Anlam veremedim.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

l'esprit

Kayıtlı Üye
Birinin halinden haberdar olmak istedim, bir esma ile zikredip niyetimi edip yattım. Çok karışık bir rüya gördüm; maymunlar, köpekler, korkulacak bir şey olmadığı halde korkuyordum. Tam olarak cümleye dökemeyeceğim kadar karışıktı yani. Ama bu ne demek yani? O kişinin halini nasıl yorumlarım buna göre?

aşk1

Banlı Kullanıcı
iyi gibi gözükmüyor anlattıklarınızdan ama defalarca denemelisiniz. ayrıca istihare yapmanız daha sağlıklı olur.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Birinin halinden haberdar olmak istedim, bir esma ile zikredip niyetimi edip yattım. Çok karışık bir rüya gördüm; maymunlar, köpekler, korkulacak bir şey olmadığı halde korkuyordum. Tam olarak cümleye dökemeyeceğim kadar karışıktı yani. Ama bu ne demek yani? O kişinin halini nasıl yorumlarım buna göre?

tavsiyem ilk önce hayvanların tek tek rüyada nasıl anlamları olduguna bak ve kişiyle yorumlayabilirsin tabiki en hayırlısını mesela köpek düşman diye biliyorum kişinin başında düşman olabilir böyle örnek verebilir

l'esprit

Kayıtlı Üye
İki hayvanda hemen hemen aynı anlama çıkıyor Allah'tan uzak, her türlü kötülüğü işleyen adam demekmiş.. Dua ediyorum ne yapayım ki.. Teşekkürler.

AğLan

Kayıtlı Üye
istihareye yatmayı çok seven birisiyim gördüğünüz maymun düz normal siyah rengi veya kahve rengindeyse durumu kötü anlamına gelmektedir ama beyaz veya sarı renklerde gördüyseniz farklı anlama çıkar mesela sarı renk başına tehlikeli bi işler gelmek üzere olduğunu anımsatır veya darda olduğunu

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Hangi esma ile istihare yaptiginizi ögrenebilirmiyim.

Benim genelikle Habir esmasi ile birseyi ögrenmek istedigim vakit Allah´a (c.c.) böyle yöneliyorum fakat Alim esmasini kullandigim zaman karisik ve anlam cikaramiyacagim rüya görüyorum.

l'esprit

Kayıtlı Üye
'Ya Halık' yani düz yazdım ancak okunuşunu bilirsiniz. 100 defa yatmadan zikredip 'Rabbim falanca kulunun halini bana bildir' diye niyet edip yatıyorum. İlk yaptığımda gördüm bu rüyayı sonrakilerde hiçbir şey hatırlayamadım. Beyaz Sır [Allah'ın Güzel İsimleri] Esmaü'l Hüsna kitabında okumuştum bu zikri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads