Anlaşma yapmak üzereyim ama kararsızım

yaratilmis

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba

Bir karar verme aşamasındayım ve çok kararsızım, bu yüzden bu konuda tecrübesi olan mabetlilerden dönüş alabilmeyi umuyorum.

Çok detaya girmeden ve konuyu saptırmadan kısa bir özetleme yapayım. Çocukluğumdan beri paranormal olaylarla bir şekilde hep iç içe oldum. Gördüm, duydum, hissettim, yaşadım.. nitekim gel zaman git zaman derken yıllar geçti ve ben sufli olanlarla birinin aracı olmasıyla iletişime geçtim ve bir anlaşma için gerekli şartları konuştuk. 41 günlük bir ders, zorluk, test edilme gibi zorlu bir aşamayı tamamladım, lakin şimdi iki sebepten çok kararsızım.
1. Onlarla iletişimde olan tanıdığım biri ayrılmak istediğini beyan edince kısa sürede bütün ama bütün hayatı alt üstü oldu. Her şeyini kaybetti. Ailesini, işini, evini, dünyalık ne varsa her şeyini artı bir de maneviyatını.
2. Sürekli yalan konuşuyorlar. Dost olunmaz onlarla evet, ama bir iletişimin yalansız olması benim için her anlamda, bilhassa yapacaklarımda, alacağım kararlara götürecek en önemli unsurlardan biri. Düşünsenize yalan bilgiyle hareket ettiğinizi. Bu da demek oluyor ki yalan içerikli iletişimle istediğim sonuçlara zaten gidemem.

Bir an önce karar verip daveti yapmam gerekiyor ama ben çok arada kaldım. Tecrübeli olanlar dönüş yaparlarsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Neden iyi niyetli cinlerden ayrılınca başa felaket geliyor? Sufli cinler tamam biz seni anlıyoruz diyip gidemiyorlar mı? Hiç edindiğim bir cinim olmadı. Meraktayım bilen aydınlatsın beni de...

SoldierO

Kayıtlı Üye
Anlaşma yapmak çocuk oyuncağı değil. Şartlar sunulup yerine getirmeden önce düşünmeniz gerekiyordu. Davet etmesenizde gelecekler. Kölesiymis gibi her işini yaptıranlar yaşıyor o eziyetleri. Onlar da canlı belli bir yaşamları var. Yalanda söylerler emir yağdırarak söylenen işleri de yapmazlar. Senden alamadığı kinini soyundan da çıkartırlar. He bi insani sevince de öyle bi severler ki hayret edersin yanlış bi söz söylese birisi geçmiş olsun.

createtherules

Kayıtlı Üye
Zaten sürekli yalan söylüyorsa ortada "sizinle" bir anlaşma yok demektir. Aracı olan kişi size rehberlik ediyorsa bu durum hakkında ne dedi?
Bu arada saygı ve değer verirsen, saygı ve değer görürsün, güvendirirsen güvenirsin kısmı doğru. Bunlar da lafta değil içinden gelmeli. Zaten lafta olanla gönüllü söyleneni çok kolay ayırt ederler
Iletisim kurdugun varlıkla da insanlar gibi frekansın uyumlu olmalı. Aracılı işlere her zaman tedbirli yaklaşmalı. Belki de bu işi ona zorla yaptırıyorlar, zorla insanlara köle gibi pazarlamaya çalışıyorlar ve kendini öyle ifade etmeye çalışıyor. Siz her şeyi düşünerek kendiniz değerlendirin

Aisling

Kayıtlı Üye
Sufli dünyalık işlerle ilgilenenlere deniliyordu değil mi? Bakın ben, bu işin erbabı falan değilim ama küçüklüğümden beri onları görüyorum. Duyuyorum. Kimi zaman onlar tarafından korkutuldum. Şimdi psikolojik tedavi görüyorum. Bir avuç antipsikotik hap kullanıyorum. Ben de onarılmaz yaralar bıraktılar. Takdir edersiniz ki, o şeylerle bırakın anlaşma yapmayı, iletişim bile kurmayın derim size. Siz de her şeyinizi en sonunda da akıl sağlığınızı kaybetmek istemiyorsanız yol yakınken geri dönün. Onlar size sizin sahip olamayacağı biz hiçbir şey veremezler. Bol bol yalandan başka şeyler vermeye güçleri yetmez.

yaratilmis

Kayıtlı Üye
yanıtlarınızı için hepinize teşekkür ederim. Bir çalışma yapmam gerekiyordu, onu tamamladım, ancak dönebiliyorum.

aracı olan kişi vesilesiyle konuşulmuştu detaylar, davet yapmasam da geldikleri doğru hatta davet yapmasam da yine de yardımcı olacaklarını söylediler. Bir umutları var çünkü. Ve bazı yaptıklarından dolayı beni sevdiklerini düşünüyorum. Ama doğaları, işleri gereği verebilecekkeri zararlar da var. Ama büyük ama küçük.
Al gülüm ver gülüme katılıyorum!

Nitekim kararımı verdim. Hazırlığımı yaptım, sadece doğru daveti bulmam gerekiyor. Yardımcı olabilecek biri varsa bana özelden yazarsa sevinirim.
Çünkü bazı sebeplerden ötürü aynı hocayla devam etmek istemiyorum. Gerçekten işin içinde olan birinin desteğine ihtiyacım var.

Hoş mabetler.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Neden iyi niyetli cinlerden ayrılınca başa felaket geliyor? Sufli cinler tamam biz seni anlıyoruz diyip gidemiyorlar mı? Hiç edindiğim bir cinim olmadı. Meraktayım bilen aydınlatsın beni de...
Sen bizi çağırdın sen anlaşma yaptın
Ben senin kölen değilim ,neden rahatsız ettin beni, niye davet ettin beni madem anlaşmayı bitirecektin niye bana rahatsızlık verdin, der ve üstüne çöker giderse iyi gene hayatını mahvetmesi kimisi canından oluyor
Ulviler bu şekilde yapmaz onlarda kızar ama bu kadar tepki vermez helalleşip gider
Sufli elindeki her şeyi alır öyle gider yada biraz hırpalar sakatlar
şeytani ise musallat olur kan kusturur