3 tane yeşil gözü olan yaratık

Atiha

Banlı Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar öncelikle ben 10 yaşlarımdayken şehirden uzak köy gibi bir yerde yaşıyordum. Bir akşam dışarıya çıkmak istemiştim babaannem çıkma cin olabilir demişti ben pek inanamadığım için çıkmıştım dışarıya bir kaç lamba vardı ama yeterli değildi etrafında mezarlıklar olan yol vardı lambaları yoktu karanlıktı hep. Oraya gidince öteye gitmeye korktum ve geri dönmeye karar verdim koşarak geri dönerken birden önüme 3 tane yeşil gözü olan bir şey çıktı benden boyu baya yüksekti (2-3 metre vardı) Bir anda önüme çıkınca bir kaç saniye donup kaldım vücudu belli değildi sis bulutu gibiydi. Resimdeki gibiydi gözleri1669918572452.png

rabbit.

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar öncelikle ben 10 yaşlarımdayken şehirden uzak köy gibi bir yerde yaşıyordum. Bir akşam dışarıya çıkmak istemiştim babaannem çıkma cin olabilir demişti ben pek inanamadığım için çıkmıştım dışarıya bir kaç lamba vardı ama yeterli değildi etrafında mezarlıklar olan yol vardı lambaları yoktu karanlıktı hep. Oraya gidince öteye gitmeye korktum ve geri dönmeye karar verdim koşarak geri dönerken birden önüme 3 tane yeşil gözü olan bir şey çıktı benden boyu baya yüksekti (2-3 metre vardı) Bir anda önüme çıkınca bir kaç saniye donup kaldım vücudu belli değildi sis bulutu gibiydi. Resimdeki gibiydi gözleriEkli dosyayı görüntüle 2522
Daha önce bir varlık gördünüz mü? Bir de babaanneniz size dah önceden söylediği için korkmuş ve benzetmiş de olabilirsiniz, beynimizi şartlandırınca istediğini görür. Ben de gördüğüm bazı birkaç şeyin sadece göz yanılmasından ibaret olduğunı tekrar bakınca anladım.
Babaanneniz orada herhangi bir şey yaşamış mı?

Atiha

Banlı Kullanıcı
Daha önce bir varlık gördünüz mü? Bir de babaanneniz size dah önceden söylediği için korkmuş ve benzetmiş de olabilirsiniz, beynimizi şartlandırınca istediğini görür. Ben de gördüğüm bazı birkaç şeyin sadece göz yanılmasından ibaret olduğunı tekrar bakınca anladım.
Hayır daha önce böyle birşey yaşamadım o zamanlar cin nedemek onu bile bilmiyorum babaannemlere anlattım güldüler.

Atiha

Banlı Kullanıcı
Yaşadığımız yerde pek güvenli yer değildi gece yatarken tavandan sesler geliyordu hatta bir kere babaannemi uyurken cinler ziyarete gelmiş kara basan gibi.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Yaşadığımız yerde pek güvenli yer değildi gece yatarken tavandan sesler geliyordu hatta bir kere babaannemi uyurken cinler ziyarete gelmiş kara basan gibi.
Daha sonra musallat gibi ya da rahataız edilmek gibi bir şey yaşamadıysanız, ki tel sefer gördüm diyorsunuz sorun yok , çok dillendirmeyin ya da çok bu konu üzerine kafa yormayın bana kalırsa, çocukken hepimizin enernijisi daha saftı daha uyumluydu anlık onunla karşılaşmış olabilirsiniz.