2 Günde 2 Olay, Yorumlarınızı bekliyorum..

Analiz6827

Kayıtlı Üye
Merhaba Değerli Arkadaşlarım,

Olay 1 : Yaklasik 2 Hafta önce bir gün gece saatlerinde 0 ile 1 arasi Tirnaklarimi kesmistim (genelde gec saatlerde yapmam) o gün öyle denk gelmisti. Daha sonra odama gectim ve uyumustum. Saat 3 de karnima sanki bir iğne ucu batirilmis gibi bir batma hissi ile aniden uyandim ve karnimi kontrol ederken resmen göbek deligimin tam üst tarafina bas parmagimin kesilmis olan tirnagi saplanmis. Saskin halde bakarak öyle kaldim bir kac saniye sonrasinda o tirnagi elime aldigimda ve inceledigimde o tirnagin 2-3 yerinden adeta kücük dişler ile isirilmis oldugunu fark ettim. Sanki ufak bir varlik o tirnaklarimi o saatlerde kestigimden dolayi rahatsiz olmus ve beni bu sekilde cezalandirmis gibi geldi bana.

Olay 2 : ertesi gün aksam saatlerinde 9 10 gibi uyuya kaldim sonra yine aniden saat 3 siralarinda uyandim (ani uyanislarimda herzaman ilk yaptigim sey telefonumdan saate bakmak oluyor) yatagimin karsisinda aynali dolap var. Telefonumdan saate baktikdan sonra uyuya kalmadan önce izledigim dizi aklimda geldi ve onu izlemeye devam edeyim diye fikir gecti aklimdan. Diziyi ararken karsida olan aynalardan telefonumun işiğinin yansimadigini fark ettim ve tam o anda icimi bir korku sardi. Aynalara baktigimda is resmen kendimi daha yani bir kac saniye geriden izler oldum. Ben aynaya bakarken kendimi aynada daha Telefonuma bakarken gördüyordum. Sonra aynadaki Ben bana cevirdi suratini ve ben o an geri telefonuma döndüm be ne yapcagimi sasirdim. O sira hani normalde ileriye bakarsiniz da ama yinede saginizda ve solunuzda ne olup bititigini görürsünüzya iste o sekilde ben yinede aynayida gördüyordum ve ben telefonuma baktigim halde aynada halen kendime baktigimi görüyordum.
Bir yandan korkmuyorum ama bir yandanda korkuyorum. 1 saat boyunca öyle uyanik kaldim ama aynaya bakmadim. Iceriya günes bakmaya basladiginda aynaya tekrae baktim ve hersey normaldi.

Yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar..