Anlık Titreme ve Sıklık Artışı

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Doğru yere doğru konu mu cortlattım ondan emin olmamakla beraber bir süredir içinde bulunduğum bir durumdan bahsetmek ve cevap almak için yazıyorum. Elbette Google amca'ya danıştım lakin beni hastalık sahibi, demans ve parkinson hastası etti. Lakin bunlar da ki semptomlar bende mevcut değil.
İşin aslına dönersek, hepimizin uykuya dalarken yaşadığı anlık bir titreme durumu var ki: bu tıbbi yönden açıklığa kavuştu. Bu konuda neredeyse bir çok camia ve bilir kişi hem fikir.
Lakin bende günün herhangi bir saatinde vuku buluyor. Buna sebep olarak bir çok sitede: ısı değişimi, küçük abdest giderirken yaşanan ısı kaybına vücudun tepki vermesi gibi sebepler gösterilmiş.
Lakin klimanın altından çıkmadığımı göz önüne alınca oda da veya iş üstündeyken anlık bir titreme yaşıyorum ancak bunun enerjisel bir şey olduğuna inancım daha yatkın.
Var mı aramızda bunu günde en az 7-8 defa benim gibi yaşayan birileri?
Altında yatan sebebi bulmak istiyorum şayet. Benim için bir merak konusu.
Buraya yazmama ki bir diğer sebep ise: Davet usülü ile çalışan çok yakınken tanıdığım Yıldızname bilirkişisi olan bir bireyin seans içinde sürekli olarak bu tarz Titremelerin başına geldiğini birebir gördüğüm için yazmak istedim.
Tabii bunu cin, büyü, şeytan gibi bir şeye dayatmak gibi bir amacım yok. Sadece merak ve benim gibi sık sık başına gelen var mı bilmek istiyorum.
Dipnot: bu artışları kahve falına karşı olan yetimi kaybetmem ile ortaya çıktığını ve bunun çok iyi farkına vardığımı söyleyebilirim.
Teşekkürler.

Ü

Üye silindi 58480

Birçok sebebi olabilir.
Çünkü 100 tane ara yal nasıl ki tek bir ana yola bağlanıyorsa,

100 değişik fenomen de tek bir sinir sistemini kullanır. Dürtme yapar ve siz anca iç dünyanızdaki dış alemdeki diğer değişkenleri de hesaba katarak bir bütüncül okuma yapabilirsiniz.

Yoksa peygamber de vahiy alırken titrer. Hatta Hz. Peygamber vahiy ineceği zaman önce şiddetli bir titreme irkilme arası hallere bürünürdü. İnce ipekten dokunmuş özel bir tül bezi var, sabah bu kumașla onun üstünü örtüp onu odada yalnız bırakırlar ve evinin etrafına siper olurlardı. Mahrem hallerini muhafaza etmek için.

Ama klima çarparsa da kronik titreme yapar. Çünkü beyin üşüme ihtiyacı hisseder ve bunu acıktırma gibi simüle ederek sana yaşatır. İki ayrı fenomen aynı sinir sistemini uyaracağı için sen diğer değişkenlerini de hesaplamalisin.

Mesela bir hakaret, bir kötü söz, beklenmeyen bir çıkış bile insanın sinir sistemini bir anda uyardığında bu yine aynı fenomen üzerinden olur.

Kendini daha yakından tanı. Anca bu şekilde işaretleri okuyabilirsin.

Ü

Üye silindi 58480

İnce ipekten dokunmuş özel bir tül bezi var, sabah bu kumașla onun üstünü örtüp onu odada yalnız bırakırlar ve evinin etrafına siper olurlardı.

Var - vardı
Sabah - sahabe

Disleksi olanların işi zor. Göndermeden önce okurken bile yanlış okuyorlar ?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Isı, ışık gibi dış etmenlerin sebep olduğu bir durum değil. Ancak mistik yada enerjisel bir şey olduğuna inancım nedense ağır basıyor. Bilgiler için teşekkür ederim.

Talahu

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki ihtimallerden biri olabilir :D.

1) Bilinçaltınızda tuttuğunuz ve dışarı çıkarmanız gereken bir içerik var.
2) Herhangi bir şey hakkında yaşadığınız etkili deneyimin sonucu olarak vücudunuzun tekrarladığı ve iyileşmesi gereken bir tepki var.
3) Vesvese alıyorsunuz veya temizlemeniz gereken parazit varlık etkileşimleri var.

Bu maddeler uyumlu değilse kontrol etmek yerine belirli bir süre için anda olmayı ve pozitif olarak akışta kalmayı deneyebilirsiniz.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bu maddeler uyumlu değilse kontrol etmek yerine belirli bir süre için anda olmayı ve pozitif olarak akışta kalmayı deneyebilirsiniz.
[/QUOTE]

Aşırı akışa bırakan birisiyim. Geçmişe takılı kalmışlığımı tedavülden kaldırdım.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Mistik ya da enerjisel bişeyse onda biri sana onda dokuzu bize diye iniyordur. İmkanı yok saklayamazsın ??
Ha prize dil atmışım. Ha titreme anına girmişim. Sarsıcı ve yıkıcı bir etkisi var. Yakında elime ampül (siyasetsiz) alıp evin doğal ışık kaynağı olucam.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Aşağıdaki ihtimallerden biri olabilir :D.

1) Bilinçaltınızda tuttuğunuz ve dışarı çıkarmanız gereken bir içerik var.
2) Herhangi bir şey hakkında yaşadığınız etkili deneyimin sonucu olarak vücudunuzun tekrarladığı ve iyileşmesi gereken bir tepki var.
3) Vesvese alıyorsunuz veya temizlemeniz gereken parazit varlık etkileşimleri var.

