Altin üçgen şifa enerjisi

  • Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
A

angeldream

23.10.2008 SAAT 23.00DE İSTEYENLERİ ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİNE UYUMLAYACAĞIM. BU UYUMLAMAYI ALMAK İSTEYENLER AŞAĞIDA ENERJİ İLE İLGİLİ TANIMI İYİCE OKUYUP BANA AD SOYAD VE YAŞADIĞI İL-SEMTİ YAZABİLİRLER. UYUMLAMA ALMADAN ÖNCE BOLBOL SU TÜKETİN. VE 3 KERE …………….. YÜCE KANALLIĞI İLE GÖNDERİLEN ALTIN ÜÇGEN UYUMLAMASINI ALMAYA HAZIRIM VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM DİYECEK. VE YARIM SAAT GÖZLER KAPALI YATILACAK. AŞAĞIDA BULUNAN YAZIYI İYİCE OKUMANIZ DİLEĞİ İLE.

SEVGİMLE....

Bu enerji sistemine uyumlandıktan sonra, enerjiyi harekete geçirerek, kendinize ve başkalarına şifa verebilirsiniz. Altın Üçgen enerjisini devamlı kullanırsanız ve enerjiyi üçüncü gözünüzün önünde canlandırırsanız, zihinsel ve telepatik özelliklerinizi artırmanıza da yardımcı olur. Bu sistemle fiziksel düzeyden çok fiziksel sorunların kaynağının yattığı ruh düzeyinde çalışırsınız.

Bu sistemi diğer şifacılık sistemleriyle beraber ya da tek başına kullanabilirsiniz. Altın Üçgen enerjisi çok özel bir enerjidir ama bütün diğer enerji sistemleriyle beraber uyumlu çalışır. Diğer enerji sistemlerinin şifa etkilerini yüzde yüz artırır. Seans sırasında enerji alan kişi sıcaklık, hafif titreşimler vb deneyimler. Bazı kişiler çok acayip bir soğuk hissine de kapılabilir.

Altın Üçgen enerjisiyle şifa çalışmaları yüz yüze ya da uzaktan yapılır, zamandan ve mekandan bağımsız çalıştırılabilir. Bu şifa enerjisini verirken, alıcıya dokunmanız gerekmez. Enerjiyi alanın da, gönderenin de içinde çok güzel duygular uyandırabilir. Şifa göndermek için, alıcı konumundaki kişinin iznini almak gerekmez ama şifa göndereceğiniz kişinin iznini almak elbette iyi bir fikirdir.

Enerjiyi göndermek için, üçüncü göz çakramızın üzerine bir altın üçgen çizeriz. Kişinin Yüksek Benliğine ya da ruhuna, enerjiye ihtiyacı varsa kabul etmesini söyleriz. Kabul ediyorsa enerji akmaya başlar. Kabul etmiyorsa çalışmayı keseriz. Bu süreçte kendi iç sesimize ve Yüksek Benliğimize danışırız.

Uyumlandıktan sonra enerjiye bedeninizde akmasını söyleyin. Gözünüzü kapatırsanız üçüncü gözünüzün olduğu yerde, alın çakranızda Altın Üçgen piramidini görecesiniz ya da hissedeceksiniz.

Bu enerji astım, HİV/AİDS, kanser, kalp, hepatit, bazı ilaçlarla şifa bulamayan kronik hastalıkları tedavide çok etkili çalışır. Her zaman başarı sağlanamasa da şifa verme oranı çok yüksektir. Özel bir ruhsal çalışma tekniğidir, değişik şekillerde kullanılabilir.

Şifacıları bekleyen ve çok dikkatli olmak gereken tuzaklar

1 – Ego ego ego.

2 – Negatif duygularınızdan olabildiğince arının.

3 – Enerji yalnızca bir insana yardımcı olmak için verilmelidir, onu yaralamak ve canını yakmak için değil.

Sevgi sözcüğünü sürekli hatırlayın ve hissedin. Bu, enerjinizi artırır, onu saflaştırır ve parıldatır. Mantra olarak sevgi sözcüğünü kullanın, nasıl etkili çalıştığına siz bile şaşıracaksınız.

