Acil yorumlayacak arkadaş.

Muhoerdo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar rüyamı yorumluyacak bir kardesimiz vardır inşallah aramızda

Sabah saatlerinde saat 7:30 ta uyandım uyanmadan önce gördüğüm rüya

Rüyamda iki kadın yatakta oturuyor osirada 3 kişi odaya giriyor birinden bahsediyorlar keramet gösterdi diye yatakta oturan kadınlardan birisi o benimde başıma geldi diyor ve rabbi yessir ve la tuassir rabbi temmim bil hayr demesini söylüyor ve ben o sırada uyku ile uyanıklık arasında yım sanırsam üzerime bir şey bastırmaya başladı boğazımı sıktı (ateş gibi sıcacıktı,yatak bile çöktü sanki bir insan sırtıma çıkmış gibi)duaları bilmeme rağmen sadece o kadının söylediklerini söyledim aklıma o dua geldi 1. soylememde bogazima bastırdı nefessiz kaldım ama söyleyebildim 2. Okumamda sırtımdan attım 3. Okumamda gitti ve uyandım.
Umarım yorumluyacak bir Arkadaş kardeş vardır.

karatay

Kayıtlı Üye
Karabasan yüz yukarı doğru yatarken olmazmı benim bildiğim kadarıyla ben sırtım yukarı doğru yatarken oldu arkadan bastı yani oyuzden sorma ihtiyacı duydum genede sağol yorumun için .
Öyle bir kaide yok😆 sırt üstüde olur yüzüstüde yan yatarkende.. Olayın aslı zaten kaslarımız felçli haldeyken uyanmaya çalışmamız. Yani kasların uyku sırasında salınan bir salgı ile uyuşturuluyor beyin tarafından sonra ani uyanmalarda bu uyuşma hala sürerken hareket etmeye çalışıyorsun ama tabiki edemiyorsun.. Ayrıca o basma hissi dediğin yer çekimi.. felçli kaslar karşısında yer çekimi böyle hissettirir.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar rüyamı yorumluyacak bir kardesimiz vardır inşallah aramızda

Sabah saatlerinde saat 7:30 ta uyandım uyanmadan önce gördüğüm rüya

Rüyamda iki kadın yatakta oturuyor osirada 3 kişi odaya giriyor birinden bahsediyorlar keramet gösterdi diye yatakta oturan kadınlardan birisi o benimde başıma geldi diyor ve rabbi yessir ve la tuassir rabbi temmim bil hayr demesini söylüyor ve ben o sırada uyku ile uyanıklık arasında yım sanırsam üzerime bir şey bastırmaya başladı boğazımı sıktı (ateş gibi sıcacıktı,yatak bile çöktü sanki bir insan sırtıma çıkmış gibi)duaları bilmeme rağmen sadece o kadının söylediklerini söyledim aklıma o dua geldi 1. soylememde bogazima bastırdı nefessiz kaldım ama söyleyebildim 2. Okumamda sırtımdan attım 3. Okumamda gitti ve uyandım.
Umarım yorumluyacak bir Arkadaş kardeş vardır.
uyku felci aşırı manyak bişi resmen sürükleniyorsun ben de denizde boğuluyordum tam 1 dk nefesimi tutmusumdur nefes vererek uyandım heryerin terliydi kesn birinin ekmeğini çaldım ama neyse artık yok :)

Berliner

Kayıtlı Üye
başınıza gelecek veyahut gelmiş türlü belalar , sıkıntılar , dertler , zorluklar için bu duayı okumanızı tavsiye ediyorlar. günlük 7-11-41-101 kere artık kaç sefer size zor gelmezse o kadar okuyun ardından duanızı edin. İşinizde ve yapacaklarınızda Allah'a sığınmanızı ondan yardım dilemenizi ve bu sayede size kolaylıklar, yardımlar geleceğini bildiriyorlar.
Allah selamet versin.

Muhoerdo

Kayıtlı Üye
başınıza gelecek veyahut gelmiş türlü belalar , sıkıntılar , dertler , zorluklar için bu duayı okumanızı tavsiye ediyorlar. günlük 7-11-41-101 kere artık kaç sefer size zor gelmezse o kadar okuyun ardından duanızı edin. İşinizde ve yapacaklarınızda Allah'a sığınmanızı ondan yardım dilemenizi ve bu sayede size kolaylıklar, yardımlar geleceğini bildiriyorlar.
Allah selamet versin.
Teşekkür ederim Allah cümlemize selamet versin. Ya Allah