444 sayısı ve yaşadıklarım

clubberxx

Kayıtlı Üye
444 sayısını daha önceki bir konuda her yerde gördüğümden sizlere bahsetmiştim. Bir yılı aşkın süredir bu devam ediyor. Bir arkadaşımız sitede 444 sayısına Kur'an-ı Kerim'den araştırmaları sonucu yazısında " Kadir gecesinin bin aydan daha hayırlı olduğundan ve o gece meleklerin yeryüzüne indiğinden " bahsetmişti. Babamın vefatının 1. yıl dönümü kadir gecesine denk geldi.
Numerolojideki anlamıysa meleklerin yardımından bahsetmekte. Dini konuda bilgisi bütün olan biri çok yakın bir arkadaşımın bu 444 sorusu üzerine normal bir kul olmadığı ve ibadetini güçlendirmesi gerektiği, bu sürecin 4444 sayısında tamamlanacağını söylemiş. Hala tam olarak işin içinden çıkabilmiş değilim ve görmeye devam ediyorum. Bilinçaltı ve kuantumla iki senedir içli dışlı olduğum için bunun farklı bir nedeni olduğu düşüncesindeyim.

Bilgisi olanların yardım ve görüşlerini bekliyorum. Herkese teşekkürler, iyi akşamlar..

focus

Kayıtlı Üye
sayıların özellikle belli sayıların algılanması kesinlikle tesadüf değil.

şöyle açıklayayım, belki size bir çıkış noktası verebilir.

müthiş sıkıntılı dönem yaşıyorum örnekleme benim,

birden bire sayı olayı çıktı, yani 18:18 21:21 13:13 22:22 vb... sıklık periyodu durumuma cevap olarak gelmeye başladı bunu nasıl anladım?

sitede melek mesajları ile ilgili konu başlıgında ve sonrası gelen kendi araştırmalarım da,

evet sayılarla bir şeylere cevap veriliyor. artık buna eminim.

ama burda enerjiniz çok yogun olmalı yani ya çok sıkıntıda olup dibe vurmuş çıkış arayan biri yada çok huzurlu biri olmalısınız,

size ben burdayım mesajı bu şekilde geliyor, sizi bu şekilde bir noktaya yönlendiriyor, gelen sayılar ne yapmanız gerektiğini size anlatıyor,

ve buna gerçekleştiğinde ancak inanabiliyorsunuz. en zor yanı da burası zaten.

ama size yardım geldiğinde mutlaka kalben huzur içinde Allah'a şükredin Meleklere teşekkür edin.

ve ihtiyacı olan birine sizde yardım edin.

saglıcakla ve ışıkla.

nil73xx

Kayıtlı Üye
Aynı şeyi bende yaşıyorum desem..sadece tek bir sayı değil mesela 10:10 08:08 Gibi ne zaman telefonumun saatine Yada arabaların plakalarına baksam bu tür kendini tekrar eden sayılar görüyorum.tesadüf olamaz sanırım ama anlatılmak istenen seyine olduğunu bilmiyorum.tek bildiğim bu aralar manevi olarak sıkıntıda olduğum ve bunun etkisiyle daha çok dualara sarıldığım.bağlantısı varmı bilmiyorum bilen varsa paylaşabilirmi ?

clubberxx

Kayıtlı Üye
soru şu 444 ile tam olarak ne anlatılmak isteniyor ?​

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
10 yıla yakındır bende aynı durumdayım hala tatmin edici bir cevap bulamadım.

Styxq

Banlı Kullanıcı
bende aynı durumdayım belli baslı sayılar önemli zamanlarda hep o durumlarımla baglantılı oluyor ..

zedrix

Kayıtlı Üye
Merhaba sanırım aynı durumu ben de yaşıyorum.Sürekli 8 ve 62 sayısıyla karşılaşıyorum.Keşfettiğim tek şey sayılarla hangi koşullarda karşılaştığım..62 ile duygusal çöküşler yaşadığımda karşılaşıyorum.8 ile karışık ve belirsiz durumlar yaşadığımda.

codzombi

Kayıtlı Üye
Şahsen bende sürekli 11:11 hep 1 rakamıyla olan sayılarla karşılaşıyorum, ailemin yaşadığı şehrin plakası 11 vs bir sürü şey. Hep 11 neden 11? Anlayamıyorum

vampirelles

Kayıtlı Üye
bendede var 14 saat 14 olduğunda falan huzur geliyor sonra canım falan sıkılınca 14 plaka yada saatin sonu 14 oluyo bende anlam veremedim ama saat 14 te sıkıntıda bile olsam huzr geliyor

eray_2

Kayıtlı Üye
sürekli 23 var filmi izledikten sonra hayatımda ne kadar 23 olduğunu keşfettim. Neden 23? okul numaramdan tutun herşeye kadar. Takıntılı hâl aldı. Sebeb?