Bu enerjiye uyumlandıktan sonra hepimiz, üçüncü gözümüzün arkasında ya da üzerinde bir sembol görürüz. Bu sembol, bir ateş işaretine benzer. Hünerli Atlantisliler ve eski Mısırlıların gizem okullarında bu ve benzeri semboller çok vardı ve altındandı. Uyumlama 10-15 dakikada biter ama asıl frekanslardaki değişim çok daha büyük boyutlardadır. Bu enerji ile irtibatımız derinleştikçe frekanslardaki değişim artar.

Bu enerjiyi her kullandığımızda ve uyumlama sırasında, altın piramit üçüncü gözümüzün üzerinde döner. Birçok şifacı aura, üçgen piramit göremez ama çok iyi şifa verir. Altın Üçgen enerjisine uyumlanmış bir kişiyse hem çok iyi şifa verir, hem de başkalarının göremedikleri birtakım vizyonlar görür, telepatik güçleri başkalarından kat kat fazla olur.

BAZI TEMEL ALTIN ÜÇGEN EGZERSİZLERİ VE TEKNİKLERİ

Niyet egzersizi

Altın Üçgen enerjisi sizin niyetlerinizden çok fazla etkilenir. Bu enerjinin farkında olmanız zaman zaman değişebilir. Enerjiyi fazla hissetmek isterseniz daha fazla hisseder ve kullanabilirsiniz. Bu, size kalmıştır. Bilinçli olarak niyet etmek, iyi bir yoldur.

1 - İçinizden şunları söyleyin:

“BEN, ŞİMDİ BİLİNÇLİ OLARAK KENDİMDEKİ ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİNİN FARKINA VARIYORUM VE ONUN BENİMLE BERABER OLDUĞUNU HİSSEDİYORUM.”

2 - Bu cümleyi günün değişik saatlerinde sık sık içinizden tekrarlayın.

3 - Enerjinin en çok farkına vardığınız ve varamadığınız zamanlara bakın. Meşgul ya da yorgun olduğunuz zaman enerjiyi daha az hissedersiniz. Dinlenmiş olduğunuz zaman veya hasta ve şifaya acil ihtiyacı olan birinin yanında enerjinin gücünün daha çok farkına varırsınız.

Altın Üçgen üçüncü gözü harekete geçirme egzersizi

1 - İki elinizin parmak uçlarını birleştirerek bir ateş üçgeni yapın. İki baş parmak aşağıya, diğer sekiz parmak yukarıya baksın.

2 – Eliniz bu şekildeyken üçüncü gözünüzün üzerine getirin. Enerjiyi hissedene kadar eliniz bu pozisyonda kalsın.

3 – Piramidi gözleyin. Ne durumda olduğuna bakın. Renk, ses, koku vb var mı? Bu işi uzanarak yaparsanız kollarınız yorulmaz, o nedenle uzanabilirsiniz.

4 – Altın piramidi daha hızlı döndürmeyi deneyin. Pratik yapın.

5 – Sonra dönmesini yavaşlatın.

6 – Bitince ellerinizi üçüncü gözünüzün üzerinden çekin. Birkaç dakika rahatladıktan sonra yerinizden kalkabilirsiniz.

Altın Sütun

Bu egzersizi otururken, ayakta ya da uzanmış durumda yapabilirsiniz. Rahat bir sandalyede oturmanız veya uzanmanız tavsiye edilir.

1 – Ellerinizi bedeninizin üzerine rahatça koyun.

2 – Birkaç kez derin nefes alın.

3 – Altın enerjinin kök çakranızdan bedeninize girdiğini, omurganız boyunca yükseldiğini ve taç çakranızdan çıktığını, bir altın sütun gibi bedeninizin içinde yükseldiğini düşünün.

4 – Altın sütunu seyrederken hafif tonda mantra gibi bir ses çıkarabilirsiniz. Bazı yerlerde enerjinin çok, bazı yerlerde daha az titreştiğinin farkına varın. Fazla titreşim olan yerlerde daha fazla temizlik gerektiğini hissedin. Elinizi bu noktaya koyup kendi kendinize şifa verin.

5 – Altın sütundan enerji tüm çakralarınıza aksın, sütun yavaş yavaş genişlesin. Bu çalışmayı her yaptığınızda sütunu bir öncekinden biraz daha genişletin.

İsis’i davet etmek

1 – Şifa çalışmalarınıza İsis’in gelip yardımcı olmasını ve yol göstermesini isterseniz, önce Altın Üçgeni gözünüzde canlandırın.

2 – Sonra İsis’i şifa çalışmanızda rehber olması için yanınıza davet edin.

3 – Üçgene bakın, edinebileceğiniz en kuvvetli etki ve izlenimleri dinleyin. Bazen rehberler kuvvetli bir hissedişle, bazen de üçgenin içinden gelirler. Üçgen renk değiştirebilir, başka şekilde dönebilir, içinde kullanabileceğiniz herhangi bir şifa sembolü veya kelimesi barındırabilir. Burada önemli olan İsis’in, size şifa verdiğiniz kişiye gönderdiği mesajı anlayabilmektir.

Altın Üçgen tonlama egzersizleri

Bu egzersizler yardımıyla, Altın Üçgen enerjisiyle tonlamayı birleştirebilirsiniz. Sezgilerinizle bulacağınız her sesi bu maksat için kullanabilirsiniz. Örneğin; “Ah”, “Om”, “Sevgi” de güzel bir seçimdir.

1 – İsis’e ve Altın Üçgen enerjisine bağlanın.

2 – Enerji bedeninizde akmaya başlayınca, niyet ederek onu boğaz çakranıza yönlendirin. Enerji boğaz çakranızda yoğunlaşmaya başlayınca boğazınızda vızıltı, gıdıklanma veya değişik duygular hissedebilirsiniz. Bu, enerjinin yoğunlaştığını gösterir.

3 – Derin nefes alın ve “ah” sesi çıkarın.

4 – Kendinizi iyi hissedinceye ve enerji boğaz çakranızdan çıkıncaya kadar “ah” sesini çıkarmaya devam edin.

5 – Aynı şeyleri “İsis” ve “sevgi” kelimeleriyle de tekrarlayın.

6 – Bunlardan sonra istediğiniz tonlamalarda ses çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Tonlamalar yüksek, yumuşak, şarkı, çığlık, fısıltı vb olabilir. Seçim size aittir. İç sesinizi dinleyin.

Kendi Altın Üçgen enerjisi tonlamanızı bulmak

Kendi Altın Üçgen enerjisi tonlamanızı bulmak için şu pratikleri yapabilirsiniz.

1 – İsis’e ve Altın Üçgen enerjisine bağlanın.

2 – Üçüncü gözünüzde Altın Üçgeni hissedin veya hayal edin.

3 – İsis’e, şifa enerjisine bağlanmanız için size yeni bir tonlama öğretmesini söyleyin. Bu bilgi size, kuvvetli bir hissedişle veya Altın Üçgenin içinde gelebilir. Altın Üçgenin içinde gelirse, üçgenin yerinde, yani üçüncü gözünüzün üzerinde olduğundan emin olun.

4 – Yeni ton size bu şekilde ulaşacaktır. Onunla pratik yapın.

5 – Bu tonu teybe ya da defterinize kaydedin.

Size yeni bildirilen tondan sonra, başka zamanlarda ve başka şifa çalışmalarınızda da yeni tonlar bulun. Hepsini bir yere yazıp, gerektiğinde kullanın. O tonu kullandığınızda, sonraki çalışmalarınızda yardımcı olması amacıyla neler hissettiğinizi, duyduğunuz kokuyu, gözünüzün önüne gelen rengi kaydedin.

Başka birine şifa için enerji gönderdiğinizde bu notlardaki tonlamaları kullanabilirsiniz. Hangi tonlamanın daha kuvvetli olduğunu çalışmalar neticesinde bulabilirsiniz. Kişiden kişiye veya çakradan çakraya tonlamalar değişebilir, bunu fark etmeye çalışın. En sevdiğiniz ve en etkili olan tonlamayı bulun. Bu, ancak yapılan pratikler sonucu saptanabilir. Size özel tonlar, sizin Altın Üçgen şifa enerjisi tonlamalarınızdır.

SİSTEME UYUMLANMA


Altın Üçgen enerjisi üstadı ve eğitmeni tarafından uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu enerjiye uyumlayabilirsiniz ve ilk şifacılık çalışmanıza bu enerjiyle başlayabilirsiniz. Bu konularda başka hiçbir eğitim almamış olsanız bile... Sisteme uyumlanmak 10-15 dakika sürer.

Uyumlamaya Hazırlık

1 - Altın Üçgen enerjisi üstadı/eğitimcisi, İsis’e, “XXXX’i Altın Üçgen enerjisine uyumlayabilir miyim?” diye sorar. Üstat/eğitimci, Yüksek Benliği vasıtasıyla cevabı hisseder. Cevap, “evet” gelirse uyumlamaya başlanır. “Hayır” gelirse uyumlama yapılmaz.

2 - Uyumlama başlamadan, öğrenciden çok rahat olması ve derin nefes alması istenir. Öğrenci sizi önceden tanımıyorsa bu, uyumlamanın en zor anıdır. Çünkü öğrenci ne yaptığınızı bilmiyordur ve heyecanlanabilir. Öğrencinin ruhunu size açması için, aurasının üzerine sevdiğiniz ve her zaman kullandığınız ruhsal sembolleri altın renkli olarak çizin. Onları negatif enerjilere karşı koruma altına alın, çevrenizi pozitif enerjiyle bezeyin.

3 – Üçüncü gözünüze odaklanın. İsis’i yanınıza çağırın. Onu zihninizde canlandın. Uyumlama sırasında sizi ve öğrencinizi koruması altına almasını isteyin. İsis ile aranızda manyetik bir bağ oluşsun, bunu hissedin.

4 – Öğrencinin başından ayağına kadar bedenin ortasından geçen dikey bir altın çizgi çizin. Sonra göğsünün üzerine de kalbi hizasında, sağ elinizle soldan sağa doğru bir altın çizgi çizin. Öğrenciniz sizin bu hatları çizdiğinizi bilsin ve hissetsin.

Artık hazırlık kısmı bitmiştir, uyumlamaya başlayabiliriz.

Çakraları ve Kundalini’yi Temizleme

Ateş Üçgeni ve Nefes

Uyumlama yaparken önce enerjiyi öğrencinin yedi ana çakrasına göndereceksiniz. Öğrenci bu sırada acı hissederse, acı hissettiği çakrasına “ateş üçgeninin” içinden üç kez nefes üfleyin. Uyumlamada bazı çakraların temizliği uzun sürerse hızlandırmak için de bu tekniği kullanabilirsiniz.

“Ateş üçgeni” yapmak için iki elinizin parmak uçlarını birleştirip üçgen meydana getirin. İki baş parmak aşağıya, diğer sekiz parmak yukarıya baksın.

Gözünüzü kapayın ve öğrencinin acıyan çakrasına bu üçgenin içinden üç kere üfleyin. Acı geçmezse üflemeye devam edin. Çakraların temizlenmesi sırasında siz ve öğrenciniz, etrafı altın beneklerle çevrili beyaz bir enerjinin sizden çıkıp öğrencinin sorunlu çakrasına gittiğini görebilirsiniz.


1 – Öğrenciyle auranızı, yani enerji alanınızı birleştirin. Bir elinizi, avuç içi yukarı bakar vaziyette öğrencinin kalp çakrasının altına, diğer elinizi avuç içi aşağı bakar vaziyette öğrencinin kalp çakrasının üzerine koyarak doğrudan kalbine enerji gönderin.

Aranızda çok kuvvetli bir çekim oluşana kadar bu durumu devam ettirin. Ona sıcak, soğuk vb ne hissettiğini, kalp bölgesinde hafif titreme vb hissedip hissetmediğini sorun. Aranızdaki manyetik bağı ikinizde tam olarak hissettiğiniz zaman uyumlamaya devam edebilirsiniz.

2 – Önce öğrencinin kök çakrasına enerji gönderin. Düşüncelerinizi kök çakrada yoğunlaştırın. Ellerinizi kavuşturup konsantre olun. Enerjinin akışının ve gönderdiğiniz enerjinin manyetik yoğunluğunun, size geri dönerken daha kuvvetlendiğini hissedin.

Bu sırada öğrencinin kök çakrası temizlenir. Öğrenciye kök çakrasında soğuk, sıcak, titreme gibi bir duygu hissedip hissetmediğini sorun. Öğrenci bir şeyler hissedene kadar devam edin. Temizlik tamamlanıncaya kadar bu işleme devam edin.

