ACİL YARDIM rukye ayetlerı ıle degısen halım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülsen3434

Kayıtlı Üye
merhaba kızlar ben bugun bırıne muska yapıldığını dusugum ıcın rukıye ayetı dinletmek ıstedım açtım sanırım 5-10 dakıka devam ettı ve ben ınanılmaz derecede rahatsız oldum beynımde tiz ınce seslı cıglık boynumda göğsümde yanma omuzlarım ve ust kol kısmım tıtremeye başladı sankı benı ıkıye bükmek ıstercesıne ıce doğru kapanıyordu ve sankı tavanda sankı bır gölge gordum gıbı ama emın degılım sonrasında nefesım kesılır gıbı oldu cıglık atmaya başlamışım ustumu yırtmışım hatta boynumu yırtmışım tırnaklamısım yanımdaki kısıde bana o sırada ayetel kursı nas ve felak suresını okumuş sırtımı sıvazlamış basıma elını koymus en son mıdem bulandığını ve kustuğumu hatırlıyorum yanımdaki kısıde ust uste ayetel kursı vb sureler ıle benı rahatlattı lakın hala uzerımde kollarımda yorgunluk mıdem ve boğazımda yanma var sebebı sızce ne olabılır..

ruhname

Kayıtlı Üye
bence medyuma değil ehli havas hocaya danış.

gülsen3434

Kayıtlı Üye
pardon alışkanlık olmuş bazı bayan platformlarınada uyeyım ozur dılerım arkadaşlar baylar ve bayanlar demek en dogrusu

tehit

Banlı Kullanıcı
merhaba muska yapilmis kiside bir degisim rahatsizlik oldumu cok karisik anlatmissiniz tahmini olarak musallat olabilir bu tabiki bir tahmin forumda sevgili yule ve urum hocamiza mesaj atarak bir bakim veya danisabilirsiniz yardimci olacaktirlar sevgi ve isikla.

tenebrum

Kayıtlı Üye
şeri rukye yapan birisine gözükmeniz gerekmekte,durumunuz çok ilerlemeden.Allah şifa versin.

hasan06

Kayıtlı Üye
merhaba kızlar ben bugun bırıne muska yapıldığını dusugum ıcın rukıye ayetı dinletmek ıstedım açtım sanırım 5-10 dakıka devam ettı ve ben ınanılmaz derecede rahatsız oldum beynımde tiz ınce seslı cıglık boynumda göğsümde yanma omuzlarım ve ust kol kısmım tıtremeye başladı sankı benı ıkıye bükmek ıstercesıne ıce doğru kapanıyordu ve sankı tavanda sankı bır gölge gordum gıbı ama emın degılım sonrasında nefesım kesılır gıbı oldu cıglık atmaya başlamışım ustumu yırtmışım hatta boynumu yırtmışım tırnaklamısım yanımdaki kısıde bana o sırada ayetel kursı nas ve felak suresını okumuş sırtımı sıvazlamış basıma elını koymus en son mıdem bulandığını ve kustuğumu hatırlıyorum yanımdaki kısıde ust uste ayetel kursı vb sureler ıle benı rahatlattı lakın hala uzerımde kollarımda yorgunluk mıdem ve boğazımda yanma var sebebı sızce ne olabılır..
sayın gülşen3434 bahsettiğiniz eve gidip bazı bakımlar yaptıktan sonra net bir birşey deek daha uygundur ama form olarak yer adres bildirmek telefon gibi bilgiler vermek yasak olduğu için sadece varsayım olarak söyleceğim. korkmayın ama bulunduğunuz yerde musallat olunmuş cinler varmış ve siz o cinleri rukye ayetleri ile uzaklaştırmak isterken size rahatsızlık vermişlerki orayı terk edin yada o rukye ayetlerini kapatın diye daha demin bir arkadaşın yazısına cvb olarak yazmıştım. cinler kindardır sizede MUSALLAT olurlar. aman ha aman dikkat edin. sahte cinci hocalara gidin demiyorum ama çevrenizde herkez tarafından bilinen hocalara gidin derim ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads