7 Günde İngilizce Programı

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
48384.jpg

7 GÜNDE İNGİLİZCE

İngilizce'yi öğretirken yapılan en büyük hata gramer temelli bir öğrenme stratejisi oluşturmaktır. Öğrenme konusunda yaptığımız genel hata ise ezbere dayalı bir öğrenme şeklidir. Kişilerin öğrenme konusundaki özellikleri göz ardı edilir. Nasıl öğrendikleri pek çok eğitmen tarafından önemsenmez, standart bir eğitim modeli oluşturulur ve herkese aynı eğitim modeli ile eğitim verilir. Kısacası genel olarak yanlış bir eğitim modeli izlenmektedir.

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde yaşam kalitesini arttırmak amaç edinilmiştir. Beynin ve bedenin bilgeliğine duyduğumuz hayranlık ile hareket ediyoruz. İnsanların biricik özellikleri olduğunu biliyor ve herkesin kendi özelliklerine göre ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Beynimizin yapısını, bilincimiz ve bilinçaltımızın işleyiş yapısını biliyoruz. Kısa sürede en etkili sistemleri uyguluyoruz. Hizmet verdiğimiz bu yolda yabancı bir dilin nasıl yanlış öğretilmeye çalışıldığının, ne kadar uzun süre aldığının ve çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlandığını da farkındayız. Akademi Larimar yapısında bulunan kişisel gelişim uzmanları ve kişisel gelişim uzmanları tarafından eğitim almış yabancı dil eğitmenlerimizle birlikte, “ 7 Günde Yabancı Dil ” programını kaliteli, etkin ve hızlı olması yönünde planladık ve hizmetinize sunduk. Yapılan yanlışları bir kez daha tekrarlamadan, özgün ve etkinliği uzman bilim adamları ve ilgili kuruluşların onayladığı sistemleri kullanıyoruz.

Sugasstopedia, Callan Method, N.L.P Teknikleri,Role Play, Hafıza Teknikleri, Beyin Temelli Öğrenme yöntemleri bir arada kullanarak etkin ve hızlı bir şekilde İngilizceyi örenmeniz sağlanmaktadır. Dil Öğrenme konusundaki engellerin ortadan kaldırılması için, N.L.P uygulamaları, Hipnoz Teknikleri, Nefes egzersizleri, E.F.T ve Beden dili yöntemlerini de bir arada kullanmaktayız. “7 Günde Yabancı Dil” programını; uzmanlarımız, eğitmenlerimiz, merkezimiz, uygulamalarımız ve yöntemlerimizle özgün bir çizgide eğitim veriyoruz. Kullandığımız yöntemler ve uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen okuyunuz.

Pek çok kursa gitmenize rağmen İngilizce'yi istediğiniz gibi öğrenemediğinizi düşünüyorsanız, okuduğunuzu anlayabiliyor fakat konuşamıyorsanız, İngilizce öğrenmek için zaman sorunu yaşıyorsanız, eğitim kurumlarının sizin yaşam şeklinize uymadığını mı düşünüyorsanız, İngilizce'yi hiç bilmiyor ve kısa sürede akıcı bir şekilde öğrenmek mi istiyorsunuz?
Bu sorunlardan ve sorulardan yola çıkarak “7 Günde İngilizce “ programını hazırladık.

Eğitim 7 gün 9 saat sürmektedir. Saatte 19 kelime öğrenebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Tamemen eğlenerek ve yaşayarak İngilizce'yi öğrenirisniz. Eğitim sonunda akıcı bir şekilde öğrendiğiniz seviyeye göre konuşabilirsiniz. Eğitim sistemimiz UNESCO tarafından onaylanmaktadır.
Daha fazla bilgi almak, sistemimizi öğrenmek ve randevu almak için lütfen iletişim adreslerinden bize ulaşınız.

Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P Çankaya ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
Cep: (531) 692 40 70
Web1: www.7gundeyabancidil.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
5 gün - 7 gün hangisi ? 8 18-28- ? Bu konuyu gerçekten merak ettim.

mig5661258

Kayıtlı Üye
İnanamyın arkadaşım olacak şeymi bu eğer ingilizce öğrenmek sadece this is a pencil demekse evet olabilir :))

yule

Yönetici
İş
5 gün - 7 gün hangisi ? 8 18-28- ? Bu konuyu gerçekten merak ettim.

5 Gün olan eğitim birebir özel dersle mümkün olabiliyor. 7 gün olan ise 3 ya da 5 kişisik gruplara veriliyor. 14 gün olan eğitim ise gündüz zamanı olmayan kişiler için haızrlanmıştır.

İnanamyın arkadaşım olacak şeymi bu eğer ingilizce öğrenmek sadece this is a pencil demekse evet olabilir :))

Siz yöntemi denediniz mi? İkincisi İngilizce eğitimi ya da başka bir dilin eğitimi kurlarla verilir. Şu anki sisteme göre a1 seviyesi diğer kurumlarda iki buçuk üç ayda verilmektedir. 75 ya da 80 saattir. Bizim sistemimizde saat farkı yok. Sadece eğitim sıkıştırılmış bir eğitimdir. Özel yöntemlerle beraber öğrenciler gün boyu sıkılmadan eğitim alırlar. Aynı zamanda bilinçaltının yasalarına göre bir eğitim şekli olduğu için öğrendiklerini unutmazlar. Rahatlıkla eğitimin sonunda konuşabilecekleri şekilde eğitim verilir. İnanmayacak ya da imkansız diyebileceğiniz bir durum yok burda. Bilinçaltımız saniyede 4.5 milyar veri işliyor. Bu sistemle ilgili değil sizin beyninizin mükemmelliği ile ilgilidir. Bu kadar mükemmel bir beyne sahipken başka kişiler ve ya kurumlar öğretemiyorsa, bu öğretme sisteminin sorunlu olduğunu gösterir. Doğru bir şekilde eğitim veridğinizde zaten beyniniz bunu alabilecek kapasitede olduğu için 7 günde a1 seviyesinde İngilizce öğrenmek hiçte imkansız değil.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
a1 seviyesinin üstünde bir eğitim varmı yoksa eğitim sadece a1 seviyesi için mi

canmert196

Kayıtlı Üye
acaba ders yerlerı hangı illerle sınırlıdır ogrenebılır mıyım?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
5 Gün olan eğitim birebir özel dersle mümkün olabiliyor. 7 gün olan ise 3 ya da 5 kişisik gruplara veriliyor. 14 gün olan eğitim ise gündüz zamanı olmayan kişiler için haızrlanmıştır.

Siz yöntemi denediniz mi? İkincisi İngilizce eğitimi ya da başka bir dilin eğitimi kurlarla verilir. Şu anki sisteme göre a1 seviyesi diğer kurumlarda iki buçuk üç ayda verilmektedir. 75 ya da 80 saattir. Bizim sistemimizde saat farkı yok. Sadece eğitim sıkıştırılmış bir eğitimdir. Özel yöntemlerle beraber öğrenciler gün boyu sıkılmadan eğitim alırlar. Aynı zamanda bilinçaltının yasalarına göre bir eğitim şekli olduğu için öğrendiklerini unutmazlar. Rahatlıkla eğitimin sonunda konuşabilecekleri şekilde eğitim verilir. İnanmayacak ya da imkansız diyebileceğiniz bir durum yok burda. Bilinçaltımız saniyede 4.5 milyar veri işliyor. Bu sistemle ilgili değil sizin beyninizin mükemmelliği ile ilgilidir. Bu kadar mükemmel bir beyne sahipken başka kişiler ve ya kurumlar öğretemiyorsa, bu öğretme sisteminin sorunlu olduğunu gösterir. Doğru bir şekilde eğitim veridğinizde zaten beyniniz bunu alabilecek kapasitede olduğu için 7 günde a1 seviyesinde İngilizce öğrenmek hiçte imkansız değil.

a1 en üst seviyemi oluyor ki? Ben yıllarımı harcadım kurslarda bıktım yani. Hiçbirşeyin garantisi yoktur ama bukadar kesin konuşuyorsanız denemekte fayda var. Tabiki ödemeler uygun olursa :D

yule

Yönetici
İş
a1 seviyesinin üstünde bir eğitim varmı yoksa eğitim sadece a1 seviyesi için mi

a1 ile a2 başlangıç seviyesi ilk modül . 2. modül a2 b1 seviyesini kapsıyor. b1 b2 seviyesi 3. modül daha ilerisi özel derse giriyor. bu 3 modülü alan kişi ingilizceyi rahatlıkla konuşup yurtdışına çıktığında tamamen kendisini anlatabileceği bir seviyeye geliyor Özel derslerin kapsamında olna konuları şöyle anlatabilirim. Eğer yurdışında bir görüşmeniz var ise, bir smeinere katılacaksanız ve ya bir konuda iş görüşmesine gidecekseniz o konulardaki özel terimleri içeren bir eğitim oluyor özel derste.

acaba ders yerlerı hangı illerle sınırlıdır ogrenebılır mıyım?

Derslerde telkin odaları vs... gibi özel teknikler kullanıldığı için şu an sadece bu odayı Ankarada kurabiliyoruz. Ankara dışında şu an eğitim verilmiyor. Kurumsal eğitimlerin dışında Şehir dışına çıkamıyoruz.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
İstanbulda böyle programlar yokmu 15 yaşındayım pre-intermediate seviyesinde ingilizce biliyorum acil geliştirmem lazım .s

