Akla gelenin başa gelmesi

blacksolis

Kayıtlı Üye
Mesela o gün biriyle kavga ettim canımı sıktı ya da sinirlendim en fazla istinasız en fazla 2 gün içinde başına hiç hoş olmayan şeyler geliyor.Bu sınıf arkadaşımdan öz kardeşime kuaförüme kadar olabiliyor.Sadece canımın gerçekten sıkılması yeterli oluyor.Hani 1-2 defa olsa tesadüf derim ama 10u geçmiştir.1-2 Yıl önce başladı ve hala devam ediyor.İçimden beddua filan da etmiyorum zaten öyle şeylerle pek işim olmaz.Sesli şekilde dile bile getirmem şöyle olsun böyle olsun diye.Neyden kaynaklanıyor olabilir ? Birde zarar derecesi bazen aşırı oluyor kontrol etmemin bir yolu var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

blacksolis

Kayıtlı Üye
aynen bana da şom ağızlı derler.Ama niye olduğunu merak ediyorum hiç sekmeden devam ediyor çünkü

kıvep

Banlı Kullanıcı
Olur öyle, haklı olunan durumlarda karşıdaki kişinin başına kötü bişey gelebilir
Kızmamaya, sakin olmaya bakın, üzülceğinizi anladığınızda ortamdan uzaklaşın. Kısaca kavga etmeyin

blacksolis

Kayıtlı Üye
öfke kontrolü yaşayan bir insan için bu söyledikleriniz çook zor :)

Ü

Üye silindi 15237

Madem Beddua etmiyorsunuz . Ozaman sizin canınızı sıkanlara siz '' Güzel Dualar '' edin ki . Islah olsun ( düzelsin ) .. Cömertlik mertlik sizde kalsın

Anael Zan

Kayıtlı Üye
O anlarda hemen içinden dua et ( ayet vs.yaratıcınla normal sohbet gibi ) zarar gormemesini istediğin kişinin bedeni, ruhu, zihni ,kalbi maddi ve manev zarar gormemesini dile ben bu şekilde kontrol altına almayı başardım hamdolsun.. Ama şunu unutma orn: Sadece bedeni zarar görmesin dersen mutlaka ciddi maddi zararlar yaşarlar.. Ettiğin duaya istediğin şeye en çokta Yaratıcına kendine guvenir suphe duymazsan mutlaka gerçekleşir dilediğin şey olur.. Senin benim gibi insanlar tehlikelidirsana gerçekten çok zarar verecek birini hissettiğim an hayatından çıkar ki ne sen nede o zarar görmesin...