Acil yardim edin büyü mü yapilmiş bana?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gizlidua

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Başımdan gecen olaylar biraz uzun ama anlatmak ve sizden bilgi almak istiyorum. 2012 temmuz ayinda komsumuzla kavga ettik bu kavga tartisma sonucu annem sinir krizi gecirdi ve cok kotu gunler gecirmeye basladim psikolokjim bozuldu. o gece uyuyordum ve birdenn bire kendimi hissetmedim yani yokluk gibi biseydi bosluktaydim herseyi unuttum o an ne dusundugumu ne kim oldugumu dahi oyle tuhaftiki . neyse bi kac ay sonra biraz daha rahatlamaya basladim ve bi gece yarisi kavga ettigimiz komsunun camindan bizim cama toprak doktuler gece uc dort civari normal bisey degildi . ondan sonra daha kotu hissetmeye basladim surekli aglamalar , huzursuzluk hissi . uc ay gibi bi zaman sonra tasindilar hic huzurum kalmamisti oturdugum yerde canim sklıyor bazen nefes almak bile agir gelmeye baslamisti. disari cikiyorum mesela yoruluyorum ve banka oturuyorum ama oturmaktan yoruluyorum hatta yorulmaktan da bisey yapma dusuncesi bile agir geliyodu mesela bisey yemek icin elimi uzatip onu almak , konusmak. aile icinde de surekli tartisma halinde olmaya basladik bigun asiri bir tartisma yasadik cok sukur inancli biriyimdir Rabbim den korkarim. ama bana bisey oldu o anda intihari dusundum nasil yaptim bilmiyorum ilac ictim bikac saat sonra fenalastim babam geldi acile gittik vs. cok sukur bisey olmadi . ama hala inanamiyorum neden ve nasil yaptim. ben bisylerin duzelmesini istedikce daha kotu oldu geceleri uykusuzluk asiri ofke kimseyle konusmak istememk ozellikle evde durmak istemiyprdumm . disarda da hic biryerde mutlu olamamk ve bunun nedensiz oldugunu bilmek cok can skiciydi. psikiyatriye gittim ilac verdi ama pek bi etkisini goremedim . geceleri huzzursuzluk uyuyamam ile beraber gordugum kabuslar artmaya basladi. kabuslarimda; 1. si yataktayim yatiyorum birsey nefes almami bagirmami engelldi dua ettim bi muddet sonra acildim. 2.si yataktayim yanimda bisey hissettim ustume yuklendi bogazimi skmaya basladi ben dua etmeye basladim ama bi etkisi olmadi kahkaha atmaya basladi o varlik yanimda ohh sana hic bisey olmuyo bak aci cek sen diye guluyodu bagirdim ama kurtulamadim dua okumaya devam edince gitti. 3. sunde bisey beni yatakta su dolu gibiydi ve bana bastiriyodu suda bogmak icin resmen bogdu zor kurtuldum dua ile. daha sonra yatiyorum icimde bisey var ve icimden cikmaya calisiyo bagiriyorum normal bi bagirma degil anirma gibi bir hal ve yariya kadar ciktigini hissettim canim yandi benle cebellesiyodu ama cikamadi uarida kaldi ve kalkamadim bi muddet sonra cozuldum . daha sonradan ise bedenimi biseyin rahatsiz ettigini hissettim yatarken bisey arkamdan sarildi simski bedenimde hissediyodum varligini cok korktim ve bu iki uc kez tekrarladi cok korktum zaten boyle seylerden korkarim . ve ruyalarimin ciktigi da oluyor genelde kotu seyler olmadan once bi kac gun once ruyamda goruyorum ve gerceklesiyor . acaba bunlar buyunun etkisi olabilirmi cok korkuyorum gerci biraz daha rahatladim onbes gunluk bir tatilden sonra ama etkileri tam olarak gecmedi tatilde de bu gibi ruyalar gordum ve yanimda beyazimsi bir beden gordum. lutfen yardimci olursaniz sevinirim .

BaranC

Kayıtlı Üye
Sana Büyü Yapılmış Büyüyü Boz Bahcenize Atılan Topraga Dokunmayın Bir İmam Felan Cagırın Topragı Gösterin Topragın Üzerine Büyü Yapılıp Bahceye Atılmış Olmalı

Rybak34

Kayıtlı Üye
O varlıkta kimmiş ıslak sopayla dayak yememiş galiba o üstüne çöküp gülüyor bide terbiyesiz getir sen onu bana üstüne çökiyim şunun ben.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle geçmiş olsun büyü yada değil zor zaman geçiyorsunuz. Komşunuz kavga ettiniz diye size gerçekten buyu yaptırabilirmi ? Yalnis anlamayın böyle bir şey için büyü yaptirmak biraz mantıksız geldi.
Yinede yaşadıklarınızı okuyunca ilk psikolojik diye düşündüm akut depresyon gibi ama rüyalarıniz ve psikiyatra gittiğinizi okuyunca bir an önce bakim yaptirmanizi tavsiye ederim. Bunu bence bu şekilde anlamak zor. Gerçekten işinin ehli insanlara ama bunu çıkar uğruna yapmicak birilerini araştırın. Tekrar geçmiş olsun

AJA

Elit Üye
Şuan da ruh halinizi ve bilinçaltınızı kontrol edemiyor gibi görünüyorsunuz.Bu olaydan sonra mı gerçekleşti herşey ? Daha öncesinde hiç bir sıkıntı yokmuydu ? Eğer öyleyse bu süreç ne kadardır devam ediyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...