Alkarısı

Amate

Kayıtlı Üye
İş
Çin dili ve edebiyatı
Merhaba, öncelikle bu forumda sadece yazılanları okumak için giriyordum ama yaşadığım bir olay beni meraka sürükledi. Yazım yanlışım olursa özür dilerim. Evet, konuya gelecek olursak "alkarısı". Ruhani varlıklara inanan biriyim ama hiçbir zaman alkarısı gibi doğumdan sonra musallat olan bu varlığa inanmazdım. Dün kuzenim bize geldi. Yetiştirmem gereken bir proje olduğundan dolayı onunla ilgilenemedim. O da youtube da Işıl Işık kanalındaki paranormal deneyimlerim videosunu izledi. Yorulduğumda yanına gidip uzandım ve ben de izlemeye başladım. Şansıma anlattığı hikaye bir bayanın ve bebeğinin başından geçtiği olaylardı. Kadın bunu dm'den Işıl Işığ'a anlatmıştı. İlk başta ürktüm ama inanmadım. Sonra akşam kahve yapmak için mutfağa girdim ve anlık gelen merak ile anneme alkarısının gerçek olup olmadığını sordum. Ve ona inanmadığımı söyledim. Annem gözlerini büyüttü ve gerçek olduğunu söyledi. Ve annemin anlattıkları beni çok ikilemede bıraktı. Öncelikle ilk annemin arkadaşının başına gelmiş bu olay annem onu tam anlatmadı ama kadın hastalanmış ve gerçekten acı çekerek ölmüş. "Sen de oldu mu" diye sorduğum da "evet" dedi. Benim doğumumda olmuş. Annem doğum yaptıktan sonra sürekli babam yanında kalmış. Babamın işleri yoğun olduğu için bir kereliğine annem ve beni tek bırakıp ile gitmiş. Annem o sabah uyandığında kendi avuç içlerinin, benim el ve ayaklarımın bir bölümünün kınalandığını görmüş. Ve yanımıza babam dışında hiçbir zaman kimse gelmemiş. Yani bir yakınımızın yakması mümkün değil. Ayrıca o günlük yanımızda babam yoktu ve anlayacağınız tekmişsiz. Kına ne anlama geliyor? Kötü bir şey mi iyi mi? Ve neden kına? Zarar verebileceği hâlde neden her ikimize kına sürdü? Bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim.

Solarium

Kayıtlı Üye
böyle varlıkların çoğunlukta yaptığı şey. bir nevi sahiplendiklerinin göstergesi.

Psikite

Kayıtlı Üye
Belki bir gün herşey ortaya çıkar. Zamanı geldiğinde. Belki de yalnızca bir hikayedir.

Seuta

Kayıtlı Üye
Kinaya sebep olan aslinda hastalik diyor bilim insanlari ama dogumdan sonra saf enerjiyle kaplandigimiz icin kotu iyi butun varliklarin dikkatini cekeriz o yüzden sadece kına degildir göstergesi

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Kına olayını bilemem, onun hakkında herkes bir şey söylüyor. Ama bahsettiğiniz alkarısı gerçektir, defalarca görülmüştür, sureti dahi bellidir ve gerçekten büyük eziyet verir. Fazla detay vermek istemiyorum. Gelir melir, baş edecek enerjim yok.
Tek tavsiyem lohusa kadınlar yalnız kalmasın özellikle başlarında bir erkek olsun. Çünkü bahsedilen zat erkeklerden korkar, sataşamaz. Gerçi en son bu güruhun İran taraflarına sürgün edildiğini duymuştum. Ne derece doğru fikrim yok.