın nedeni birisinin üzerine büyü olup olmadığını anlayabilmek ve büyünün hangi amaçla yapıldığını bulmak oldukça zordur. 1 derece yakınlarınızın size yaptığı büyüler sizi yeni tanıyan ya da ilk kez gören biri tarafından anlaşılamaz. Bunun anlaşılabilmesi için bakan kişinin "Duruid Yönlerine" hakim olması gerekir. Size bunu söyleyen kişi kimin yaptığı ile ilgili bir bilgi sahibi olmadığından gizemli havası katarak bilmiyorum demiş bana kalırsa. Gerçek bazen gözümüzün önündeyken onu farklılaştıran, düşüncelerimiz ve yakınlarımızdır.

Bilginize Saygılarımla
Kafam iyice karisti :) ama mesajin icin tesekkur ederim