GogoL

Kayıtlı Üye
iki kez üniversite sınavına girdim ikisinde de altıncı tercihimi kazandım doğum tarihimin toplamı altı, 2006 senesi benim hayatımda dönüm noktası oldu, 6 nisanda işe başladım ve 6 ocakta ayrıldım, 6 ay sonra tekrar okula döndüm iki önemli yolculuk yaptım ve ikisinde de 6 numaralı koltukta oturuyordum biletleri ben almadığım halde.60 yaşında öleceğim sanırım :)

lahana

Kayıtlı Üye
Ben de yaşıyorum son dönemlerimde. Yakın zaman önce de yaşamıştım ve güzel bir sonuçla karşılaşmıştım (sonucun sonu her ne kadar güzel olmasa da). Son 2 gündür. Arabada çalan şarkıyı değiştirmek için teybe hamle yapıyorum şarkının süresi tamamen 1 veya 2 den oluşan bir seri olarak karşıma çıkıyor. Bu gün sağımdan geçerek beni tehlikeli bir duruma sokan ticari bir aracın plakasını alayım dedim sonu 221 li çıktı. Bekliyorum yine bir değişiklik.

Azize

Kayıtlı Üye
Aynı durumu ben de yaşıyorum, kafayı yemesem bari. Çünkü bir anlamı var mı yok mu çözebilmiş değilim. 11'i yaklaşık 2 aydır görüyorum, 9'u son bir haftadır ve 444 dün karşılaştım. Yoğun bir şekilde görmeye de devam ediyorum.

ikbal1505

Guest
Şahsen bende sürekli 11:11 hep 1 rakamıyla olan sayılarla karşılaşıyorum, ailemin yaşadığı şehrin plakası 11 vs bir sürü şey. Hep 11 neden 11? Anlayamıyorum

"Düşüncelerine dikkat et, çünkü şuanda düşüncelerinle yaratıyorsun." Melekler size düşündüklerinize ve konuştuklarınıza dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.
Beki İkala Erikli "Meleklerle yaşamak" kitabından alıntıdır.

Aynı durumu ben de yaşıyorum, kafayı yemesem bari. Çünkü bir anlamı var mı yok mu çözebilmiş değilim. 11'i yaklaşık 2 aydır görüyorum, 9'u son bir haftadır ve 444 dün karşılaştım. Yoğun bir şekilde görmeye de devam ediyorum.

1 sayısını yukarıda açıklamıştım. 9 " hayatının amacı üzerinde çalış" demek. Sizin ve yakın çevrenizin dışında bir alanda, başkalarının iyiliğine yönelik bir konuda... Melekleriniz, 9 sayısı ile size 'oyalanmayı, başka şeylerle uğraşmayı bırakın, yaşam amacınız yönünde yapmanız gereken her ne ise, onu yapın' diyorlar.

4'lü sayılar, 'bu işi meleklerine bırak, biz hallediyoruz' demek. İçinizi rahat tutun ve o işin en usta ellerde olduğundan emin olun. İşinizin doğru zamanda ve en doğru şekilde hallolacağına şüpheniz olmasın.
Beki İkala Erikli "Meleklerle yaşamak" adlı kitabından alıntıdır. Bu kitabı alıp okumanızı tavsiye ederim. Sevgiler. :)

bcbg

Kayıtlı Üye
Ben de üç yıldır her yerde 144 sayısını görüyorum ama her gün saate bakıp 1.44 ,14.40 görmek gibi değil. Telefon numaraları , fişler, hatta durdurduğum videonun 14.4 saniyesinde olması...Üç yıldır yaşadığım için bu verdiğim örnekler aslında hiçbir şey sayılmaz.Yani artık algıda seçicilik raddesini geçtiğimi düşünüyorum he ne kadar obsessif olmamaya çalışsam da bir şekilde karşılaşıyorum bu sayıyla ve bir anlamı varsa çok merak ediyorum.

Amele

Kayıtlı Üye
444 - Melekler su anda etrafını sarıyorlar, sevgi ve yardımlarından tekrar emin olman için. Endişelenme çünkü meleklerin yardımı çok yakında.

Azize

Kayıtlı Üye
"Düşüncelerine dikkat et, çünkü şuanda düşüncelerinle yaratıyorsun." Melekler size düşündüklerinize ve konuştuklarınıza dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.
Beki İkala Erikli "Meleklerle yaşamak" kitabından alıntıdır.

1 sayısını yukarıda açıklamıştım. 9 " hayatının amacı üzerinde çalış" demek. Sizin ve yakın çevrenizin dışında bir alanda, başkalarının iyiliğine yönelik bir konuda... Melekleriniz, 9 sayısı ile size 'oyalanmayı, başka şeylerle uğraşmayı bırakın, yaşam amacınız yönünde yapmanız gereken her ne ise, onu yapın' diyorlar.

4'lü sayılar, 'bu işi meleklerine bırak, biz hallediyoruz' demek. İçinizi rahat tutun ve o işin en usta ellerde olduğundan emin olun. İşinizin doğru zamanda ve en doğru şekilde hallolacağına şüpheniz olmasın.
Beki İkala Erikli "Meleklerle yaşamak" adlı kitabından alıntıdır. Bu kitabı alıp okumanızı tavsiye ederim. Sevgiler. :)

Teşekkürler :) Okumuştum kitabı ama pek inanmamıştım sayıların gücüne. 44 sayısı ile ilgili son 4-5 gün içerisinde fark ettiğim şey, gerçekten şanslı olduğum zamanı işaret etmesiydi. Ne zaman 44 görsem, şansın benden yana olduğunu anlıyorum. :) 11'de ise, hayatımda hiçbir etki görmüyorum, pek bir değişim yaşamıyorum. Çok öznel bir bilgi bu ama belki başkalarının işine yarar.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Kimlik numaram, telefon numaraları, plakalar, saat vs... Alıştım gibi, son 4-5 yıldır başımı nereye çevirsem sıfır. Evet bildiğimiz "0".