2 yildir suregelen bereketsizlik ve ozel hayat sorunsali

Confusion

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese

Son 2 yildir is hayatimda ve ozel hayatimda elimi nereye atsam tuz buz oluyor.
Kazancimi satis uzerine sagliyorum. Ve satis isleminde giris gelisme kismi harika giderken final kisminda alici hipnotize olmuscasina almaktan vazgeciyor veya olmadik yerlerden olmadik puruzler cikiyor ve bu ust uste defalarca oluyor. Muhtesem bir nasipsizlik soz konusu. Motivasyonum dibi buldu.
Ozel hayatimda ise
Hayatima girmek isteyen insanlar cok oldu fakat hicbir sekilde ben konsantre olamiyorum veya enerjisiz hissediyorum kendimi. 3 yildir konustugum bir kadin vardi muazzam saygili ve seviyeli ve kalplerimizi birbirimize actigimiz samimi bir konusma icerisindeydik hatta flort vari de diyebilirim. ve ben 2020 de duygusal anlamda uzun zaman sonra ona yogunlastim derken benden kabullenemedigim bir sekilde zihinsel olarak uzaklasti ( yogunlasmamin sebebi ise karsi tarafin beni onemsiyor olusu cizgisini hic bozmamasi ve bana karsi his beslediginin hissediyor olmamdi). Onun gozunde ozel biriyken ben yogunlasir yogunlasmaz siradanlastigimi hissettim onun gozunde. Cok vesvese icerisine girdim zihinsel olarak cok doldum ve isime odaklanamaz duruma geldim.
Ben uzerimde bir kotuluk oldugunu dusunuyorum istemsizce.
Ben ne yapabilirim nasil yol izleyebilirim bilmiyorum. Bunu yazarken bile sizden nasil bir yardim alabilefegimi bile bilemiyorum. Sevgiyle kalin

dünyalı

Kayıtlı Üye
Belki de yapman gereken iş bu değildir. Sen artık insanları ikna etmek istemiyor olabilirsin. Bir noktada ürünü pazarlamak için attığın yalanlarla yada ürüne kattığın abartılarla boğuşmak istemiyor ve bunu artık yapmak istemiyor olabilirsin ...Belkide senin yapına uygun yeni bir iş deneyimlemen gerekiyordur. ..

Öte yandan 3 yıl ilişki öncesi için oldukça uzun bir süre...Karşı taraf seni tutarsız bulmuş olabilir..
Atman gereken adımları zamanında atmamışsın. 3 yıl bu az bir zaman degil...Ne istediğini karşı tarafa zamanında hissettiremişsin. Karşı taraf için sıkıcı bir durum ki bu süreç sonunda senden sıkılmış ...

Haliyle de karşı taraf için oyalıyor imajı çizmişsin.....Bunların hepsi senin özgür iradenle alakalı şeyler...şans dediğimiz faktör şu noktada birşey yapamaz