41 Düğüm

perilous

Kayıtlı Üye
Merhabalar, hic istemedigim halde ilim sahibi olduğunu varsaydigimiz biri tarafindan, uzerinden esimi gecirmem suretiyle bir ip verildi bana. Mavi bir örgü ipine 41 düğüm atilmis. O gunden beri resmen basiretimiz de baglandi. Ben bu buyuyu bozmak istiyorum. Bunun yolu nedir? Bu arada esimi hic gecirmedim uzerinden. Birkac bilene danistik hepsi farkli bir yöntem soyledi. Yanlis bir sey yapmak istemiyorum. Burada gelen yorumlara istinaden de birini seçip uygulayacagiz.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Merhabalar, hic istemedigim halde ilim sahibi olduğunu varsaydigimiz biri tarafindan, uzerinden esimi gecirmem suretiyle bir ip verildi bana. Mavi bir örgü ipine 41 düğüm atilmis. O gunden beri resmen basiretimiz de baglandi. Ben bu buyuyu bozmak istiyorum. Bunun yolu nedir? Bu arada esimi hic gecirmedim uzerinden. Birkac bilene danistik hepsi farkli bir yöntem soyledi. Yanlis bir sey yapmak istemiyorum. Burada gelen yorumlara istinaden de birini seçip uygulayacagiz.
abicim öncelikce Allahın selamı bereketi nuru üstünüze olsun.Ne diyor kuranda düğümlere üfleyenlerin şerrinden allaha sığınırım yazar Şimdi eşinizde büyü var galiba ve soğutmak aranızı bozmak için yapılmış gibi 41 tane kötü niyetle düğüme üflemiş kim yaptıysa birde büyü ilmini Allah tarafından bir rahmani Allah dostu öğretmez şeytan ve altındaki ifritler tarafından öğretilir abdest alın birde Kuranı kerimi alın bunlar kuranı kerimi duyunca çıldırırlar ve kuranı kerimin yakamayacağı şeytan ve uşakları yoktur evrende Önce Allahın 99 ismini okuyun besmeleyle sonra ardından saffat sonra ayetel kürsi dua bitmeden yani amin demeden önce 99 isim hürmetine deyin sonra amin deyip yengeye üfleyin tabi bunları yengenin karşısında okuyun neler olacak görürsünüz.

perilous

Kayıtlı Üye
abicim öncelikce Allahın selamı bereketi nuru üstünüze olsun.Ne diyor kuranda düğümlere üfleyenlerin şerrinden allaha sığınırım yazar Şimdi eşinizde büyü var galiba ve soğutmak aranızı bozmak için yapılmış gibi 41 tane kötü niyetle düğüme üflemiş kim yaptıysa birde büyü ilmini Allah tarafından bir rahmani Allah dostu öğretmez şeytan ve altındaki ifritler tarafından öğretilir abdest alın birde Kuranı kerimi alın bunlar kuranı kerimi duyunca çıldırırlar ve kuranı kerimin yakamayacağı şeytan ve uşakları yoktur evrende Önce Allahın 99 ismini okuyun besmeleyle sonra ardından saffat sonra ayetel kürsi dua bitmeden yani amin demeden önce 99 isim hürmetine deyin sonra amin deyip yengeye üfleyin tabi bunları yengenin karşısında okuyun neler olacak görürsünüz.
Yenge ben oluyorum ☺ Benim iznim ve rizam olmadan benim eşim için yapip bana verdi. Ben eşimde hic uygulamadım, aldugim gibi duruyor. Niye aldin derseniz ne olduğunu bile anlayamadan o ip bende kaldi. Tabi yapan kisiye de guvenirdik hep Allah doatu oldugunu dusunurduk ki sonradan acildi gozumuz ve anladik iyi biri olmadigini. Ben simdi bu ipi cozmenin yollarini aramaktayim.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Yenge ben oluyorum ☺ Benim iznim ve rizam olmadan benim eşim için yapip bana verdi. Ben eşimde hic uygulamadım, aldugim gibi duruyor. Niye aldin derseniz ne olduğunu bile anlayamadan o ip bende kaldi. Tabi yapan kisiye de guvenirdik hep Allah doatu oldugunu dusunurduk ki sonradan acildi gozumuz ve anladik iyi biri olmadigini. Ben simdi bu ipi cozmenin yollarini aramaktayim.
tamam abla ben şimdi Ebu Bekir amcama sordum kendisi yaşı Allah dostu cindir bana dediki evinizde beyaz bir plastik kab olması lazım onu bulun o kabı alın abla bide bolca tuz sirke alın o düğümü abla sakın besmelesiz abdestsiz ellemesin diyor sakın ha sonra ablacım bir güzel abdestinizi alın sonra tuzu,sirke beyaz kabı hazır edin yalnız kab beyaz cam olursa da iyi olur abla şimdi işleme başlamadan önce ilk suphaneke, Allahın 99 sonra Peygamber efendimiz S.A in 99 ismini bir okuyun Bu isimler bazı dualardan büyülerden bile daha güçlüdür okuduktan sonra süphaneke okuyun 1 kere önce suya sonra kaba üfleyin su sıcak olsun elinizi yakacak kadar olmasın ama sonra o düğümü alın abla besmeleye çekerek kaba koyun Ayetel kürsi okucaksınız başlamadan önce okuduktan sonra o suya düğümün üstüne tuzu basın HER çözeceğiniz düğüm için 1 felak 1 nas okuyacaksınız böyle böyle düğümleri çöz abla sonra düğümler bir kaba sirkeyi dök sirkeye 7 defa saffat suresi oku sonra kaba o düğümün üstüne dök bunu kavanoza koy düğümü abla sonra kavanoza son işlem 99 isim 1 defa Saffat ve Ayetel kürsi , en son fatiha okuyun En sondada "Allah dostu rahmani Öksüz seyhan, Ebubekir, Ali,Eşref, Ebu Hamza isimli Allah dostlarının hatrına Kurtar yarrabi diyip amin deyin" bu kavanozu abla hiç kimsenin ayak basmicağı bulamayacağı bir yere gömün yada denize atın sonra abla sizin eve bunlar dadanmış olabilir evde kuran okuyun salona Ayet dua asın abide bişey varmı onada bi saffat suresi okuyun bişey varsa delirir size falan saldırmaya çalışır kuran okurken ezan duyunca kaçmaya felan başlar