Acil yardım arkadaşlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

untimely

Kayıtlı Üye
İş
memur
öncelikle merhaba ve günaydın arkadaşlar :) sizler bana yardım(destek) amaçlı cevaplarınızı vermeden önce ben durumu başından izah edeyim. 1.si : cinler hakkında herhangi bir korkuya sahip değilim 2.kesinlikle haklarında oturup nedir ne değildir diye düşünmüyor kendi içimde cinler adına derinlere inmiyorum 3.sü benim şahsi düşüncem rahat bırakılmaları ve bizim duyarlı davranmamız en nihayetinde bizden önce onlar vardı. yani kafamı kurcalayacak beni rahatsız edecek herhangi bir durum söz konusu değil ancak hemen hemen her gün olduğu gibi bu gün de rüyamda cinleri gördüm ve onlar hiç te korkunç hiç de rahatsız etmek amaçlı bulunmuyorlardı rüyamda ( rüyamda ısrarla söyledikleri de buydu) özür dilerim hala cümleyi toparyabilmiş değilim bu sabah 3:30'da yattım 5:00 ' te son derece korkuyla uyandığım ve hala uyayamadığım için olsa gerek =( sürekli beni koruduklarını ifade ediyorlar iyilerinide görüyorum kötülerinide belkide ayırt edemiyorum bilemiyorum :/ kafamın fazla kaşırık olduğunu psikolojimin bozulmaması adına rüyalarıma girdiklerini ancak bu şekilde de başarılı olamadıklarını söylüyorlar , daha önce gördüğüm rüyalarda sürekli birilerine baş kaldırıken senden korkmuyorum zaten şu an uyuyorum uyanacağım dediğimi söylüyorlar bana ve evet hep bunu söylüyorum hemen hemen her rüyamda bana bu durumu hatırlatıp sen kötü güçlere bu denli diklenirken ensende bir nefes hissetmiyor musun diye soruyorlar onaylıyorum.. kafam çok karışık ben kendimi bildim bileli sinirleri çabuk yıpranan bir yapıya sahibim allaha şükür psikolojik olarak dimdik ayaktayım ancak kendimi bildim bileli farklı yollardan benimle konuşmaya ( bir şeyler anlatmaya) çalışıyorlar ve çok samimi söylüyorum her rüyamda da o güven var korunduğumu hissediyorum. zaten ismimi söylemeye başladığımdan bu yana olması gerektiği gibi uçmuyorum çiçek böcek börtü görmüyorum hep kabus hep kabus :/ cinlerden şüphelendiğim için yazmıyorum arkadaşlar onu'da belirtmek isterim bu durum 'un ne olduğunu anlamaya çalışıyorum sadece

lütfen yardımcı olun çok rahatsız olmaya başladım.. değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için çok TEŞEKKÜRLER ..

satelcom

Banlı Kullanıcı
Sen derhal bir psikiyatriste görün önce.Kendi kendine vesvese-korku verip kendini inandırmışsın.Cinlerle kafayı bozmuşsun.

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Yatmadan 3 sefer besmele cek ( Ezu billa diye basla ) ustune ufur. Sonra yastigin altina bir siyah sapli bicak koy olmadi bir kutu kibrit. Bunlari dene 1-2 gece tamammen gidecekler. %100 Garanti sana

satelcom

Banlı Kullanıcı
Belliki ergenlik çağında 15-18 yaşları arasındasın.

untimely

Kayıtlı Üye
İş
memur
Arkadaslar sirf sacma sapan yorumlara maruz kalmamak adina en basinda ki sabahin bir korunde yazdim buu tarz yaklasimlar karsisinda savunmasiz insan . Her neyse ben haybeye yasayan bir insan degilim oncelikle 23 yasindayim , 3 yillik devlet memuruyum+evliyim esimde bende namazli niyazli insanlariz .. dibine kadar sosyal yasiyorum. Bilmem anlatabildim mi ? Ya da ne kadar tatmin edici oldu .. beni icimi siize dokmeye pisman ettiniz yardimlariniz ve destekleriniz icin sağolun .. cok yarrdimci oldunuuz. Anladim ki hic kimseye anlatmamak gerek bizim insanimiizin basina gelene kadar ya Delisin ya cinlerle kafayi yemisssindir zaten haklısınız .. bir bucuk saat uykuyla ise gelmisim bi umut siteye giriyorum sacma sapan yorumlari gorup sinirlerim bir kat daha artiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...