Aldığım işaretler ve rüyalarım?

Hexe

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizlimabet ailesi, ben bu güzide parapsikoloji platformumuzu sıkı bir şekilde takip ediyorum ama bilmediğim şeyler çok fazla, en başında da kendim bir şeyler yaşıyorum ama bunların ne olduğunu bilmiyorum.
Şimdi şöyle söyleyeyim ben günlük hayatımda çok sık bir şekilde "işaretler" alıyorum. Böyle diyince havalı oluyor belki saçma bir şey de olabilir bu ama örnek veriyorum şu an atıyorum biriyle kavga etmek üzereyim, ama daha ortada hiçbir şey yok her şey sütliman ama bir saat içinde bir kişiyle olumsuz bir olay yaşayacağım, yemin ediyorum başımı çevirdiğim her yerde 8 rakamını görüyorum, saatime bakıyorum 18:18 başımı sağa çeviriyorum bir yerden gözüme şak diye 8 rakamı vuruyor, bi araba geçiyor plakası 8888 ve ben o an onu muhakkak görüyorum. Ve sonra birisiyle muhakkak kavga ediyorum muhakkak kötü bir şey oluyor. Ama en bombastik şeyi 7 rakamında yaşıyorum, örneğin ben x kişisi neden mesaj atmıyo ühühühü diye kendi kendimi yerken bir anda 7 rakamı veya gül görüyorum. Evimde duvara asılı gül tablosu var bi anda üzerine araba farı bir şey bir ışık yansıyor, bir değişik hissediyorum sanki bir şey onu bana gösteriyor gibi sonra mesaj geliyor telefonuma bi bakıyorum amanın x kişisi mesaj atmış. Bi kere de otobüsteydim erkek arkadaşımla kavga etmiştik üzgün ve süzgündüm, bi ara bi durdu otobüs bi reklam panosunun önünde, yahu panonun herrr yeri 7 rakamı dolu, sonra telefonuma özür mesajı gelmez mi! Bu ne sayın üyelerim, kim yolluyor bana bu işaretleri yav yoksa benim hislerim mi kuvvetli?
Bir de bir de ben rüyalarımda ertesi gün ne yaşayacaksam o anın aynısını görüyorum bazen, atıyorum lisede hoca tahtaya kaldırırdı ben onu gecesinde görürdüm böyle odanın ışığı, hangi vakit olduğu, hocanın giydiği şeyin rengini falan her şeyi görürdüm. Bu da duru görü dediğimiz olay mı oluyor? Bir de bunları nasıl geliştirebilirim? Şimdiden teşekkürler, kendi kendime de tribe giriyor olabilirim, her şey olabilir.

öz'lem

Kayıtlı Üye
Bir dönem bendede sayilar ilgili böyle birsey olmustu,belkide eskidende bu sayilari goruyodunuz ama farkinda degilsiniz?bu sayilar nasil,neye gore yorumlanir bilemem amaaaa bir olay yasadiginizda etrafinizda bu sayilari ararken;başka detaylari,evrendeki mucizeleride kesfetmeye baslicaksinizdir bence? nacizane kucuk bir tavsiye,yasadiginiz olaylarin bilimsel ve mantiga uygunlugu arastirdikdan sonra paralel dunyalarla ilgili boyutunu arastirirsaniz daha az kafa karisikligi yasarsiniz, guzel haberlerle dolu isaretleriniz olsun?

Ü

Üye silindi 55028

https://www.gizlimabet.com/threads/melekler-sayilarla-size-mesaj-yolluyor.8315/
Burada sayıların anlamlarıyla ilgili bölüm var.Tam olarak gerçeği yansıtır mı bilmiyorum?Bir hocamın arkadaşı gazetede burçlar ile ilgili analizler yapıyormuş.Bir süre sonra bu analizleri hocamın yapmasını ve kendinin bir iki hafta tatile gitmesi gerektiğini söylemiş.Hocam kabul etmemiş ve ben yazamam demiş.Analizci de genel şeyler yaz insanlar hangisini isterse onu alsın demiş.

Dnz1

Kayıtlı Üye
rakamlar meleklerden geliyor her rakamin bir anlami vardir melek enerjileri insiye olurken bana öğretildi