ağrıyı beyin gücü ile nasıl etkisiz hale getiririm.

taroh

Kayıtlı Üye
ergenliğimden beri beni kansız bırakan hastanelik eden bir miyomum var.küçüktü büyüdü doğumdan sonra birşey değişmedi. rahim onu yabancı bir şey olarak algılayıp ağrı yapıyor.bende artık iğne olmaktan sıkıldım ameliyat ol kurtul diyeniniz olabilir ama rahmi komple alma riski olunca bende ameliyat istemedim ağrı eşiğim düşüktür.ayrıca bu ağrılar psikolojik sıkıntılarıma göre de şekilleniyor moralim bozuk oldu mu daha çabuk artık dayanılmaz oluyor.bunun için ne gibi çalışmalar yapmam gerekiyor.

Sezoe01

Kayıtlı Üye
spora gidiyorum çıkınca kollarımda kas ağrısı oluyor. Elimle ağrıyan yere şifa verdiğimi düşünüp ağrıya odaklanıyorum. Önce ağrı şiddetleniyor sonra gidiyor. Tabi telkin veriyorum o sırada ağrı gidiyor ağrı kalmadı diye. Çoğu zaman da işe yarıyor. Ve sadece bana değil başkasına da yapabiliyorum şifa işini.

taroh

Kayıtlı Üye
spora gidiyorum çıkınca kollarımda kas ağrısı oluyor. Elimle ağrıyan yere şifa verdiğimi düşünüp ağrıya odaklanıyorum. Önce ağrı şiddetleniyor sonra gidiyor. Tabi telkin veriyorum o sırada ağrı gidiyor ağrı kalmadı diye. Çoğu zaman da işe yarıyor. Ve sadece bana değil başkasına da yapabiliyorum şifa işini.
meditasyon yaparak mı yoksa doğustan mı bu özelliğiniz bende şifacı olmak isterdim ama kendime hayrım olmuyor ki başkasına olsun

Ü

Üye silindi 55028

Ritüeller ve bazı placebo etkisi yaratan yaptığımız işler bizi iyi etkileyebilir.
https://www.gizlimabet.com/threads/nur-u-isik-enerji-ve-terapisi.1587/
Bu tarz etkinlikleri yapıp kendinizi bu konuda geliştirmeye çalışırsanız iyi olur.Temel mantığına göre geliştirmeye çalışın.Uygulama baya basit ve daha üstü yok gibi duruyor.Bunun nedeni herkesin kendi enerjisine uyumlu maji veya inanç kullanması gerektiğmiş.Gereken imajinasyon sadece.Eski forum metinleri çok faydalı oluyor.Bunların yanı sıra cevabı biliyorsunuz.Sizi tekrarlamak gibi bir durum oldu.Benim ekleyebileceğim hastalığınıza iyi gelen besinleri tüketmeniz.Kuruyemişler ,limon su gibi herhangi bir besin.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Acupressure yöntemi ile de hafifletebilirsiniz.
Buradaki görsellerdeki noktalara parmağınız acıtacak kadar baskı uygulayın bir müddet. 3-4 kere tekrarlayın. Faydası olacaktır.(Miyom ağrıları regl ağrıları ile benzerlik gösterdiğinden akupunktur noktaları aynı) Özellikle göbek altı ve ayaktaki noktalardan fayda göreceğinizi düşünüyorum.

taroh

Kayıtlı Üye
sizin başa çık manız ne kadar sürenizi alıyor meditasyon uyguluyormusunuz?

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Ben kendimde başka bir yetenek aradım fakat, nerede test yapsam, şifaya yönel diye evren gözüme sokuyor. Nereden başlayacağım konusunda kaynaklar hep aynı... Birisi öğretmeden öğrenemiyorum :D

Sezoe01

Kayıtlı Üye
meditasyon yaparak mı yoksa doğustan mı bu özelliğiniz bende şifacı olmak isterdim ama kendime hayrım olmuyor ki başkasına olsun
Doğuştan galiba bilmiyorum. kendimi bildim bileli yapabiliyorum. birtek bu değil ki çok fazla şey görüyorum hissediyorum duyuyorum yapıyorum ama çoğunluğun ne olduğunu bilmiyorum. bana öğreten olmadığı için