Kök çakrasından sonra, aynı işlemi yaparak sırasıyla öğrencinin cinsel çakrasını, solar pleksüs çakrasını, kalp çakrasını, boğaz çakrasını, üçüncü göz çakrasını, taç çakrasını temizleyin. Her çakrayı, temizledikten sonra altın rengi ışıkla doldurun.

Uyumlamanın bir sonraki aşamasına geçmeden önce, öğrencinin hiçbir çakrasında ağrı ya da acı olmadığından emin olmalıyız. Eğer varsa kutsal nefesle o çakradaki ağrıyı, acıyı geçirip uyumlamaya devam etmeliyiz.

3 - Bütün çakralar temizlendikten sonra sıra, omurga (belkemiği) boyunca devam eden bölgeyi, Kundalini’yi tam olarak temizlemeye gelir. Buradaki enerjiyi açmak için, sol elinizin avuç içi solar pleksüsünüz hizasında yukarıya, sağ elinizin avuç içiyse kalbinizin hizasında yukarıya baksın. Öğrenciye sol elinizi kök çakrasının altına, sağ elinizi de taç çakrasının üzerine koyduğunuzu, omurgası boyunca altın renkli bir enerji sütunun bütün bedenini temizlediğini imgelemesini söyleyin. Normalde enerji beyaz renklidir, etrafında altın rengi benekler mevcuttur.

Öğrenciden, enerjinin taç çakrasından çıkıp bedenini terk ettiğini hissettiği anı size söylemesini isteyin.

Enerji taç çakradan çıkıp bedeni terk edince gerçek uyumlamaya başlayabilirsiniz.

Uyumlama

1 – Öğrenciye, uyumlamaya başlayacağınızı ve İsis’i yardıma çağıracağınızı söyleyin. Uyumlamayı İsis yapacaktır. İçinizden ya da yüksek sesle, “Sevgili İsis, lütfen yanımıza gel ve uygun görürsen XXXX’i enerjine uyumla” deyin.

2 – Sağ elinizle öğrencinin tepe çakrasına basın. Elinizin altında altın üçgeni hissedin. Elinizle beraber onu öne, üçüncü gözün üzerine getirin ve üçüncü gözün arkasına yerleştirin.

Bu durumda öğrenci üçüncü gözün olduğu yerde basınç hissetmeli, üçgen veya piramit görmelidir. Olabildiğince çok enerji gönderin. Genellikle üçgen veya piramit altın rengidir, döner, parlar. Ama bu şart değildir.

Öğrenci altın üçgeni hissedince uyumlanmıştır. Onu kutlayın ve her ikiniz de rahatça oturun.

Uyumlanma sonrası öğrenci kendini çok sevinçli, kafasının içinde ışıklar yanıyormuş gibi uyandırılmış hissedebilir. Bu duygu birkaç saat sonra kaybolur. Uyumlandıktan sonra öğrenciye bol bol su içmesini öğütleyin.

Öğrencilerin çoğu gerçekten uyumlanıp uyumlanmadıklarını merak ederler. Onlara bedenlerinde seçtikleri bir noktaya Altın Üçgen enerjisi göndermelerini söyleyin. Seçtikleri noktada soğuk, sıcak, karıncalanama, titreşim vb hissediyorlarsa uyumlandıklarından emin olabilirler.

Bedeninizin tepeden ayağa kadar her yerine Altın Üçgen enerjisi gönderip odaklanın, böylece masaj yapın. Bu şekilde bedeninizi temizler ve enerjiye alışırsınız.

Sonra bu işlemi bir arkadaşınıza, daha sonra da uzaktaki bir yakınınıza yapabilirsiniz. Uyumlamadan bir ay kadar sonra telepatik özellikleriniz yavaş yavaş ortaya çıkar ve zamanla daha da artar.
 

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Eyl 2008
Mesajlar
198
Tepkime puanı
17
Yaş
34
Konum
İstanbul
Çok çok çok etkili bir sistem. Vakti zamanında uyumlamasını yaptığım insanlar 1 aya kalmadan duru-görü ve telepatik güçlerinde inanılmaz bir artış görüyordu. Düzenli ve düzgün kullanıldığı takdirde farkındalığınızı arttırması garantili olan bir sistem diyebilirim.. Böyle bir uyumlamayı forumdakilerin huzuruna sunduğun için teşekkür edeyim ben sana:)
 

crowley

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
223
Tepkime puanı
27
Yaş
41
İş
kulluk
sevgili angeldream çok güzel bilgiler sunumuşsunuz uyumlamaya katılıyorum bilgilerimi özelden attım kolay gelsin :D
 
A

angeldream

Aşağıda yazılan çalışmayı lütfen perşembe günü çalışmaya katılacak herkes uyumlamadan yarım saat önce yapsın.Bu çalışma çok önemli çünkü geçen grubuma gma yaptığım zaman üstlerindeki negatifsel enerji ve varlıkları çektiğim için zararı oldu bana.Bu korunmayı hepberaber yapalımki daha güzel enerjilere açık olalaım.

Sevgimle....

Çalışmadan önce derin gevşeme haline gelmemiz gerekir. Bunun için istenirse uyumlu olduğunuz enerjilerle kendinize enerji verebilirsiniz. Daha sonra şu meditasyon ile o hal alınabilir: taç çakradan bembeyaz temizleyici saf bir enerjinin girdiğini imgeliyoruz. Bu ışık tüm negatifliklerimizi temizleyen, bizi arındıran, temizleyen içimizi sevgiyle doludan bir beyaz ışık. Yavaşça her nefes alışımızda vücudumuza alıyoruz. Tüm beynimize, beyin kıvrımlarımıza, gözlerimize, kulaklarımıza kadar işliyor. Daha sonra bu ışığı alın çakrasından çıkartıyoruz. Çıkarken alın çakrasını temizliyor. Alın çakrasından çıkan ışık auraya yayılmaya başlıyor. Daha sonra yavaş yavaş boğaza iniyor ışık oraya kadar tüm hücreleri temizliyor ve boğaza indiğinde boğaz çakrasından o çakrayı temizleyerek iniyor. Bu şekilde yavaş yavaş tüm vücudumuzdaki organlara, hücrelere ışığı alıyoruz. Ve her çakradan bu ışığı çıkartıyoruz. En son kök çakradan da çıkarttıktan sonra bu ışığın çakralardan ve vücudumuzdan yayıldığını ve auramızın içini kapladığını imajine ediyoruz. İyice ışık etrafımızı sarıyor, tüm negatiflikleri temizliyor ve bizi arındırıyor. Auramızın en dış kısmına kadar bu ışık dolduruyor bizi ve en dışta bir kabuk oluşturuyor. Bu oluşan auranın etrafında ki kabuğu mavi bir ışıkla sarıyoruz. Bu bizi tüm negatif etkilerden koruyan bir kabuk. Bu şekilde bu meditasyonu bitiriyoruz. İstersen daha sonra auradan da tüm odaya ışığın yayıldığını ve tüm odayı temizlediğini hayal edebilirsin. Bu şekilde çalışılan alanda temizlenir ve koruma altına alınır.
 

detelinka

Kayıtlı Üye
Katılım
17 Eki 2008
Mesajlar
62
Tepkime puanı
2
çalışmadan önce neden bol bol su içilmesi lazım?bide bu enerjiyi sizden aldığımızda bizde başkalarına enerji gönderebilirmiyiz?
 
A

angeldream

su dengeyi sağlar negatifliği atar çok güçlü enerji olacağı için içmelisiniz sizde...eğer yukarda yazdığım yazıyı iyice okursan orda göreceksin başkalarına gönderebilecek olduğunu :) ama benim tavsiyem 21 gün bunu kendi üzerinizde deneyerek enerjiyi iyice arttırmanız ...
 

detelinka

Kayıtlı Üye
Katılım
17 Eki 2008
Mesajlar
62
Tepkime puanı
2
ya aslında okudumda yanlış anlamadığımdan emin olmak istedim teşekkürler:)
 

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
165
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
angeldream cok tesekkur ederim katılmak isterim, selamlar sevgiler üzerine olsun.

dolunay
 

yule

Yönetici
Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
3,141
Tepkime puanı
1,556
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ben de katılacağım angeldream bana oldukça katkısı olacağını düşünüyor ve inanıyorum.
 

lunatic

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Haz 2008
Mesajlar
112
Tepkime puanı
3
Valla kabul edersen bende katılmak isterim;) ilginç ve çok faydalı bir deneyim olacak bence...özelden atıyorum bilgilerimi...
 
