2020nin son gecesi RÜYAM

sealight

Kayıtlı Üye
Rüyamda doğup büyüdüğüm memleketteyim. Bir kitapçıda kitap seti almak istiyorum ama pahalı geldiği için alamıyorum kasada bırakıp çıkıyorum. çıktıktan sonra gökyüzünde birden siyah devasa dumanlı silüetler uçuşmaya başlıyor ve teker teker yere iniyorlar herkes kaçışıyor. ben olduğum yere kalakalıyorum arkadaşımla bir tanesi tam yanıma iniyor. hem çok korkuyorum hem de aşırı tanıdık bir his. bana dokunuyor ve bana bazı şeyleri öğreteceğini söylüyor. baya 2 metre boyunda ama sadece gövdesine bakıyorum. bana uçmayı öğreteceğini söyledi diğer gölgelere. beni havaya kaldırdı ve bıraktı ve ben havada uçmaya başladım. süzülüyorum hızlanıyorum yavaşlıyorum kanatsız bir şekilde uçuyorum şehrin üstünde. süzülüyorum ve onun yanına indim. kitapçıda alamadığım kitabı bana uzattı ve bana yüksek sesle okumamı söyledi. yüksek sesle oku dedi kitabı. ses tonuna noktalara virgüllere dikkat ederek oku dedi ben de sesli okudum birkaç cümle. yanıma indiğinden beri aşırı güvende hissettim sanki hep tanıyor gibiydim ama aynı zamanda korkmuştum da. BU UÇMA MESELESİ SİZCE NEDİR? KİTABI YÜKSEK SESLE OKUMAK? O TANIDIK HİS? bu arada hiç ne bir film ne bir haber ne bir video izledim.. ne alaka ben hiç anlamadım

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Freud a göre uçmak cinsel arzuyu simgeliyor.
Benim yorumumsa, rüyanız çok güzelmiş. İstedikleriniz ve merak ettiklerinizle harmanlanmış güzel bir rüya görmüşsünüz diyebilirim. Haberci bir rüya olduğunu düşünmüyorum. Sevgilerle :)

sealight

Kayıtlı Üye
Freud a göre uçmak cinsel arzuyu simgeliyor.
Benim yorumumsa, rüyanız çok güzelmiş. İstedikleriniz ve merak ettiklerinizle harmanlanmış güzel bir rüya görmüşsünüz diyebilirim. Haberci bir rüya olduğunu düşünmüyorum. Sevgilerle :)
İyi de rüyamda isteyip de alamadığım o kitap vesaire hiç öyle bir isteğim arzum yok ki olmadı yani. Bu kadar gündemimden uzak bir rüya görmek beni şaşırttı :|