21 Günlük Sabah Akşam Okunması Gereken Kişisel Gelişim Uygulaması

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Kimse bana kötülük yapamaz çünkü her şeyi ben seçiyorum…. Bağışlıyor ve bırakıyorum.Anlıyor ve biliyorum.

Kendi hayatımın yaratıcısıyım.

Seçerek planlayarak bu yaşamımı ve birlikte olacağım yol arkadaşlarını seçtim.Annemi,babamı ve diğerlerini.

Benim için en faydalı sonuçları almak üzere ince planlar yaptım.

Yüksek benlik düzeyinde en uygun araçları yarattım, Benim hayat amacıma en uygun kişileri.

Daha çok anlayış daha çok bilgelik,daha çok sevgi.ve ifade özgürlüğü için.

Bu amaç bilinçaltımın derinliklerinde benim onu keşfetmemi bekliyor.

Her an,her deneyim bu planı açığa çıkaran bir kurgu aslında, Zafiyetimi güce,acıya sevince,yenilgiyi yengiye dönüştürmek için,

Anlıyor bağışlıyor ve teşekkür ediyorum.

Bu hayatımı bu şekilde planladığım için kendimi kutluyorum ve meleklere teşekkür ediyorum.

Ve bütün bu olanakları bana sunduğu için Tanrıya…

Bana sevgisini sunmayanlar içimdeki sevgiyi,beni onaylamayanlar kendimi keşfetmeyi ,beni anlamayanlar ifade gücümü artırmak için benimleydiler… Onlara teşekkür ediyorum,,,,

Bu rolü onlara ben vermiştim.Onlarda benle oynamak istediler.

Beni üzen beni yoran bana haksızlık eden beni aldatan insanlar yapabileceklerinin en iyisini yaptılar.

Daha fazlasını ve daha başkasını yapamazlardı.Zaten ben onları bunun için seçtim.

Bende yapabileceğimin en iyisini yapıyorum…

Bağışlıyor ve teşekkür ediyorum.

Aynı sahneyi paylaşan oyuncular gibiyiz onlarla Şimdi bu anlayışımdan doğan ışığı onların varlığına gönderiyorum.

İhtiyacım olan kaynakların şimdi kendi içimde olduğunu kabul ediyorum.

Onları kullandıkça başka insanlara duyduğum bağımlılık kayboluyor ve onlarla gerçek bir sevgiden beslenen gerçek bir ilişki kuruyorum.

Hayatımın efendisi olduğumu biliyorum.

Mutluluğu kendimi ifade etmeyi seçiyorum.

Her düşüncenin ,her davranışımın hayatıma şekil veren araçlar olduğunu bilerek yaşıyorum.

Hayatımla inançlarım arasında birebir ilişki ye giriyorum. Bu yüzden dikkatli özenli ve düşünerek yaşıyorum.

Mazeret aramadan ertelemeden ve küsmeden devam ediyorum yoluma Kimse beni kıramaz üzemez ve kötülük yapamaz eğer ben izin vermezsem.

Şimdi gücümü kabul ediyor ve ele alıyorum.

Kaynak: İnternet

xilode

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler :) insana kendini ve yaratılışını hatırlatan güzel bi uygulama :)

kadaxx

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim... çok güzel bir olumlama...:)