Yanıtlamam yamuldu.
Cevaba istinaden.
Opsiyon 1) bilinçaltım pencere gibi açıktır her psişik rahatlıkla girip çıkabilir.
2) etkili deneyimi esnemek gerek. Halbu ki şu dönemde kaplumbağa gibi yaşıyorum. Ağır, stresten uzak, sessiz ve gamsız.
3) vesvese alma biçimim öyle olmuyor, biraz daha boyun üstümde ki uyuşma çoşunca vesvese yerim.. Üstümde blokaj mutlaka vardır. Ben temizletmekten yoruldum. Bakalım bu savaşı kim kazanıcak.
Dipnot: hep akışta kalmaya, anın tadını yaşamaya özen gösteren - gypsy life- yaşayan bir manyağım ?

Talahu

Kayıtlı Üye
Güzel bir açıklama yazılmış ve sadece ilk maddenin düzeltilmesi gerekir. Kastettiğim tam olarak bilinçaltında herhangi bir hasar verici cümlenin bulunması veya birisine bir kelimeyi söylememek gibi içerikler. Fiziksel vücudun pozitif iradeye uyumlanması üzerine çalışmalar yapmanızın belki faydası olabilir. Daha önce subliminal veya frekans içeren bir video dinlediniz mi?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
S0bliminale, sürekli maruz kalıyoruz ancak hususi olarak izlediğimi veya frekans amaçlı bir dinleme yapmayalı çoooooooook uzun zaman oldu. Bunu buraya yazdığımdan beri sıfır titreme. Galiba böyle bir şeyi paylaşmam gerekiyormuş. Garip bir durum olmaya başladı.

ROMİNA

Kayıtlı Üye
Birçok sebebi olabilir.
Çünkü 100 tane ara yal nasıl ki tek bir ana yola bağlanıyorsa,

100 değişik fenomen de tek bir sinir sistemini kullanır. Dürtme yapar ve siz anca iç dünyanızdaki dış alemdeki diğer değişkenleri de hesaba katarak bir bütüncül okuma yapabilirsiniz.

Yoksa peygamber de vahiy alırken titrer. Hatta Hz. Peygamber vahiy ineceği zaman önce şiddetli bir titreme irkilme arası hallere bürünürdü. İnce ipekten dokunmuş özel bir tül bezi var, sabah bu kumașla onun üstünü örtüp onu odada yalnız bırakırlar ve evinin etrafına siper olurlardı. Mahrem hallerini muhafaza etmek için.

Ama klima çarparsa da kronik titreme yapar. Çünkü beyin üşüme ihtiyacı hisseder ve bunu acıktırma gibi simüle ederek sana yaşatır. İki ayrı fenomen aynı sinir sistemini uyaracağı için sen diğer değişkenlerini de hesaplamalisin.

Mesela bir hakaret, bir kötü söz, beklenmeyen bir çıkış bile insanın sinir sistemini bir anda uyardığında bu yine aynı fenomen üzerinden olur.

Kendini daha yakından tanı. Anca bu şekilde işaretleri okuyabilirsin.

Son günlerde çok sık yaşanan bir durum.
ankisiyete olabilir.

Ü

Üye silindi 58480

E yani @FrontalLob sen de şimdi , o yok bu yok.

"gamsızın tekiyim" demişsin de,

Çoktan ölmüşsün de haberin yok demek ki. Sen bu yüzden 2 de 1 titretiyorsun. Kozmos sana son çare olarak elektroşok uyguluyor.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
E yani @FrontalLob sen de şimdi , o yok bu yok.

"gamsızın tekiyim" demişsin de,

Çoktan ölmüşsün de haberin yok demek ki. Sen bu yüzden 2 de 1 titretiyorsun. Kozmos sana son çare olarak elektroşok uyguluyor.

Çözdüm ben mesajı. Buraya yazdığım günden bu yana pek alışık olmadığım türde parapsikolojik derinlik kaydettim. Demek ki kozmos şok vermek yerine benim bataryayı dolduruyormuş.
Teşekkürler, evren.

Ü

Üye silindi 58480

Çözdüm ben mesajı. Demek ki kozmos şok vermek yerine benim bataryayı dolduruyormuş.
Teşekkürler, evren.

Sen o kadar yaz çiz, tüm millet seferber olsun.
Sonra frontallob gitsin kafasinda başlattığı soruna kafasına göre çözüm bulsun. Bi de yetmezmiş gibi, Defne Samyeli' ye, Serenay Sarıkaya ile nispet yapan Cem Yılmaz gibi, duygularımızı hiçe sayıp gözümüzün önünde evrene teşekkür etsin.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Sen o kadar yaz çiz, tüm millet seferber olsun.
Sonra frontallob gitsin kafasinda başlattığı soruna kafasına göre çözüm bulsun. Bi de yetmezmiş gibi, Defne Samyeli' ye, Serenay Sarıkaya ile nispet yapan Cem Yılmaz gibi, duygularımızı hiçe sayıp gözümüzün önünde evrene teşekkür etsin.

Tokatla tokatla.
Bu elektrikli titreme mevzusu hiç hoş birşey değil.
Sorunu çözdüğümü zannettim. Aslında sadece daha komplike hale geldi. Avuç içi çizgilerim arttı. Yeni ben'lerüm çıktı. Galiba evren tarafından cezalandırılıyorum.