Adını siz koyun..

bencem07

Kayıtlı Üye
Ben geçen seneye kadar asla ve asla pasapsikolojik,mistik olaylara inanmazdım.
Çünkü, hayatın kendi kendine işleyiş sistemi vardır bir nevi asla müdahale edilmiyecek çarklar..
Bu çarklar döner durur ve hiçbir insan bu çarkların ritmik devamlılığını değiştiremez diye düşünürken geçen senenin aralık ayının 29. gününde yaşamın derinlerindeki sınırsız gizemi keşfettim.
Şans,kader,kehanet gibi terimlerin sadece soyut ve anlaşılamaz bir kavram olduğunu düşünmem benim kendimi hayattan soyutlaştırmamın asıl sebeplerindenmiş.
O akşam dışarıda uzanıp yıldızlara bakarken (Genelde akşamları 500 metre yürüyüp boş, oba tarzı arazide uzanıp düşünürdüm)
hayatın ne kadar gizemli olabileceğini düşündüm. Bilmediklerimizin arkasında yatan sır ne ?
Kahinatın sırrı ne ?
Sonra birden derin düşüncemi bozan bir gökgürültüsü ile ayıldım.
Sanırım o araziyi terketmem için uyarı geldi : ) (10 dakika sonra şiddetli fırtına ve sağanak yağış başladı)
İşin şakası tabi bu.
O günden sonra şansım navigasyon gibi işlemeye başladı.
Her konuda her şekilde şansım bana doğru yolu gösterdi.
Artık her işimi şansa bırakmaya başladım. Şansım her konuda haddinden fazla iyi gitmeye başladı.
Kötü emeller için de kullanmadım değil.
Gerçekten şanslıydım ama şansım zaman ilerledikçe azalmaya başladı.
Yani çok olağanüstü birşey olmadı :) Havada uçmadım düşünce gücüyle nesneleri falan hareket ettirmedim ama hayatımda çok yükseldim. Şansım düştü git gide standartlaştı..

bixi23

Kayıtlı Üye
Yıldızlara uzanıp baktığınız arazi tam olarak nerede bizde bizde gidip orada yıldızları seyredelim,belki bizimde şansımız döner ;)