8 Kasım Ay Tutulması 16’ Boğa Burcunda

  • Konbuyu başlatan Üye silindi 75560
  • Başlangıç tarihi

Etkilerini hissediyor musunuz?


  • Kullanılan toplam oy
    9
Su-Jok eğitimi - kerim ali
Ü

Üye silindi 75560

8 Kasım 2022- Ay Tutulması 16’ Boğa burcunda!
Ani aydınlanma, yüzeye çıkan gizli bilgiler ve içsel hayatınızdaki değişimler!
Nelere izin vermemen gerektiğini göreceksin.
Bugüne kadar kamufle edilmiş hatanın terk edilmesini gerektirir. Dikkat ve gerçekçilik esastır.

Boğa burcunda gerçekleşecek tutulmanın burçlara etkisi;

KOÇ: Maddi kaynaklarınız aniden artabilir veya azalabilir. Beklenmedik masraflar çıkabilir, yatırım yapmak, borca girmek gündeme gelebilirken ortaklıklar konusunda sorun çıkarabilir. Paylaşımlı paralarla ilişkili verim almak için uygun bir süreçte gözükmüyorsunuz. Kendi değerinizi ve fikirlerinizi önemsemeniz ilişkilere bakış açınızı değiştirebilir. Estetik yaptırabilir, ağız ve boyun bölgenizle daha çok işlemler yaptırabilirsiniz. Hayatınıza yeni giren insanların sizi el üstünde tutan, maddiyatınızı ve değerlerinizi önemseyen insanlar olması mümkün gözüküyor.

BOĞA: Hayatınızın genelini ilgilendiren sürpriz bir değişiklikle yaşam rotanız farklı bir yere sürüklenebilir. İlk görüşte aşık olmak, ani evlilik/boşanma kararı, davalar yoluyla kazanma ve kariyerde önünüzü kesen rakipleri eleme gibi konularda şansınız yüksek olabilir. Dış görüntünüze verdiğiniz önem artabilir. Estetik, spa/masaj, tatil ve eğlenceye önem verebilirsiniz. Kendiniz için yüksek masrafları gözden çıkarabilirsiniz.

İKİZLER: Arkanızda olup biten her şeyi iyisi kötüsüyle anlamaya başlayacağınız bir zamana giriyorsunuz. Maddi manevi önünüzü kesmeye çalışan insanlar, size gerçekten değer vermeyenlerle yüzleşmeniz bazı kişileri ve durumları geride bırakmanızı sağlayabilir. Sesinizi daha çok duyurmak gizli durumları ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Size kimin ve neyin değer verdiğini daha net biçimde göreceğiniz radikal bir sürece giriyorsunuz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız iyi olabilir zira israfa çok açıksınız.

YENGEÇ: Ani bir çevre değişikliği, ait olduğunuz grup ve arkadaşlarınızla ilişkili beklenmedik durumlar sebebiyle geleceğe dair ideallerinizde değişiklik yapabilir, sizin için neyin iyi ve doğru olduğu konusunda fikirlerinizi değiştirebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak veya mevcut işinizi büyütmek, size değer veren bir arkadaş edinmek ve bağlantılarınızı genişletmeniz açısından büyük faydalar görebilirsiniz. Para biriktirmek, parayla para kazanmak ve yatırım yapmak açısından sürpriz ilerlemeler kat edebilirsiniz.

ASLAN: Mesleki çabalarınızın boşa gitmediği, bugüne kadar aldığınız sorumlulukların, gösterdiğiniz emeklerin olumlu geri dönüşleriyle karşılaşacağınız bir sürece girebilirsiniz. Yeni bir statü kazanabilir, anne veya baba olabilirsiniz. İyi giden bir ilişkiyi daha ciddi bir boyuta taşıyarak evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Hayata bir çocuğun baktığı pencereden bakabilir, birlikte olduğunuz insanları eğlendirebilirsiniz. Ancak size sorumluluklarınızı hatırlatmaya çalışan ciddi ve sert tabiattaki insanlara karşı gurur yapmadan iyi bir denge oluşturmanız gerekebilir.

BAŞAK: Yanlış yargılarınızın kırılması, eskiden getirdiğiniz inançlarınızın sizi daha fazla ileriye taşımaması sebebiyle kendinizi değiştirmeniz gerekebilir. Her konuda ama en çok değerlere karşı hayat felsefeniz değişebilir. İnsanları yargılamamayı, her şeyi kontrol edemeyeceğinizi, imkansız diye bir şey olmadığını, çevrenizdeki olduğu gibi kabul etmeyi öğrenebilirsiniz. Yurt dışına çıkmak, taşınmak, yeni şeyler öğrenmek ve vizyonunuzu geliştirecek bir eğitime katılmak için çok uygun bir süreçtesiniz.

TERAZİ: Maddi ve manevi değerlerinizle ilişkili konfor alanınızdan çıkıyorsunuz. Karşınızda sizi maceraya sokmak isteyen, risk almanız için ısrar eden insanlar ilk etapta dehşete düşürse de çok geçmeden kendinizi toparlayıp yeni koşullara uyum sağlayacak gözüküyorsunuz. Sürpriz paralar kazanırken bir yandan beklenmedik masraflarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sürpriz bir miras, yatırım, ikramiye ve piyangonun sahibi olmak yüzünüzü güldürebilir.

AKREP: İlişkilerle ilişkili ezberlerinizi bozacak deneyimler sizleri bekliyor. İyi gitmeyen sorunlarla dolu bir evlilik veya ortaklığa sahipseniz ipler inceldiği yerden kopabilir. Yıldırım aşkları ve evliliklerine de çok açık gözüküyorsunuz. Size yatırım fikirleri veren arkadaşlarınızı dinlemeniz büyük fayda sağlayabilir. Kendi kafanızın dikine gitmektense birlik duygusu ile hareket ederseniz iç huzurunuzu daha çok koruyabilirsiniz.

YAY: Mesleğinizde büyük hedeflerden ziyade ufak detaylarla ilgilenmeniz, günlük rutinlerinizi düzene sokmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. İtibarınızı ve toplumsal statünüzü ilgilendiren önemli değişimler içerisine girebilirsiniz. Yeterli olmadığınızı düşündüğünüz alanlarda eğitime yazılmak isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilişkili beklenmedik iniş çıkışlar olabilir. Kazalara açık hale gelebilirsiniz. Diğer yandan tiroitler, boyun-boğaz bölgenize ve beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmeniz iyi olabilir.

OĞLAK: Motivasyonunuzu yükseltecek heyecanlandıracak bir ilerleme, yatırım kazancı, bebek haberi, yıldırım aşkları, cinsel mutluluk, tatil ve eğlence planları hayatınızın merkezinize yerleşebilir. Kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Başkalarından da destek gelebilir. Eşinizin geliri büyüyebilir, ortaklıklar ilerleyebilir veya evliliklerde aile bütçesi bereketlenebilir. Refah seviyenizi olumlu açıdan ilgilendiren gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

KOVA: Aile hayatınızı ilgilendiren güzel gelişmeler olabilir. Evlilik kararı alabilirsiniz, evliyseniz çocuk sahibi olabilirsiniz. Hiç beklenmediğiniz bir zaman diliminde ev/emlak yatırımı yapmaya karar verebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara, aile dostlarınıza harcama yapabilirsiniz. Bekarsanız evlilik düşünebileceğiniz biriyle karşılaşarak aşık olabilirsiniz. Ev ve aile üyelerinizle dengeli ve uyumlu ilişkiler kurarak, sizden istenilenleri dinleyerek kaostan uzaklaşıyorsunuz.

BALIK: Hayatta kök salmaya başlıyorsunuz. Kendi zekanıza fikirlerinize daha güvenmeye başlayacağınız bir sürece girebilirsiniz. Kardeş, çocukluk arkadaşlarınızdan, kuzenlerinizden sürpriz evlilik, bebek haberleri alarak heyecanlanabilirsiniz. Araç satın alabilir veya bakımını yaptırabilirsiniz. Para yönetimine dair merakınız artabilir. Sürekli analiz edebilir, muhasebe yapabilirsiniz. Yeni kısa kısa eğitim/seminerlere katılabilirsiniz. Alıntı.

Yükselenlerinizede bakmayı unutmayın.
 
Rune Okulu - kerim ali
Üst