damned

Kayıtlı Üye
Akademi Larimar istanbulda olsaydı hayat benim için çok farklı olurdu...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Neden olmasin??bende almancayi kendi kendime bu yöntemle ögrendim.hergün 5 kelime ögrenmek icin kendimi sartlandirdim,Gerci olan agbime oldu,sinirleri bozuldu ama ben 3 ayda almancayi ögrendim.burada okula gitmedigime hic kimse inanmiyor.Hazar,in kisa sürede ingilizcesini gelistirmesi bakimindan yasida uygun,15 yasinda insan beyni sünger gibidir,bende o yastaydim.Hazar sana hayat boyu basarilar diliyorum:hurray:

men0

Kayıtlı Üye
nasıl yaptın bıraz daha detaylı anlatırmısın bende yapmak ıstıyorum nasıl şartlandırdın beynını

moldoviaR

Kayıtlı Üye
bu sadece İngilizce için mi geçerli yoksa diğer dilleri de kapsıyor mu ben Rusça dersi almak istiyorum. teşekkürler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu sadece İngilizce için mi geçerli yoksa diğer dilleri de kapsıyor mu ben Rusça dersi almak istiyorum. teşekkürler
Bütün diller için geçerli bir programdır. Gelin görün ki her öğretilecek dil için ek seçenekler çıkar ve bu seçenekler maddi manevi sonuçlar çıkarır. Sistem hazırlıkları yapıldığında aktif görevdeydim o sebeple zorluğunu biliyorum.
Mesela İngilizce için yapılan her aşama Rusça için de yapılmak zorundadır. Örneğin:
- Rus dilini öğretebilecek yetkinlikte bir uzmanı bu sisteme entegre edebilmek için en az 2 hafta (önerilen 1 ay) eğitmek gerekir. Bu süre boyunca ve daha sonra bu kişinin maaşı, sigortası vs. ödenmek durumunda zira işe aldınız o uzmanı.
- İngilizce için alınan, hazırlanan, toplanan her materyal aynı şekilde Rusça için de yapılmalıdır. Bu hazırlıklar bile en az 1 ay sürer, koordineli bir çalışma gerektirir.

Şimdi bunları yaparsanız en az 1 ay diğer işlere eğitimlere belli bir limit getirmek zorunda kalıyorsunuz. Yorucudur, zahmetlidir bu yönden enerjinizi başka alanlara çok kaydıramıyorsunuz.
İşin bir de maddi boyutu var elbette. Bir ay zaten maddi kazanım yollarınızı belli ölçüde kapatıyorsunuz bu işe zaman ayırınca. Üstüne bir de yukarıdaki masrafları yapıyorsunuz. Yapılır sıkıntı değil de, acaba bir yıl içinde kaç kişi Rusça için gelecek? 1-2 kişi için grup açılmaz zira aylık masrafları bile karşılamaz. Yani siz sistemi kurduktan sonra en basitinden o dil uzmanı yarı zamanlı bir işte çalışmak zorunda ki size de ders zamanı ayırabilsin grup talebi gelince , haliyle kişinin maaşını da vermek zorundasınız.

Siz modülü 1 haftada alıyorsunuz ama bunun hazırlığı, olgunlaşması ve size bu şekilde sunulabilmesi için arka planda haftalara ve binlerce liraya mal olan bir alt yapı çalışması var. Bu sebeple her dil mümkün ama seçenek az oluyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir dili öğrenmek istiyorsanız bana göre en etkili yöntem o anadile sahip kişilerle konuşmaya çalışmak ve sohbet etmek.Tabi ki konuşacağınız kişinin sizin dil seviyenizin düşük olduğunu bilmesi lazım ve size yardım etmesi lazım. :) Ben bu şekilde kendimi geliştiriyorum. :)

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
a1 ile a2 başlangıç seviyesi ilk modül . 2. modül a2 b1 seviyesini kapsıyor. b1 b2 seviyesi 3. modül daha ilerisi özel derse giriyor. bu 3 modülü alan kişi ingilizceyi rahatlıkla konuşup yurtdışına çıktığında tamamen kendisini anlatabileceği bir seviyeye geliyor Özel derslerin kapsamında olna konuları şöyle anlatabilirim. Eğer yurdışında bir görüşmeniz var ise, bir smeinere katılacaksanız ve ya bir konuda iş görüşmesine gidecekseniz o konulardaki özel terimleri içeren bir eğitim oluyor özel derste.

Derslerde telkin odaları vs... gibi özel teknikler kullanıldığı için şu an sadece bu odayı Ankarada kurabiliyoruz. Ankara dışında şu an eğitim verilmiyor. Kurumsal eğitimlerin dışında Şehir dışına çıkamıyoruz.
Sevgili Yule,ingilizce öyle 7 günde öğrenilecek kadar kolay bir dil değildir.Çok zorlarsanız eğer en fazla b1 seviyesine gelebilirsiniz.B1 seviyeside temel cümleleri kurma ve bi takım kalıpları öğrenmekten başka öteye geçmezsiniz.B2,C1 ve C2 seviyeleri nerede?bir önceki seviyelerin 7 günde nasıl aşılacağını hesaba katmıyorum bile.Yani özetlersek eğer bu tür reklamların biraz daha gerçekçi olması lazım.