acil yardım

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
beyler ben astrale inanan biriyim ama aile baskısı yüzünden sürekli bana inanma falan diyolar abim diyoki benim arkadaşım 2 yıl uğraştı olmadı bunlar beynini kandırarak oluyo rüya falan dediler inanma diyolar biri yardım etsin gerçek değilmi :D

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
gerçektir, duydukların yapamayanlar yada bilmeyenlerin bir uydurmasıdır.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bende hiç çıkmadım ama gerçek olduğuna inanıyorum çünkü bir gün öğlen uyurken sert bir şekilde bedenime düşmüştüm. Düştüğümün bilincine vardım ama düşmeden önce ne yaptım ne ettim bilmiyorum, hatırlayamadığımdan sanırım.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
sert bir şekilde bedenime düşmüştüm. Düştüğümün bilincine vardım ama düşmeden önce ne yaptım ne ettim bilmiyorum, hatırlayamadığımdan sanırım.

düşme olarak adlandırılan, astral in bedene geri dönmesidir.. çoğu kişinin başına gelir bu olay ve " yüksek bi yerden düşme hissi"dir.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
hissi verir olacak o :D düzeltmeyi bulamadığım için düzeltemedim :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Herkesi inandırmak zorunda değilsin ve kimseye de açıklamak zorunda değilsin . Böyle şeyleri açıklama herkese.

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Yok diyenler bu konuda bilgisi olmayan kişilerdir. Sen tekniği doğru bir şekilde uygularsan elbette yapabilirsin. Ve yaptıklarını birilerine açıklamanı önermem. Ne dediklerine aldırma inan ve yap.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Neden var olduğunu düşünüyorsunuzu? veya Neden yok olduğunu düşünüyorsunuz? Bu bizim veya aileniz görüşüyle değil sizin bizzat kendinizin inanıp inanmamasına bağlı.Biz var desek te aileniz yok dese de siz kendi içinizdeki sese güvenin:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Canmert arkadaşın dediği doğru.. Öyle diyen kişileri görmezlikten gelin ve onlara tek bir cümle şunu deyin benim inancım seni ilgilendirmez :) Siz yapmaya çalıştığınız şeyi başkalarına bakarak bırakırsanız kendinizi kaybedersiniz onlar gibi olmaya başlarsınız ..

Astral seyehat içinse İNANÇ,AZİM,SABIR,KONSTRASYON gereklidir :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
İnanacağını düşünmediğiniz kişilere ya da astral projeksiyon hakkında konu açılmadığı sürece anlatmanızı tavsiye etmem. İnsanlar genelde çok bildiklerini zannedip " Olmaz öyle şey! " diyerek size inanmazlar ve hatta sizi bu yoldan döndürmek için uğraşabilirler. Yaşadığım için biliyorum :)

Rabiosa

Kayıtlı Üye
dostum ailen senin oturup ders çalışmanı istiyor.

striker

Kayıtlı Üye
astral seyehat benimde çok ilgimi çeken , bir konu. bu siteye üye olmamdaki neden astral seyehatti.
bilgi birikimi bu kadar yüksek adminlerin olduğu, başka hiçbir site görmedim.
hepsine bu konu aracılığyla teşekkür etmek istiyorum.
insanı aydınlatan , tamamen hizmet amaçlı bir site.
adminler işinin ehli, ayrıca astral harici, şuan devam ediyormu bilmiyorum takip edemedim.
uzun süre olmadığımdan , şifa çalışmalarınıda dikkate almanı isterim.
faydasını bizzat gördüğüm gerçek bir hayret verici uygulama , işleyişi hakkında pek bilgim yok ama,
forum yönetimi gerçekten işini çok iyi yapıyor.

bu uzun yazıyı hep yazmak istiyordum :)

astral seyehate gelince, kimileri uzun süre çalışarak astral seyehati gerçekleştirirler. benim gibi şanslı mı desem bilmiyorum,
kendiliğinden gelişen kişilerde vardır.
ben adını bilmiyordum teferruatını burdan öğrendim.
astral seyehat o kadar karmaşık bir konu ki, boyut üstüne boyut desem tabir yanlıs olurmu bilmiyorum.
öyle bir noktaya geliyorum ki, bazen yoğunluğu bu bedenim kaldıramıyor.
motor zorlanıyor tabiri caizse.
bunun nedeni ise benim o boyutlara göre , ruhen yada fiziken hazır olmadığım ,
enerjiyi kontrol altına alamamam gibi faktorlere bağlıyorum.
eğer kontrollu bir şekilde astral seyehat gerçekleştirenler var ise,
yaşanılması en güzel anların , sınırsız güzelliklerin tadına varabilir diye düşünüyorum.
saygılarımla.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Astral seyahati ben de istemsiz gerçekleştirmeyi isterdim ama olmuyor maalesef :)
Gerçekten disiplin ve azim isteyen bir konu

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
beyler ben astrale inanan biriyim ama aile baskısı yüzünden sürekli bana inanma falan diyolar abim diyoki benim arkadaşım 2 yıl uğraştı olmadı bunlar beynini kandırarak oluyo rüya falan dediler inanma diyolar biri yardım etsin gerçek değilmi :D

Hangi ülkenin türkcesi ile yazdiniz???(diyolar,diyoki) 4 yasindaki bir cocugun konusmasini animsatti bana

[XTR] Similar Threads