A

angeldream

sevgili arkadaşlar herkese hayırlı olsun yeni enerjiniz uyumlamada neler yaşadınız paylaşırsanız buradan sevinirim.
sevgiler.....
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,106
Tepkime puanı
5,014
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
BENDE ALDIM:D çatlayın zaten aynı evdeyiz en önce ben aldım sağ ayağımda bir itilim oldu kalbim sanki sağ ayağımda atıyordu. çok ısındı vucutum ve sanki daha sağlıklıydım cember şeklinde altınlar gördüm vs vs hayırlı olsun
 

detelinka

Kayıtlı Üye
Katılım
17 Eki 2008
Mesajlar
62
Tepkime puanı
2
ya ben ilkdefa net bişeyler hissettim sanki.hafif bi karıncalanmayla başadı sonra birden yüreğim ağzıma geldi derlerya aynen öyle bişey oldu kalbim çarptı hızlı hızlı.biara sol gözümde nasıl anlatsam çok garip bi basınç mı desem rüzgar gibi bieş mi desem öyle bişey hissettim hatta basınç öyle yoğundu ki gözümden yaş geldi:Dbide ellerim sonlara doğru çok ısındı.
 

lotus

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Eki 2008
Mesajlar
36
Tepkime puanı
1
ben gerçekten çatladım sanırım........ çünkü ben bir şey hissedemedim sanki, kapasite yok sanırım bende :(...
emeğin için çok teşekkür ediyorum angeldream...
 

Pantea

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Eyl 2008
Mesajlar
921
Tepkime puanı
81
Ben ilk once hic bir sey hissetmedim sonra tac cakramdan beyaz parlak bir isik aldigimi imajine ettim bu nedenlemi yoksa gercekden mi bilemiyorum ama ucuncu goz cakramda hala ufak bir karincalanma var bir de kalp cakramin oldugu yerde bir hareket hissettim cok gevsemisdim uyku ve uyaniklik hali bir aradaydi , calismaya biraz can sikintisiyla baslamisdim tam olarak hissedemememin nedeni bu olmali ama onemli olan enerjiyi almis olmak , bu arada Urum'u kiskanmamak elde degil dogrusu :)
 

Espavo

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Eki 2008
Mesajlar
17
Tepkime puanı
8
uyumlamadan önce yapılması gereken ışık korumasını yaparken saate yaklaştıkca sanki o enerjiyi hissettim uyumlama sırasında aklımdakileri susturmakla biraz uğraştım sayılır , uyumlamada 3.göz ve karın bölgesinde enerjiyi hissettim bu gece rüyalarda canlıydı ayrıca birkaç deneyimde yaşadım sayılır 3.gözüme iyi geldi ayrıca uyumlama esnasında (uyumlanırken muhtemelen yarım saat geçmiştir ) uyudum sabah üstümde yorgunlukluk vardı enerjiyi sindirmem lazım sanırım :) Teşşekürler Angel
 

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
165
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
cok uzgunum calısma esnasında ben uykuya dustum. Ama oncesinde ucgen seklinde bir ısıgı alnımın uzerinde gordum, sanki ruhum huzura kavustu cok mutlu hissettim kendimi. Su an cok yorgunum butun gece gezmisim de eve sabaha karsı gelmisim gibi yorgun ama bi o kadarda huzur doluyum. tesekkur ederim angeldream.
 

heduba

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Eki 2008
Mesajlar
89
Tepkime puanı
6
evet bu yorgunluğun bir açıklaması var mı angeldream?aynı yorgunluk bende de var.çalışma başladıktan bir süre sonra küçük ışıklar uçuştu gözlerimde sadece.başka birşey yok.ama uyumamak için direndim resmen.gittim geldim hep.sanırım sonlara doğru birazcık uyudum:eek: ilk deneyimimdi bu.biraz daha çalışmam gerekiyor sanırım.herşey için çok teşekkürler angeldream.bütün bunların anlamı ne sence?
 
Üst