30 kasım Ay tutulması numerolojik yorumu

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
6,437
Tepkime puanı
2,488
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
30 kasım Ay tutulması numerolojik yorumu2020 yılının son aylarına geldiğimiz de bir ay tutulması olacak. İkizler Burcu 8 derecesinde gerçekleşecek bu tutulma 2021 yılında etkilemesine neden olacak.

Mars retrosu 19 Kasım’da bitiyor. Daha önce mars retrosunun numerolojik değerlendirmesini yapmıştım.Bu ay tutulması ilişikler üzerine çok önemli etkilere sahip.Üç hava, iki su, bir ateş, bir toprak ve akaşa elementine sahip. İkizler Burcu da hava elementidir ve baskın olarak hava elementinin etkilerini yapacağız. En eksik değer toprak elementi ve düşük değerde. Yani toprak ile ilgili sorunlar tetiklenecek.Deprem, toprak kayması, ülkeler arası sorunlar, aile ilişikleri, temel değerler ve inançlar üzerine çatışmalar gibi. Maalesef dünya geleninde olumlu olarak bir etkiye sahip olmayacak.Gizli kalmış alanlar da ateş elementi hakim ve baskın değerde. Siyasi karmaşa, terör saldırıları, cinayetler, görev değişimleri, borsa, döviz gibi maddi konularda ani yükselmeler gibi yine olumsuz olayların tetiklenmesene sebep olacak.Ruh enerji alanında su elementi ve düşük değerde. Duygusal sorunlar, depresyon, manevi yorgunluk, umutsuzluk gibi negatif duyguları etkileyecek.Dişil enerjiden gelen alanda ise akaşa var. Değişim ve dönüşümü sağlayacak. Sistem değişimleri, yasa değişimleri, inançların değişmesi gibi gibi insanlığı etkileyecek konularda pozitif değişimlere sebep olacak. Yani mikro ve makro düzeyde sorgulama ve değişim gerekliliği ile birlikte etkineneceğiz ve bu geleceğimiz için olumlu olacak. Olumlu etkiyi ise uzun vadede göreceğiz hemen olacak bir durum değil.Hayvan Hakkari, LGBT hakları, Kadın hakları gibi konularda değişimleri pozitif yönde ilerleyen zaman da göreceğiz.En baskın element hava elementi olduğu için asıl etkiler burada yaşanacak.Aile ilişkilerinde pozitif gelişmeler, ikili ilişkilerde yine güzel gelişmelerin olması sağlanacak. Kötü giden ilişkiler sarsılması ve değişimi işe ya bitiş ya da düzelme olacak. Biten ilişkiler yeniden başlayabilir ya da yeni ilişkiler yaşanabilir.Ruhsal değişim zamanı. Önemli kararlar alınacak. Özgürleşme isteği çok yüksek olacak. Bizi bağlayan sınırlandıran durumlar için savaşma isteğimiz olacak.Dünya geleninde ise fırtınalar devan edecek. Ülkeler hem kendi içlerinde hem dış ilişkilerde karışacak. Saklanmış olanlar ortaya çıkacak. Adalet için çaba sağlanacak. Siyasi değişimleri, şirketlerin kapanması ya da yenilerinin oluşması gibi maddi dünyayı bekleyen kaoslar ve sürprizler olacak.Negatif ve pozitif değerler eşit gidecek gibi. Yani tam bir dönüm noktası olacağı zaman.Bu dönemde aldığınız kararlara dikkat edin geleceğiniz olabilir. Hayatınıza giren ve çıkan insalara dikkat edin. Sizin için önemli kişiler olacak bunlar.Maddi olarak yatırım yapmayın. Büyük şeyler satın olmayın. Evlenme boşanma çocuk sahibi olma gibi önemli kararları vermeyin. 14 Aralık da güneş tutulması olacak çünkü ve hayatımızı etkiyecek önemli kararları bu dönem de uygulamak iyi olmayabilir. Sadece gözlemci olun alacağınız kararları not edin. İnsanlarla olan duygu ve düşüncelerinize dikkat edin. Dediğim gibi bu durumlar geleceğinizi etkileyecek. O yüzden sadece gözlemeyin uygulamaya geçmeyin.
 

Hergeld

Kayıtlı Üye
Katılım
16 May 2015
Mesajlar
103
Tepkime puanı
110
Konum
K Uzayı
Burada bahsedilen Akaşa elementi 5. Element olarak bahsedilen Ruh elementi ile mi alakalı oluyor astroloji çercevesinde? Yoksa Prana ve Mahat gibi diğer sanskritçe elementler grubundan mı oluyor? Eğer öyleyse Prana ve Mahat nasıl olacak bu ay tutulmasında.
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
6,437
Tepkime puanı
2,488
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astrolojik yorumunu bilmiyorum. Numerolojiye göre beşinci element. Akıl, ruh, boşluk olarak nitelendirilen element değeri.
 
Üst